PDA

צפייה בגרסה מלאה : צביעה עם פיסטולט - שאלת האם ועם מה

shachar
23-05-13, 10:06
שתי שאלות
האם יש פיסטולט סביר בתקציב נמוך - המלצות
והאם זה ריאלי לצבוע ברמה סבירה עם קומפרסור בעל מיכל לא גדול בהנחה שהאינטרוולים קצרים.

תודה

ishc
23-05-13, 11:15
אין פיסטולט טוב בפחות מאיזור ה-1000 ש"ח (לפחות אני לא מצאתי).
לצבוע ברמה סבירה מה? ותלוי מה זה רמה סבירה

motorica.net
23-05-13, 11:19
אני רכשת פיסטולט בפחות מ-200 ש"ח. לא צבעתי איתו חלקי פח
אבל פלסטיקה שונה ברכב כן. והתוצאות טובות.

פיסטולט ב-1000 ש"ח זה לא מה שיבטיח לך תוצאות טובות.
עבודת הכנה ומקום מתאים יהיו הכי חשובים, לאחר מכן בחירת החומרים והכמויות הנכונות וכמובן הנסיון בצביעה והכיוון של הפיסטולט.

lizard
23-05-13, 11:44
הפיסטולט של.כ מוכרים מספיק טוב לחובבן. אתה יכול להשתמש בקומפרסור קטן אבל זה עלול לגמור אותו. עדיף לפחות מיכל מאה ליטר ומדחס של 400 ליטר דקה.

BackDoorMan
23-05-13, 12:45
אפשר גם בלי פיסטולט.

http://www.youtube.com/watch?v=2oqA65F2ZWE

shachar
23-05-13, 13:01
הכוונה לצבוע פריטים קטנים יחסית.
לא ברמה של פחחות רכב או מעבר

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

omri_t
23-05-13, 15:43
תלמד משפט מנחה: עובדים עם מה שיש.

לא כתבת מה אתה צובע ובאיזה צבע.

אבל אין שום מניעה לצבוע עם אקדח סיני וקומפרסור קטן.
התוצאות לא יהיו מדהימות, אבל אם זה לדברים קטנים וללא חשיבות אסטטית גבוהה- אין שום סיבה להשתגע.

shachar
23-05-13, 15:57
תלמד משפט מנחה: עובדים עם מה שיש.
לא כתבת מה אתה צובע ובאיזה צבע..

אח שלי רוצה לצבוע מדפים מעץ בגימור חלק ושאל אם יש לי את הכלי המתאים.
כמו כל חובבי הכלים ישר נולד אצלי הצורך ונזכרתי שיש לי כמה עבודות מסגרות שצריך לצבוע

מכיוון שאין לי הבנה מעבר לכך שיש כלים זבל ויש אחרים,ויקומפרסור עם מיכל קטן מוציא לחץ לא לגמרי קבוע.
ביקשתי לקבל קצת יותר אינפורמציה והמלצות, 1000 ש"ח זה יהיה יותר מדי בשלב זה.

Pilon
23-05-13, 16:19
לצביעת מדפים מעץ, אפשר להסתפק ברולר וצבע על בסיס מים ולקבל יופי של גימור. חבל להתחיל להסתבך עם פיסטולטים וקומפרסורים.
הצבע מתייבש מהר, כך שניתן לשייף ולהוסיף שכבות ללא המתנה ארוכה בין שכבה לשכבה. ניתן לאחר מכן גם לצפות בלכה לגימור איכותי וחזק יותר.

עידו לוריה
23-05-13, 20:23
אני עובד עם פסטולט של חברת YAMA במחיר 350 ש"ח שווה כל שקל ממליץ בחום .

עידו

shachar
23-05-13, 20:37
דגם ספציפי?

riko
23-05-13, 21:06
לדרישות שהצגת כמעט כל פסטולט יתאים , וגם קומפרסור קטן יתאים .
חשוב לחבר ביציאה של הקומפרסור לוכד נוזלים , או לחילופין לפתוח מעט את ברז הניקוז התחתון , כך שבזמן שהוא דוחס אויר לח , הלחות תצא החוצה בלחץ דרך ברז הניקוז הפתוח ממש מעט .
בנוסף רמת הדילול חשובה , וכדאי לספר למוכר מה אתה הולך לצבוע עם הפסטולט כי יש מצב שהוא יתן לך דיזה בגודל שונה מהסטנדרט

עידו לוריה
23-05-13, 21:37
שחר אני לא זוכר איזה דגם אני מחר ישתדל לבדוק , אבל דיזה לא יותר מ 1.2 , עוד דבר חשוב שהיה לו ברז כיוון ללחץ עבודה וכמובן ברז לרוחב המניפה וברז כמות צבע ומיכל עליון בשום פנים ואופן אל תתפתה למיכל תחתון זה רק באקדחי צבע של 2000 ש"ח וצפונה עובד עם מיכל עליון .
בקשר לדילול על כל צבע רשום כמות הדילול וכמובן סוג המדלל אין שום סיבה לשנות את אחד הערכים אללו שהיצרן כתב על האריזה .

עידו

lizard
24-05-13, 06:41
מאיפה אתה בארץ?
יש לל.כ כמה פיסטולטים ממש ממש נחמדים. אם אתה תשמור עליהם כמו שצריך יחזיקו מלא זמן. וכן יש לי פיסטולט שעולה מעל ל1000 ש"ח, לא רואה הרבה הבדל בגימור. הסיבה היא שזה לא רק הפיסטולט, זה גם הקומפרסור והמייבש אוויר וזה גם בעיקר הצבעי.

אבל, וזה חשוב, לעץ אתה צריך לבדוק מה הפרוצדוה המתאימה ואיזה צבע. אם מדובר על לבן תוודא שאין סיד בצבע כי זה עלול להרוס את הפיסטולט.

moshik999
24-05-13, 09:51
בבקשה

Saar
29-05-13, 09:34
השתמשתי בקומפרסור 25 ליטר לצביעת תא המנוע של הספיידר בצבע הסופי (ולכל האוטו ביסוד)
הפיסטולט איתו עבדתי עלה 160 ש"ח ונרכש דרך הצבע שצבע לי את הספיידר (הוא משתמש בו לתיקונים)
יש לו מיכל קטן מאוד, אבל הוא חסכוני בצבע ועושה עבודה טובה.
אם עדיין לא רכשת משהו, אתה יכול לברר עבורך היכן ניתן לרכוש אותו.
סער

shachar
29-05-13, 10:41
אשמח
כמות קטנה היא דווקא יתרון בשבילי

רון נחמן
29-05-13, 19:40
אני עבדתי בייצור מודלים (פריטים קטנים לרוב)
השתמשנו בפיסטולטים פשוטים, אבל צריך להקפיד על צבע איכותי, מערכת ייבוש אוויר ופילטרים בריאים.

-->