PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגה קשה

marom
20-05-13, 19:20
שלום לכולם. יש לי פאגרו קצר 2500, לאחרונה ההגה אינו מסתובב חלק אלא עם מעין עצירות ביניים, כאשר ההגה לא חוזר למרכז כשעוזבים אותו.. והוא נשאר ״תקוע״ בכיוון שמסובבים. מיהרתי להחליט שזו משאבת ההגה והרכבתי אחת מפירוק רק שהמצב לא השתנה והבנתי שהמשאבה שפירקתי תקינה כנראה. בכניסה למוסך ״המליצו״ לי להחליף את כל מערכת ההיגוי כולל משולשים עליונים תחתונים זרוע עזר, פיטמן ותיבת הגה. לדעתי, הלא מקצועית.., אין לי חופשים בפיטמן וכו׳ שמחייבים החלפה. לכן אני מבקש לשמוע חוות דעת על עניין תיבת ההגה... וגם מחפש אחת כזו. תודה רבה למשיבים.

sportman
20-05-13, 20:14
שלום,נשמע כמו מקרה קלאסי של תיבת הגה,אבל הגה זה עיניין רציני גש למוסך שאתה סומך עליו,אם אין לך כזה ואתה מאיזור המרכז יש כמה מומלצים.

barakceizler
20-05-13, 20:41
שלום,
גם לי הייתה אותה בעיה בשבועיים האחרונים...
גם אצלי איבחנו משאבת הגה ולא קניתי את זה...
מאחורי הגלגל הקדמי שמאלי נמצא מוט ההגה שמגיע מגלגל ההגה עצמו.
שם נמצא גם הצלבים. תשפריץ שם הרבה ספריי מסיר חלודה עדיף גם תוך כדי סיבוב ההגה.
צא לסיבוב עם האוטו ותראה אם משתפר אחרי כמה דקות.
אצלי ההגה השתחרר לגמרי וחזר לקדמותו.
מקווה שיעזור.
ברק

marom
21-05-13, 16:44
שלום, תודה רבה על התגובות. קניתי זזקל וריססתי את הצלבים תוך כדי סיבוב, נראה שזה לא עוזר לצערי..., מה גם שכאשר הלכתי למוסך גם הם נקטו בצעד זה וזה לא עזר. אין לי מוסך שאני סומך עליו. כיוון שגם בעיניי הגה זה עניין רציני פניתי למוסך, אפילו מוסך מורשה (האחים לוי בגבעתיים), אבל כמו שציינתי, הם ״המליצו״ להחליף את רוב מערכת ההיגוי והאמת שאני לא סומך עליהם... אשמח לקבל המלצות על מוסכים. תודה רבה רבה.

sportman
21-05-13, 22:38
שלום לך
יש מספר מוסכים באזור המרכז שאני מכיר
מוסך ראלינג -036833184
מוסך טופ גיר-ארז סנטו - מומלץ ביותר -0544434580 רעננה
מוסך אברהם -0577297651 אזור תעשייה ישן נתניה
כולם טובים ואמינים.

asypeer
22-05-13, 15:41
אצלי לאחר שיפוץ מסרק ההגה, החלפת מוטות וכיוון פרונט ההגה קיבל ״מדרגות״ בסיבובים. מסתבר שהמפרק שמחבר בין מוט ההגה למסרק קיבל מעט חלודה עקב התלהבות יתר שלי עם צינור המים לאחר טיול בוץ.
כמה ריסוסים של זזקל וכמה דפיקות על החלק פתרו את הבעיה.
אני יכול להמליץ לך על ״מוסך יוסי״ באיזור התעשיה בנתניה. רמי, הבעלים, הוא בעל פג׳ארו Q בעצמו וג׳יפאי ותיק. בכל הנוגע לפרונט ומערכות הגה הם מומחים.

marom
22-05-13, 17:05
חברים, המון תודה על התגובות.

sportman
23-05-13, 05:36
תעדכן מה ניגמר (כשייגמר) ,שנלמד כולנו.

marom
24-05-13, 14:39
חברים אז שוב תודה על התגובות מסתבר שריסוס עם זז קל יכול לעשות פלאים, ריססתי בכמות נדיבה, תוך כדי סיבוב וההגה השתחרר וחזר להיות רך.

asypeer
30-05-13, 10:54
אמרתי לך :)

-->