PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות על חשמל מסמוראי מתחיל

א.שרון
13-05-05, 20:56
שלום לכולם,
אחרי קבלת קצת סיוע טלפוני מיואב, סדנא לבדיקת סמוראים משומשים מפי אלון, וחציית המכשול הגדול מכל - קניית הסמו עצמו, אני יכול להכריז בגאווה על הצטרפותי לקהילה - ולהתחיל להציק בשאלות :twisted:
אז ככה:
1. הצופר של הרכב לא עובד ולאזעקה יש הרגל מגונה להרעיש רק אם המפתח בסוויץ. ניסיתי לחטט קצת בחשמל שמתחת להגה וגיליתי מבוך לא יאומן של כבלים ואיזולירבנדים. לאחר בדיקה יותר מעמיקה עם מד מתח גיליתי שלפעמים הצופר מקבל זרם אבל לא צופר, לפעמים מקבל זרם וצופר, ולפעמים לא מקבל ולא צופר. האם יש איזשהו הסבר בהיינס או צ'ילטון שעשוי לעזור? האם יש מישהו בדרום שמבין בזה? האם כדאי לי ללכת לחשמלאי? :idea: (כמה הם לוקחים על דברים כאלה?)

2. המסילות של המושבים חלודות בטירוף, איך אפשר לטפל בזה?
3. כל איזור המנוע מלא בבוץ יבש (הבעלים הקודם לא ניקה אחרי טיול) - האם כדאי לנקות את זה עם מכשיר קיטור ביתי? משהו אחר?
4. אם יש מישהו שמתכנן על טיפול 10K באזור הדרום, אני אשמח לבוא ולעזור וגם ללמוד - כדי ליישם בהמשך על שלי...

נ.ב. למי שמכיר, מדובר בנסיכה הכחולה של שלומי29 (היקה הפולני). ואגב, הוא באמת יותר כחול מירוק...

yoav
13-05-05, 21:02
תתחדש! :lol: :lol: :lol:
אני צריך לעשות טיפול 10 K. בת"א- אתה מוזמן למדרכה נעשה ביחד לשני הרכבים. שבת הקרובה? (מנהלים - זה לא צ'אט- פשוט אני מניח שיהיו מצטרפים נוספים- לכן זה בכללי).

והכי חשוב
תתתחחחדדדדדששש!!!!! :lol: :lol: :lol:

tayrie
13-05-05, 23:42
1. הצופר של הרכב לא עובד ולאזעקה יש הרגל מגונה להרעיש רק אם המפתח בסוויץ. ניסיתי לחטט קצת בחשמל שמתחת להגה וגיליתי מבוך לא יאומן של כבלים ואיזולירבנדים. לאחר בדיקה יותר מעמיקה עם מד מתח גיליתי שלפעמים הצופר מקבל זרם אבל לא צופר, לפעמים מקבל זרם וצופר, ולפעמים לא מקבל ולא צופר. האם יש איזשהו הסבר בהיינס או צ'ילטון שעשוי לעזור? האם יש מישהו בדרום שמבין בזה? האם כדאי לי ללכת לחשמלאי? (כמה הם לוקחים על דברים כאלה?)

ראשית , תתחדש...
בעניין הצופר , זה יכול להיות הכל , אבל אל תלחץ בדר"כ זה בעיות מגעים.
בעיה נפוצה בצופרים בכללי היא שפשוט ה"פטנט" של מתג הצופר עצמו לא עובד טוב בגלל חלודה , צריך לפרק ולנקות עם נייר שיוף .
כל מבין עניין בחשמל יוכל לתקן לך את הבעיה הזאת , לא צריך חשמלאי בשביל כזה דבר, וגם חשמלאי לא יקח יותר מידי.
מאיפה אתה?

א.שרון
14-05-05, 08:11
אם אתה מתכוון לנקודת המגע בהגה - עצמו, אז אותה בדקתי וניקיתי. בכל מקרה, אני מרמת גן במקור אבל לומד וגר בבאר שבע...

יואב, תודה על ההצעה, הבעיה היחידה היא שיש לי עכשיו בחני אמצע בכמויות ולכן אני משתדל להישאר באיזור ב"ש (לא בהצלחה מרובה - 2 נסיעות מב"ש לחיפה בשביל הקניה...)
אם באמת לא יהיה אף אחד מהדרום... שבת בעוד שבועיים זה גם טוב?(תשלח לי ה"פ)

tomer s
14-05-05, 21:50
כדי שזה לא יהיה צ'אט... גם אני מצטרף (סמוראי 94) רצוי באיזור הדרום (אפשר לארגן אצלי מקום) א ב ל לא ביום שבת. ואם כבר מטפלים אם יש משהו בסביבה /מהמרכז שיוכל "להדגים"
איך מטפלים בחופש בגלגל הקדמי (ב6ו12 ) ובמקרה קצת יותר סופני של נזילת שמן על הגלגל(ואז עוד חבר יצטרף)

אלון_ק
14-05-05, 23:56
אם תרצו לתאם ולהגיע עד לצפון הלא רחוק, לי אין בעיה לפנות יום לדברים האלו. תיאומים בה"פ, בבקשה.

-->