PDA

צפייה בגרסה מלאה : גריל מתקפל (מבית רוק סוליד)וערכת מנגל מהודרת-לראשונה בארץ

yes1952
12-06-13, 11:22
גריל מתקפל עשוי ממתכת משובחת מבית היוצר של רוק סוליד
לא תופס מקום ברכב
קל להרכבה ולפירוק
מזוודה עם כלי "עבודה"לגריל
וכל זאת במחיר מבצע של 489 ש"ח בלבד
המלאי מוגבל
תמונות-הגריל מורכב-הגריל מקופל-ערכה פתוחה והערכה סגורה

ishc
12-06-13, 11:46
איזה מגניב!!!

yes1952
12-06-13, 12:09
צחיניו
אולי תפרגן לעצמך סט?:p

Tourist
12-06-13, 13:51
יוסי, אפשר עוד תמונות ?
אני לא מצליח להבין מה אני רואה.

GodsFather
12-06-13, 17:56
מנגל אקורדיון ?

arnonshoshani
12-06-13, 18:28
לכל המבקשים

http://www.youtube.com/watch?v=nb0DjMcWSxE&feature=youtu.be

כל הזכויות שמורות לאסף קציר ;-)

yes1952
12-06-13, 19:03
לארנון תודה על סרטון ההדגמה
פחות מדקה להרכיב את "רוקי" המנגל המיוחד הזה

boaz avrahami
12-06-13, 19:37
יכול לשמש גם כחידת הגיון או פאזל לשעות הפנאי... ;)

אחלה רעיון!

JustDoB
12-06-13, 20:53
מצית את הדמיון, סחתיין.
למרות שאישית אני לא רואה את עצמי מתעסק עם מנגל כל פעם כשהוא כבר יהיה מטונף בפירוק והרכבה.

talw
12-06-13, 21:06
התעסקות עם מנגל היא בכל מקרה מטונפת,פה לפחות הטינופת יכולה להיכנס לאריזה יעודית שתופסת "נפח ג'יפ" קטן עשרות מונים.(אפילו בנוסף לכפפות....)

foxy
12-06-13, 22:50
יש לי כזה [קיבלתי מקובי ] והשתמשתי כבר כמה פעמים מוצר פגגגגגגגגגגגגגגגגגז חבל שהוא לא יותר גדול מומלץ בחום

benza
13-06-13, 00:16
יש מחיר קבוצתי לחברי ג'יפולוג ?
:-)

snirjeepdreamer
13-06-13, 01:51
אין ספק שמוצר גאוני !! תמיד המנגל מוצא עצמו בתוך שקית זבל, שבד"כ גם נקרעת על הדרך,
ותמיד אין צורה מוגדרת למנגל שמאפשרת לאחסן אותו בצורה טובה.

בצורה הזו אפשר לאחסן בקלי קלות ולחסוך הרבה מקום.
עוד יתרון, הוא מספיק עמוק כדי להכיל מספיק גחלים היוצרות כוח אש וחום משמעותיים לצלייה ארוכה.
מוסיף להערת קודמי, חבל שהוא לא 30 ס"מ ארוך יותר.
אני קניתי אחד.

גיל בר
13-06-13, 09:26
אז איך קונים??
דרך חנות ג'יפולוג במקרה? :)

shmil
13-06-13, 09:40
אז איך קונים??
דרך חנות ג'יפולוג במקרה? :)

ממש לא.
דרך החנות של פותח השרשור.
פרטים בחתימה שלו.

asafk
13-06-13, 10:49
עוד יתרון הוא בעובי של חומר הגלם. הפח מספיק עבה כדי לשמור על החום ולחסוך גחלים. אבל מספיק דק כדי שיהיה קומפקטי.

אסף.

yes1952
13-06-13, 13:16
benza
תארגן קבוצה ותקבלו מחיר מיוחד על המחיר הכולל
כל הפרטים מופיעים למטה בחתימה
כל הפרטים בחתימה למטה
שמיל
תודה

dice2
13-06-13, 13:41
זה רק אני או שהמלך ערום
אחרי ארוחה רוצים לישון ולא להתחיל לפרק וללכלך את הידיים בפחם ושאריות שומן אנטריקוט כדי לקפל ולהכניס לשקית, לעומת להחזיק בידית ולדחוף לשקית
דבר שני אחרי כמה מכות חום גבוה טובות מתכת מתעוותת ולהרכיב / לפרק ניראה לי משימה קצת יותר קשה לביצוע מ52 שניות
אולי זה טוב לבעלי סמוראי או גימיני חסרי מקום ולא יותר

מצטער על הביקורת הפחות נחמדה לעומת ההתלהבות של שאר המגיבים
זה רק בקטע טכני גרידא ולא משהו אישי חלילה

בועז

yes1952
13-06-13, 14:18
בועז ידידי
ביקורת בונה הינה דבר חשוב
אינני מוצא בדבריך כל ביקורת
אפרופו למזלי הרב לא לכולם יש ג'יפים גדולים
יש לנו הרבה קוראים בפורום שיש להם רכבים פרטיים והם ממלאים את פינות החמד בחניוני הארץ ולהם מתקן שכזה
מתאים להפליא
גם לך דרך אגב-עם כפפות לא תתלכלך ויהיה לך מקום לעוד ארגז בירה

BackDoorMan
13-06-13, 14:41
זה השיר ששומעים ברקע, לקח כמה דקות לזהות.

https://www.youtube.com/watch?v=WIOdM824Paw

ואם להתייחס לנושא השרשור עצמו, מאיזה מתכת הפח ?

yes1952
13-06-13, 18:23
מתכת מגולוונת 2 מ"מ

dice2
13-06-13, 18:55
אני כתבתי ביקורת על פי דעתי
לא מנסה לשפר כלום ולא טענתי או כתבתי ביקורת בונה

בועז

BackDoorMan
13-06-13, 19:36
מתכת מגולוונת 2 מ"מ

מזה חששתי.

talw
13-06-13, 19:48
הכי טוב זה טיטניום .
ועוד יותר הכי טוב זה לקבל את זה בחינם.
וממש הכי טוב זה גם משלוח בחינם.
אולי צריך גם לקבל תשלום על הרצון לקבל מתנה.
יוסי ,כמה אתה משלם לי על זה שאני מוכן לקבל בחינם אחד מטיטניום ?

foxy
13-06-13, 21:37
אממממ ניתן להשיג אצל קובי ממוסך נשר בתל אביב ועם הלוגו של גייפ שגם מגניב אגב לא מלכלך שטיפה קלה עם מים וחוזר להיות חדשששששששששששששש

savyon
13-06-13, 21:51
אממממ ניתן להשיג אצל קובי ממוסך נשר בתל אביב ועם הלוגו של גייפ שגם מגניב אגב לא מלכלך שטיפה קלה עם מים וחוזר להיות חדשששששששששששששש

לא יפה לפרסם ולהפנות למישהו אחר במודעה שפתח יוסי- קניורן (http://www.jeepolog.com//UserFiles/Flash/Kenyoran/kenyoran_landing_page.jpg)שהוא גם מפרסם באתר...

foxy
13-06-13, 23:11
אופסססססססססססססססססססססססססססססססססס ממש מתנצל מעומק הלב בתמימיות

Gilad
13-06-13, 23:25
מה עם תיק/אריזה למנגל?
פלא נסע לטיול עם סטרץ׳...

אייל
13-06-13, 23:59
אם הבנתי נכון (אחרי ששאלתי), המבנה מפח מגולוון, הזויות העליונות (המקום של הבשר), מברזל שחור.

פלג_
14-06-13, 00:05
זה רק אני או שהמלך ערום
אחרי ארוחה רוצים לישון ולא להתחיל לפרק וללכלך את הידיים בפחם ושאריות שומן אנטריקוט כדי לקפל ולהכניס לשקית, לעומת להחזיק בידית ולדחוף לשקית
דבר שני אחרי כמה מכות חום גבוה טובות מתכת מתעוותת ולהרכיב / לפרק ניראה לי משימה קצת יותר קשה לביצוע מ52 שניות
אולי זה טוב לבעלי סמוראי או גימיני חסרי מקום ולא יותר

מצטער על הביקורת הפחות נחמדה לעומת ההתלהבות של שאר המגיבים
זה רק בקטע טכני גרידא ולא משהו אישי חלילה

בועז

האמת שגם אני די בגישה שלך.

מה גם שבסידור נכון, המנגל הקטן של 30 שקל לא תופס לי יותר מידי מקום.
בהלוך אני דוחף פנימה את הרשת וחבילת הפחמים, אם צריך עוד אז חבילה נוספת בין הרגליים.
ובסיום אני ממלא אותו בשקית זבל\כלים של המנגל.

בכל מקרה ביצוע יפה.
רק חבל שהרשת לא עולה כיחידה אחת, ניראה לי שזה די מקשה על הטיפול\הוספה של גחלים.

yes1952
14-06-13, 00:55
ערב לילה טוב
בואו ונעשה סדר
talw
אל תאיים עלי-אתה יודע?אם תופסים אותי ביום טוב זה יכול לקרות,הבעיה יקירי שאין לי ימים טובים רק מצויינים:confused:
גלעד
אני עובד על נושא התיק/מנשא
אייל
אכן כן
foxy
אצל משמו יש אולי גריל אך בלי הערכת המנגל שהינה חלק מהעיסקה
דרך אגב גם ברוק סוליד היתן לרכוש את הגריל ישירות-ואם תעשה שם עבודת מתכת בכמה אלפי שקלים גם בטח תקבל כזה מתנה
אז עזוב את ההתנצלות היא לא במקומה קח אותה חזרה
פלג
יש פתח לטיפול בגחלים
ביננו?אם זה לא היה מתקן טוב(אני צנוע)לא הייתי משווק אותו-אפרופו אני מוכר בחנות שלי רק ואני מדגיש רק מתנות מצויינות ומטריפות
וגם אני רוצה עוד חבילה בין הרגליים שלי כבר זקנה:p
סביון
גם שאני כועס עליך אני אוהב אותך אז עכשיו שאני בכלל לא כועס?מת עליך--השרשור הזה בהחלט מקבל כיוון משלו כמו שצריך בפורום כמו שלנו
שימי
ממה חששת חבר יקר?
ןלסיכום של ערב זה
ורגע של רצינות
המוצר הוא מוצר טוב מאוד-יחסית למנגלים שנמכרים בארץ ומתגלגלים ברכב-זה מוצר עם יתרון עצום-
בצורה בו הוא בנוי החום מתחלק בצורה מצויינת שמקטינה למינימום את הסכנה בעיוותים-כלי "נעבודה"המצורפים הינם איכותיים וכמובן עם אחריות
ואני מבטיח לכם שמי שיזמין מעל 50 יחידות גם נייצר לו לוגו משלו+חריטה על מזוודת הכלים ללא תשלום(אני נחמד הלילה)
ולא אני לא פתוח במוצאי שבת אלא עם מבקשים (רצוי יפה)
שכחתי משהו?מישהו?
ליל מנוחה וחלומות נעימים על המנגל החדש שיכול להיות שלכם

BackDoorMan
14-06-13, 09:33
מנגל מפח ברזל מגולוון מסוכן ורעיל בנוכחות טמפרטורות גבוהות המשחררות אדי אבץ הנספגים במזון.

הנושא כבר נדון פה.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=38537

עידו לוריה
14-06-13, 10:18
רעיון בהחלט יפה .
רק כמו שנאמר גלוון לא מתאים למנגלים ושות' מאוד מסוכן לבריאות .

עידו

yes1952
14-06-13, 10:47
בשר על גחלים=חשוד כמסרטן
כיריים אולטרה אדום =חשוד כמסרטן
אדי גופרית (ים המלח)חשוד כמסרטן-אבל מה,טוב נגד פסוריאזיס
החומרים שמכניסים לבשר מעובד-חשוד כמסרטן
האדים מכלי הרכב בכביש -חשוד כמסרטן
כנ"ל-סיגריות,פייבר גלס,אזבסט,שרף עצים,
כמות האבץ המשתחררת מחומרי גילוון בעת בערה זניחים באלף מונים מהרשימה דלעיל
צריך לנשום כל יום כל היום אדים של ברזל מגולוון לוהט כדי אולי לחלות בסרטן
אז תפסיק שימי לבלבל את המח
תביא לי עובדות בדוקות על מקרי מוות מבעיה זו ואז אגיב בהתאם
ולשאר הקוראים-על תלמדו אותי מה זה סרטן וממה עלול לבוא-אני נושא תוצאות שלו
ואני גאה למכור את המנגל הזה
ואם מישהו ימותממנו מסרטן ,שיתבע אותי אישית לדין
באוויר פתוח אדי רעל שאולי נפלטים נדבקים לבשר ומסרטנים את האוכל?
זו הטפשות והבורות הגדולים ביותר ששמעתי או קראתי
מי שלא רוצה לקנית ערה כזו או אחרת לבריאות
אך מי שמנסה להיות אוברחוכם שפשוט ירד מהשרשור-אלא יביא עובדות מוצקות נגד
כמובן שמי שמבחירתו האישית אינו מעוניין במבצע -לבריאות
אך תחסכו ממני טענות לא רלוונטיות-תייעצו למה נגד ולמה בעד אך מנומק
ביקורת בונה הינה חשובה-ביקורת קנטרנית ?מזיקה רק לקנטרן

עידו לוריה
14-06-13, 11:54
יוסי מכוון שאבץ מותך ב 400 מעלות ורותח ב 900 מעלות אז תעשה את המשואה .
כאשר נושמים / אוכלים את אידי האבץ שנוצרו זה גורם להרעלת אבץ .
וזה קישור :
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%A5

ובנוסף ראה גם פה ( אומנם מדובר על ריתוך אבל זה מאוד דומה ):
http://osh.org.il/uploadfiles/tshuva08169.html

זה לא גורם לסרטן אבל בהחלט מיתר .
זה לא שנאמר כאן שהמוצר לא טוב או משהוא דומה רק תשנו את חומר הגלם הנבחר לברזל שחור/נירוסטה ויש לכם גם רעיון יפה וגם מוצר שלא מזיק לבריאות .

עידו

BackDoorMan
14-06-13, 12:28
עידו, שמיל, אני ועוד כמה ארגוני בריאות ממשלתיים ואפילו פורומי גרילרים אוהבים לבלבל את המוח על סכנות השימוש בפח מגולוון בגריל.

פח מגולוון מכיל גם עופרת וקדמיום פרט לאבץ.
האבץ בוער או ניתך ב 419 מעלות צלזיוס אבל אדי האבץ נפלטים כבר בטמפרטורות נמוכות יותר, ולפעמים הציפוי עם האבץ מתפרק מהברזל בנוכחות טמפרטורות גבוהות.
גחלים בוערים בטמפרטורות הלל (http://www.kingsgrill.co.il/comp.php)ו,

<section class="content-about" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12.800000190734863px; line-height: 18px; vertical-align: baseline; clear: left; color: rgb(35, 35, 35);">Galvanised Steel and Smoked Meat

<figure class="article-image" style="margin: 7px 10px 10px 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline; float: left; color: rgb(169, 169, 169); width: 135px;">http://www.ehow.co.uk/DM-Resize/photos.demandstudios.com/74/214/fotolia_720923_XS.jpg?w=135&h=135&keep_ratio=1<figcaption class="article-image-credits" style="margin: 0px; padding: 8px 0px; border: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline; word-wrap: break-word;">bridge image by Brett Bouwer from Fotolia.com
</figcaption></figure>The United States Department of Agriculture (USDA) advises consumers to smoke meat and poultry in smokers made of approved materials. Galvanised steel cans and other makeshift smokers should not be used. Chemical residue created by prolonged heating of the galvanised container is deposited on meat surfaces, which can contain toxic zinc salts.

</section><section class="content-about" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12.800000190734863px; line-height: 18px; vertical-align: baseline; clear: left; color: rgb(35, 35, 35);">Food Hazards From Galvanized Steel Barbeques - Grills

<figure class="article-image" style="margin: 7px 10px 10px 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline; float: left; color: rgb(169, 169, 169); width: 135px;">http://www.ehow.co.uk/DM-Resize/photos.demandstudios.com/195/66/fotolia_1070371_XS.jpg?w=135&h=135&keep_ratio=1<figcaption class="article-image-credits" style="margin: 0px; padding: 8px 0px; border: 0px; font-family: inherit; font-size: inherit; font-style: inherit; font-variant: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline; word-wrap: break-word;">bridge image by Brett Bouwer from Fotolia.com
</figcaption></figure>When galvanised steel reaches a high temperature after heating, it gives off smelly, toxic fumes of zinc oxide. Therefore, a galvanised steel grill, stove or barbecue should only be used outdoors. There is a risk of a developing “metal fume fever” from breathing these fumes. Symptoms include loss of appetite, muscle stiffness and pain, fever, diarrhoea and headache. These symptoms are vague and often mistaken for an onset of flu. Since illness usually develops several hours after exposure, it is difficult to make the connection between it and the stove or barbecue. The symptoms usually resolve within 48 hours. Toxic fumes may deposit chemical contaminants on the surfaces of barbecued food. Because there's a reaction between blood and galvanised steel, raw meat should not be placed directly on its surface. Galvanised steel barbecues, stoves, pot stands or grills should be kept at high heat until all unpleasant fumes are dissipated before it's used.

</section>http://www.ehow.co.uk/list_7367397_hazards-galvanized-steel-food.html

http://www.barbecuenews.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=13805

http://boards.straightdope.com/sdmb/showthread.php?t=286999

"ואני גאה למכור את המנגל הזה
ואם מישהו ימות ממנו מסרטן ,שיתבע אותי אישית לדין"

איך אפשר לפצות מת ?

yes1952
14-06-13, 12:40
עידו אהבתי
הברזלים עליהם מונח הבשר הם מברזל שחור
קירות המנגל אכן מגולוונים
אך רוב המנגלים לשטח הם מפח דק מגולוון והם גם כמעט חד פעמיים
שלנו הוא לשנים רבות
הלוואי וניתן היה לייצר במחיר שפוי מנגל מנירוסטה ,טיטנים או כל מתכת אחרת
אך זה לא כלכלי
עדיין אני חושב שבשימוש הממוצע של מנגליסט אין בעיה בריאותית אלא אם כן ינסה להפוך את המנגל לבסיס לליבון פלדה

yes1952
14-06-13, 12:47
שימי
אותיות המודפסות על גבי עיתון מנדפות עופרת מפני שאחד הבסיסים בדיו לדפוס הינו עופרת-אז הפסיקו לקרוא עיתונים?
ועכשיו תתחכם ותכתוב-יש מדיה אלקטרונית-הבהובי המסך יותר גרועים מאכילת סטייק בריא על המנגל שלנו
ורוב האירגונים שאתה מדבר עליהם?ראית את הפעילים חוגגים על מנגלים?
זה לא המקום לשמור על העולם
זה המקום לקנות מנגל (או גריל )שמיועד למי שרוצה לחסוך מקום ולהנות מגריל שישמש אותו שנים ארוכות
או לפנק חבר במתנה מושקעת וחיונית לבטן
אז תחסוך לי את ההרצאה על חשיבות קרני האלפא על אשכי התיש והסכנה להדבק מזיהומים בבתי חולים(שכחתי משהו?)

Tourist
14-06-13, 13:00
אותו הדבר קרה מס׳ פעמים על שירשורים של אישטח.
על מודעות למכירה של רכב או חלקים בפורום אין אפשרות תגובה.
אולי כדאי להחיל זאת גם על הפורום המסחרי ?

BackDoorMan
14-06-13, 13:04
שימי

זה לא המקום לשמור על העולם

זה כן המקום לשמור על העולם וגם על עצמנו.

(שכחתי משהו?)

כן, שכחת להפסיק לצבוע במיניום (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=74042&p=502390&viewfull=1#post502390).

יוסי יקירי אתה מצחיק אותי, אתה פשוט משתייך לדור אחר.
העולם ביחד עם אנשי הדור ההוא נעלם כמעט לגמרי חוץ מבכמה מדינות פרועות.
אתה בנוי לצלול בקישון או בפיר בעומק עשרות מטרים באסדת קידוח, לצבוע עם חומר מכיל עופרת, לנשום אסבסט, או אדי אבץ ללא פילטר,
ולעשן קופסא או 2 ביום של נובלס, תוך קינוח בסטייקים וול-דאן (שכחתי משהו ?) מבלי להתענין בהשלכות הבריאותיות בהווה, בעתיד הקרוב או הרחוק.
זה לא עובד יותר אצל רובנו, אנחנו חננות, פוסיז', או בסה"כ רוצים להשאר בריאים למשך רוב חיינו וגם במחיר "איבוד" החוויה.

ביקשת עובדות, מקורות מוסמכים ומייד פסלת אותם.

זיהומים בבתי-חולים ? יש כמה אלפים שמתים בשנה מהם, מה לעשות שישראל זו מדינה ענייה ופרועה לעומת אירופה, והסטנדרטים שייושמו בהצלחה בהולנד
הביאו לאפס תמותה.

yes1952
14-06-13, 13:24
שימי שימי שימי
אני מעשן שתי קופסאות טיים ליום לא נובלס אני שונא נובלס
אנחנו לא מדינה עניה אנו מדינה עשירה
והדור שלי לא נעלם הוא פשוט מת לאט לאט
אך יש לנו דור המשך
חנוניות זו ברכה עד גבול מסוים
ולא ברכה בדיוק כמו שהיו מבני דורי אנשים קשי עורף
אני לא מתקן עולם -אני גורם ומשתדל לגרום לאנשים להנות מהחיים על פני העולם הזה
שיפנקו אתעצמם במתנות או האהובים עליהם
לו רציתי להרוס הייתי סוחר נשק(לא הסכמתי לכךבצעירותי ואינני מצטער לרגע)
לו הייתי עושה את החשבון של ניצול ועבדות בעולם השלישי שמייצר היום כל דבר לעולם המערבי ה"נאור" הרי שהייתי צריך להיות נזיר טיבטי-ואני לא
אז לפני שאתה מעלה תגובה בגין הסכנה העולמית הבאה בגלל הגריל שאני מוכר
תתחיל ללכת ברגל מפני שאת החלקים לרכב שלך ייצרו אנשים שמרוויחים בשנה את מה שאתה זורק לפח ביום אחד
והעובדות שלך לוקות בחסר ומשמשות לניסיוןם להראות כמה אתה יודע
אז אתה לא יודע כלום שאין עדיין בעולם מחקר שמצביע ישירות על מותם של אנשים משימוש במנגל ובטח לא היה מחקר על המנגל שאני מוכר
אי לכך ובהתאם לזאת אשמח מאוד שביקורת על המנגל הזה תכתוב אחרי שיהיה לך אחד כזה ותריץ עליו כמה קילוגרמים טוביםפ של בשר משובח
ואנא ממך אל תוסיף מחקרים שמדברים על האפשרותל חלות בסרטן מאכילת בשר פיטום שנצלה בעשן, או הנזק הסביבתי לאלו ששואפים את עשן המנגל שעולה מגחלים של עץ אורן (השרף שעולה בעשן עצי האורן הינו מזיק מוכח לריאות ויש מחקרים מבוססים שזה גורם לסרטן ראות קטלני)0תביעת כבאי איזור לוס אנג'לס נגד הממשל הפדרלי)

ofekm
14-06-13, 13:29
מזמין אחד אופק 0524333353

orenc
14-06-13, 13:30

ואז מה??
מה זה ייתן?
את מי סתימת הפיות תשרת?

בסופו של דבר...אני רואה כאן דיון די בריא שמתפתח בין אנשים עם דיעות שונות וגישות שונות(מותר להם),
דיון שפותח לאנשים את הראש לכיוונים אליהם אולי לא היו מגיעים בעצמם, או שאין להם את הידע להגיע בעצמם,
ומה כ"כ רע בזה? הרי זו מהותו של פורום...מפגש דיעות ורעיונות והתוצאה של אותו המפגש.
אולי הפרסום צריך להיעשות בצורת באנר מרצד בשולי המסך? (הרי על הבאנרים לא ניתן להביע דיעה)
ובקיצור... דיון בריא, דיעות, רעיונות רעננים הם בסופו של דבר הדלק היחידי של כל פורום.

בברכה אורן.

BackDoorMan
14-06-13, 13:43
יוסי, לא דיברתי על תמותה, ואפילו לא על סרטן.
ובתור אחד ש"בילה בחדר מיון" כתוצאה מהרעלת מאבץ (אמנם מריתוך) אני יודע היטב ממקור ראשון על גופי.
מבחינתי לא חייבים למות כדי שהמוצר יהיה פסול, אפילו החוויה שעברתי בערב אחד מספיקה,
אבל כשההרעלה מגיעה בערב אחד ונעלמת היא פחות מסוכנת, ממשהו שמצטבר ומצטבר בגוף במשך זמן רב.

ודרך אגב, אני הולך ברגל או רוכב באופניים די הרבה.

וישראל היא המדינה הענייה ביותר בקרב המדינות המפותחות (http://www.themarker.com/wallstreet/1.2020533), לא מסכים ? לך לריב עם ה OECD .

Tourist
14-06-13, 14:19
ואז מה??
מה זה ייתן?
את מי סתימת הפיות תשרת?

בסופו של דבר...אני רואה כאן דיון די בריא שמתפתח בין אנשים עם דיעות שונות וגישות שונות(מותר להם),
דיון שפותח לאנשים את הראש לכיוונים אליהם אולי לא היו מגיעים בעצמם, או שאין להם את הידע להגיע בעצמם,
ומה כ"כ רע בזה? הרי זו מהותו של פורום...מפגש דיעות ורעיונות והתוצאה של אותו המפגש.
אולי הפרסום צריך להיעשות בצורת באנר מרצד בשולי המסך? (הרי על הבאנרים לא ניתן להביע דיעה)
ובקיצור... דיון בריא, דיעות, רעיונות רעננים הם בסופו של דבר הדלק היחידי של כל פורום.

בברכה אורן.

הגבלת התגובות למפרסמים משרתת, לדעתי, אותך ואותי.
אנו נהנים מפורום מהטובים בארץ שלא עולה לנו שקל.
נהנים ממפגשים ותחרויות נושאי פרסים יקרים.
חלק מהמימון לפורום והפרסים בתחרויות מגיע מהמפרסמים, כולל יוסי וקניורן.
נראה לי שיש לתת להם במה נוחה לפירסום.
גם בפורום המכירה הפרטית חסמו את אפשרות התגובות (תבדוק).

אם יש בעיה בפירסום כלשהוא, ניתן לפנות למנהלים או למפרסם בה״פ וניתן לפתוח שירשור מקביל ב׳אוף טופיק׳.

בעיני, זו לא סתימת פיות. זו הגינות כלפי המפרסמים והכרה בתפקידם החשוב בהנעת המכונה הזו שנקראת ג׳יפולוג.

יחד עם זאת, יתכן ואני טועה. אני טועה המון לאחרונה אז עוד טעות לא תהרוג אותי...

BackDoorMan
14-06-13, 14:32
יוסי, מתנצל על הטעות עם "נובלס" בילבלתי אותך עם צביקי .

ד.א מצחיק לבחור שם מותג לסיגריה שנשמע כמו "אין ברכה", וכן אני יודע שמדובר באצולה, וזה לא פחות מצחיק כשמדובר בסיגריות גרועות
שצרכניהן זוהו עם מושבניקים וקיבוצניקים.

foxy
14-06-13, 14:37
המוצר אצלי עובד ואיך שניראה ומתפקד ימשיך לעבוד עוד הרבה תמיד יהיה מי ימצא למה לא וזכותו ותמיד יהיה מי שימצא למה כן אז ניראה לי שאני משתיך לקבוצה של למה כן ו

עידו לוריה
14-06-13, 17:23

זו דעה מוזרה :confused:
אף לא אחד רשם שזה מוצר גרוע /משווק גרוע/ יצרן גרוע .
מה שנרשם זו הערה שיכולה לתרום לשיפור/ מינוף המוצר ע"י שינוי קטן שאפילו לא מוסיף שקל אחד במחיר עם מעבר ליצור בברזל שחור נהפוך הוא זה מוזיל את המוצר .
עם אתה לא מסוגל להבין זאת זו בעיה שלך .
אני בתור יצרן/משוק/ מפתח מוצר הייתי שמח לקבל חוות דעת בחינם , וזו ידידי בעיה של בעלי חברות שלא מסוגלים לקרא את השוק ולהגיב לו
אני גם לא זוכר שאיש שטח נעלם מהאתר או מפרסמים אחרים בגלל הערה כזו או אחרת על מוצר .

עידו

Tourist
14-06-13, 17:48

עידו

מוזר שדעה שונה היא מוזרה
מוזר שאי הסכמה מתורגמת לאי מסוגלות להבין

עיין תגובה #45
דעתי היא שהערות בונות ניתן לשלוח בפרטי כשזה עלול לגרום נזק/להעליב/להבריח לקוחות.

אני רק שאלה - מדוע אין אפשרות תגובה במודעות המכירה הפרטיות ?

yes1952
14-06-13, 19:15
אכן עידו צודק ברמת המקרו
ולוואי והיה ניתן לייצר מוצרים ברמה מסוימת במחיר של מוצר ברמה אחרת(פחותה לצורך העיניין)
לצערי זה לא כלכלי ואינני רוצה לשווק לעשירון העליון ממש לא
אני משווק מוצר שמתאים לכל כיס שבעליו נוסע ברכב ולא צריך לקחת עליו משכנתא
עוד לא ראיתי רשימה של קבוצת רכישה

lizard
14-06-13, 19:39
אני לא חושב שלבנות את הגריל מנירוסטה בעובי 1ממ ייקר את העלות משמעותית. זה יהיה יקר יותר אבל יהיה לך מוצר הרבה יותר טוב.

yes1952
14-06-13, 22:44
נו מיכה תהיה רציני
ראית את המוצר?
כך לקבוע?בעל מקצוע?
תייצר כזה ותמכור ואז תגיב כפי שהגבת

עידו לוריה
15-06-13, 09:59
http://www.jeepolog.com/forums/images/BP-White/misc/quote_icon.png נכתב במקור על ידי עידו לוריה http://www.jeepolog.com/forums/images/BP-White/buttons/viewpost-left.png (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=519482#post519482)

עידו

מוזר שדעה שונה היא מוזרה
מוזר שאי הסכמה מתורגמת לאי מסוגלות להבין

עיין תגובה #45
דעתי היא שהערות בונות ניתן לשלוח בפרטי כשזה עלול לגרום נזק/להעליב/להבריח לקוחות.

אני רק שאלה - מדוע אין אפשרות תגובה במודעות המכירה הפרטיות ?

תקרא את הכול לא רק מה שאתה מצותת , זה תחביב עיתונאי לקחת רק מה שמתאים להם :)
התגובה שלי נכתבה אחרי תגובה 45 ואני קורא הכול לפני שאני כותב וגם שוקל מה לכתוב

עידו

ofiredri
15-06-13, 16:02
סרטון הרכבה בהילוך מהיר (!!!) מראה הרכבה ב 52 שניות.
מאוד מרשים.

Bernard
16-06-13, 02:24
תענוג לקרוא שרשר עם ויכוח שכולם צודקים בו...

רוב רובם של הגרילים הקטנים הנמכרים בארץ, מיוצרים מפח (פחית) מגולוון וצריך רק להסתכל בפתחי החנויות/תחנות הדלק הרלוונטיות וכל יתר מוכרי הציוד המדובר ואף אחד לא מצייץ...

יוסי מתחיל למכור אחד שנראה קצת יותר איכותי ומתוחכם וישר קופצים..

אני חושב שהגריל הזה בא להחליף ולהציע אלטרנטיבה נוחה יותר, למי שהיה קונה את הגרילים הקטנים ההם, אלה הזולים ושתופסים פחות מקום והעשויים מ.. פח מגולוון.
הוא לא מיועד לאלה שיודעים מה החסרונות של אותו פח או שזה מעניין אותם או שהם חשבו על כך ובכ"ז החליטו ללכת על פח מגולוון משום .. שזה מה שיש.

אני, אישית, לא מוצא כל יתרון בגילוון, במקרה זה, מלבד "איך-שהוא-נראה-כשהוא-חדש".. אבל זה מה שיש וזה מה שיוסי פיתח ומוכר.

תכף תתחילו להתווכח איזו ניירוסטה בריאה יותר - ויש כמה סוגים - "אמיתיים" וכאלה שלא..
פה, היכן שיש זהב על המדרכות, הלכתי עם מגנט, לבדוק אם הניירוסטה של הגרילים אמיתית ומצאתי שרק של וובר כזו (לא מתמגנטת) אבל הוא עולה פי 3 מכל אחד אחר. קניתי "ניירוסטה" שמגנט נצמד אלייה - לא יודע כמה זה בריא פחות...

אני לא יודע כמה האדים מריתוך אלקטרודות "בריא" יותר מאלה של ריתוך CO2 ואני גם לא רואה את כולם רצים להחליף רתכות בשל כך...
זה כמו הוויכוח אם עדיף בשר של פרה שהאכילו באנטיביוטיקה והיא בריאה או פרה שאכלה את כל הזבל האורגני/הטבעי ומלאה במיקרובים למינהם, בגלל שלא קיבלה אנטיביוטיקה - ובסוף לחטוף סרטן ערמונית ולמות מהתקף לב...

אחלה רעיון יוסי - הייתי עושה עם פחות חיבורים/מחברים ויותר גדולים (לקלות ופשטות ההרכבה) ואם המכירות יצדיקו, שני דגמים - מגולוון ליופי ושחור לבריאות..

שיהיה בהצלחה..

yes1952
16-06-13, 08:44
ברנרד בוקר טוב
ראשית תודה על ההגינות
שנית-למען הגילוי הנאות-הרעיון לא שלי אלא של ארנון ורפי מרוק סוליד
ההתלהבות וראיית הפוטנציאל של המנגל המתקפל היא ששבתה אותי
וזאת מכמה סיבות
בטיחות-כאשר אתה מפרק מנגל חאורז אותו אין סיכוי שהשאר גיל לוחש בתא המטען
מקום- חסכון במקום הן אצלנו אנשי השטח והן כלל רוהבי הפיקניקים עם רכבים פרטיים
תועלת-מוצר משולב עם ערכת כלים למנגל במחיר שפוי והגיוני לרווחת חברי הפורום
אני לא קוסם ולא להטוטן וזה מוצר אופטימלי (לדעתי) ביעילות ונוחות לשטח(שזה עיקר העיניין)
לא נראה לי שאדחוף את רפי וארנון לייצר מוצר מנירוסטה או כל חומר אחר שעלויות הייצור שלו גבוהות אלא באם תהיה בקשה לכמות הגיונית(דבר שביננו לא יקרה)
שבוע נפלא לכולם

יריב קלר ברוך
16-06-13, 15:57
גם אני רכשתי כזה מחר יעבור טבילת אש וניתן רשמים מהמוצר

נמרוד
16-06-13, 16:19
עלתה פה שאלה לגבי למה אנחנו (מנהלי הפורום) מאפשרים/לא מאפשרים תגובות.

אז ככה - בלוח המודעות - אין תגובות, כי זה... לוח מודעות! השתמשנו בתוכנת הפורום, אבל זה לוח מודעות לכל דבר ועניין.

אפשר לאפשר תגובות בלוח המודעות הרגיל - אבל זה יגמר רע. מהר מאד. מנסיון, בימים הראשונים של האתר הזה.

הפורום המסחרי לעומת זאת, נועד לפרסום, וככזה, האפשרות של תגובות מגבירה פי עשרות את כמות הצפיות והחשיפה. תבדקו בעצמכם כמה חשיפה - צפיות - מקבל יוסי עם המוצר הזה בזכות שלושת עמודי התגובות והוויכוח. נראה לי שזה מביא הרבה יותר מכירות מאשר ההפסד הפוטנציאלי.

אגב, אם מפרסם ירצה לפרסם בפורום המסחרי ושלא יאופשרו תגובות לאשכול שלו - זה אפשרי. אבל האפקטיביות של העניין תהיה נמוכה מאד.

yes1952
16-06-13, 16:38
אבוי ואבוי למפרסם שלא יסכים לקבל תגובות עינייניות

Tourist
16-06-13, 18:34
נמרוד, תודה.
אני לא מסכים עם דבריך, אבל נעים לקבל תשובה עינינית לשאלה (זה נהיה קצת נדיר לאחרונה).

Bernard
16-06-13, 19:07
http://i.c-b.co/is/image/Crate/FoldingPrtblChrclGrllS13/&$web_zoom$&wid=558&hei=558/1211231042/folding-portable-charcoal-grill.jpg

http://i.c-b.co/is/image/Crate/FoldingPrtblChrclGrllAV2S13/&$web_zoom$&wid=558&hei=558/1211231042/folding-portable-charcoal-grill.jpg

http://i.c-b.co/is/image/Crate/FoldingPortableChrclMY13/&$web_zoom$&wid=558&hei=558/1211231042/folding-portable-charcoal-grill.jpg

http://i.c-b.co/is/image/Crate/FoldingPrtblChrclGrllAV3S13/&$web_zoom$&wid=558&hei=558/1211231042/folding-portable-charcoal-grill.jpg

יאללה. לעבודה, יוסי וארנון..

יריב קלר ברוך
16-06-13, 21:26
נראה לי שתיק יעודי למנגל יתקבל בברכה:)

אומי5
16-06-13, 22:00
כמה עולה רק ערכת הכלים?

yes1952
16-06-13, 22:13
אומי
תשובה נשלחה בדאר ינשופים
כרגע אני מציע רק את המבצע המשולב
מנגל(גריל)וערכת כלים
ברוך
עודים על זה
הרמרד
גדול מידי (במצב סגור)אבל תודה על השיתוף

Bernard
16-06-13, 22:24
אבל דקיק, פשוט וזול.
חוץ מזה, אפשר לקצר בחצי, אם מחלקים את זה לתא גריל/פחמים לחוד ורגליים לחוד - חיבור אחד (בהשחלה) ופתיחה - תאמין לי יוסי, רעיון טוב ותראה את הצבע.. בריא!

yes1952
16-06-13, 22:36
ברנרד יקירי
אני מנוע מלענות ו/או להעביר ביקורת כזו או אחרת
בטח לא בשרשור בו אני מציע למכירה מוצר שונה
הרי לא פתחתי שרשור השוואת מנגלים
ובכל מקרה זוה לנסות להשוות בין A ל א

IlanG
16-06-13, 23:37
יוסי .... תחזיק מעמד .... כול הכבוד על הסבלנות !.

אביב3
17-06-13, 21:52
סרטון הרכבה בהילוך מהיר (!!!) מראה הרכבה ב 52 שניות.
מאוד מרשים.

וואלה כשאני ראיתי את הסרטון חשבתי לעצמי שבטח יש לי בעיה באינטרנט , כנראה נהיתי יותר מידי נאיבי מרוב שנמאס לי להיות פרנואיד.
אני אמנע מלהמשיך את הביקורת שלי בענין.

רפאל
17-06-13, 23:05
חברים יקרים .......

לגבי הסירטון
אני זה שמצולם שם מרכיב ומפרק את המנגל, אכן הסירטון עושה אוול :)
הרכבת המנגל נעה בפועל בין 48 שניות ל דקה ועשר שניות, תלוי בשעה ובמקום :)
פירוק המנגל לוקח 7 שניות.

רפי

yes1952
29-06-13, 22:56
המבצע ייגמר במהלך חודש עולי
אבקש לא להגיב בשרשור זה
ניתן להתקשר לחנות
לא יהיו יותר פרסומים של החנות
תודה על הבמה
אבקש לנעול את השרשור

-->