PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי אמר שרכב מוגבה עם צמיגי שטח מלא לא יכול להתנהג כמו שצריך בכביש?

ד ו ר ו ן
28-05-13, 18:21
הגבהה של 3.5 של AEV+צמיגי 35 שטח מלא+V8, ואיך שהוא נוסע..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iJUFdgzmBVY

ד ו ר ו ן
16-01-16, 15:44
פתאום הסרטון הזה נראה לי רלוונטי מתמיד לאור העליהום ותחזיות הרישוי לרכבים מוגבהים או הגדלת צמיגים.

למה צריך להמציא תקן חדש, ולהכריח לבצע בדיקות אב-טיפוס לכל ערכה, כשאפשר לאמץ קיים שגם עובד?

דרור ברלי
16-01-16, 21:54
מה זאת אומרת מי אמר? חכמי משרד התחבורע היהודי אמרו.

הרי יהודים הם העם הנבחר, עם הספר, החכם בעמים, הרי ידוע שגם את הגלגל המציאו פקידוני משרד התחבורע היהודי. ולא רק את הגלגל בכלל, אלא גם את הג'אנט, וגם את הצמיג הפניאומטי, את הצמיג הדיאגונאלי ואת הצמיג הרדיאלי. גם קפיץ העלים ונדנדותיו הומצאו במסדרונות המיניסטרי אוף טרנספורטיישן בירושלים, וכמובן גם קפיץ הסליל, וגם הקוילאובר, מוט הרדיוס, מוט הפנהרד, המוט המייצב, וכמובן בולמי הזעזועים לסוגיהם. על פקידון יהודי אי אפשר לעבוד!!!.... הוא יודע יותר טוב מכל המהנדסים של AEV ואפילו יותר טוב מ"מהנדס הרכב היחיד בישראל" שקפיץ ובולם צריכים להיות רק שחורים, שקפיץ עלים צריך להיות רק ישר או יותר טוב - קרוס, מכופף כלפי מטה. שנדנדה צריכה להיות קצרצרה ועשויה מפח דקיק כמו מכסה של יוגורט, שסרן צריך להיות תקוע בתוך הבאמפסטופ ושצמיג צריך להיות קטן. קטן ככל שאפשר. הכי קטן. הכל "למען הבטיחות".

כי פקידונים יהודים הרי נורא רגישים לחיי אדם ולבטיחות. והם עוד יותר רגישים בנושא כיסוי ישבנם.
הדבר שהכי מאפיין פקידון-ממסד יהודי הוא חור תחת מכווץ שצריך כיסוי תמידי 24/7
פקידון ממסד יהודי, במיוחד כזה שעובד במשרד התחבורע, לא מסוגל, טכנית, אפילו לחשוב על להרפות קצת את אחיזת החנק ולאפשר לבניאדם שהתחביב שלהם הוא לא כדורגל ושהם לא קליינטים של "דני יסדר", לחיות בשקט. זה יגרום לו לקצר במוח, שיוביל לשריפת האונות, לפיצוץ תוך-מוחי ולענן עשן אפרפר שייצא לו מהאזניים. אין לו ברירה - הוא מוכרח להחזיק אותם קצר - אחרת - אוי ובוי, יהיו המון תאונות. בלי סוף תאונות. ותאונות זה לא טוב לרזומה של הפקידון. לא שבאמת זה מזיז לו שערה בנחיר השמאלי כמה נהרגו בכבישים, איפה ולמה ובאיזה אוטו ולמה, אבל זה באמת לא ייראה טוב כשיעשו סיכומים של הקדנציה שלו.

אולי יש כאלה שלא יצחקו ממה שכתבתי, אז סליחה על הציניות. אם זה לא היה כל כך עצוב, זה אולי היה מצחיק.

דרור ברלי
16-01-16, 22:01
פתאום הסרטון הזה נראה לי רלוונטי מתמיד לאור העליהום ותחזיות הרישוי לרכבים מוגבהים או הגדלת צמיגים.

למה צריך להמציא תקן חדש, ולהכריח לבצע בדיקות אב-טיפוס לכל ערכה, כשאפשר לאמץ קיים שגם עובד?

מי קבע שזה עובד?

זה עבר "בדיקת מעבדה גרמנית"?.............
AEV שילמו שוחד לפקידונים יהודים?
האם הם העמידו אבטיפוס לבדיקת יציבות ובלימה אצל מומחה יהודי?.............
מי הם ומה הם שיכניסו מנוע המי V8 לתוך רנגלר? הרי זה בניגוד ל"הוראות היצרן"!!!!!! זה לא מקורי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה מסוכן!!!!!!!!!!!!! יהיו המון תאונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פה זה מדינה של יהודים, כאן רגישים לחיי אדם!!!!
העם היהודי לא סבל מספיק?!!!... כאן לא תהיה הפקרות!!!!!!!!!!

בג'יפים הם משחקים? לכו תשחקו כדורגל!

Bernard
16-01-16, 22:01
תפסיק כבר דרור.
כל הזמן נותנים לי על הראש ש"רוח חדשה נושבת" ואפילו מביאים ציטוטים שלך על "אור בקצה המנהרה" ... עד שאני כבר השתכנעתי - עכשיו אתה מסובב אותי ב-360 מעלות?????
תחליטו - יש אור ונושבת הרוח או ש.. לא?

nitzan
16-01-16, 22:02
ממחר תקנה חדשה כל נהג ברכב מוגבהה יחויב בקסדה.

דרור ברלי
16-01-16, 22:04
וגם בשריון ומגן.

וברצינות? אנחנו צוחקים, אבל בצה"ל כבר שנים רבות כל מי שנוהג בג'פ"ס, בריו, בהאמר, חייב בקסדה.

הרי ללמד את החיילים לנהוג כמו שצריך זה יקר ולוקח זמן - על חשבון זמן תורנויות ומטבחים ושמירות ונקיונות ומסדרים ואבט"שים ות"ס-תס"חים ועבודות רס"ר שכל אלה ביחד מהווים כ-98% מכל קורס בצבא, והם הרי הרבה יותר חשובים - אז מלבישים להם קסדה. הכי פשוט והכי זול - עושים שעתיים הסמכה ויאללה - שיעלו על ההגה ושיתהפכו כמה שירצו, רק עם קסדה. כלומר קפלס"ט, כן?....:rolleyes: לא חלילה איזו קסדה אמיתית, סגורה..... מה אני יכול להוסיף?... אין על חוכמת העם היהודי. פשוט אין.

אני מציע שלקצינים ידביקו גם מברשת הפוכה של מטאטא על הקסדה. אם כבר בטיחות, אז שכולם יידעו שבברזלן אמיץ עסקינן, וגם ייראה טוב יותר, כמו של המלך ליאונידס ב-"300".

Bernard
16-01-16, 22:05
היום הניע הריינג'... בנגיעה!!
אחרי יותר משנה שלא נגעו בו - הניע ממש בנגיעה. מצבר חדש, קוד לקודן ו... המנוע עובד כמו גדול..
בטח פחד שאני מעיף אותו למגרש פירוק, אז נתן "פוש אחרון"...

מעניין אם יעבור טסט.
האמת... קפיצי האויר וסט גלגלי "הכביש" והאוטו נראה רגיל לגמרי!
לא מוגבה ולא בטיח - איזה חכם הייתי עם קפיצי האויר האלה... נראה רגיל לגמרי. נפרק (יפרקו..) את מנשא הגלגל האחורי, והאוטו נראה רגיל לגמרי.
אולי.. אולי... :confused::(:confused::(

prinz804
16-01-16, 22:09
הגבהה של 3.5 של AEV+צמיגי 35 שטח מלא+V8, ואיך שהוא נוסע..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iJUFdgzmBVY
שים לב איזה סופר אלביישן (הגבהת יתר) יש בכביש הזה.

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

six 4 life
16-01-16, 22:17
עם כל המייצבים והמוטות פנהרד מחוברים, יחד עם משקל של צמיג 35 בכל פינה והגבהה מינימלית לגודל הזה (3.5 זה הגבהה מינימלית לצמיג כזה ברכב כזה כדי שלא יאכל את הבודי של עצמו) ובולמי גז מודרנים איכותיים, אין שום סיבה שהרכב לא יתנהג כך.
לגביי השאלה שלך ל"למה צריך", מעבר למה שדרור אמר צריכים לדאוג לעבודה למכון התקנים משרד התחבורה ולכל שרשרת עובדי השעתיים-שלוש ביום בחסות המדינה אחרת מישהו עלול לרמוז שניתן וצריך לקצץ תקנים ומשרדים.

amit1
17-01-16, 00:09
לא מבין את כל הבכי והנהי על משרד התחבורה.
כחלק מגיבוש הנוהל היה הליך שימוע מסודר ונראה שלא היתה נציגות משמעותית לצרכן הסופי ( יעני לגיפאים) . מי שכן השפיע הם הגורמים המסחריים שיפיקו תועלת עסקית מהעיסוק המקצועי החדש שיוגדר ( מתקין מתלים).
בשורה התחתונה האתר הזה לא ייצר את הפלטפורמה לייצוג הגיפאים בתהליך. מאכזב מאוד. טונות של בבל"ת ואפס מעשים.

asafk
17-01-16, 07:31
עמית, אני אסתפק בלומר ש
א. הליך השימוע לא היה מיועד לציבור הרחב ולא פורסם בשום דרך.
ב. זה שאף אחד כאן לא כתב שהוא היה מעורב בתהליך לא בהכרח אומר שבאמת הדברים שנכתבו באתר לא הגיעו לשולחנם של מקבלי ההחלטות.

ולשאר... הגזמתם לגמרי.

אסף.

-->