PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מוצא את האפליקציה במחשב ?

דידין
22-06-13, 17:05
קניתי טאבלט חדש (נקסוס "7) והורדתי אליו את אפליקציית oruxmaps
ברצוני להעביר לתיקיית האפליקציה בטאבלט את סט המפות של oruxmaps , אולם אני לא מצליח למצוא את "תיקיית האפליקציה" כשאני מחבר את הטאבלט למחשב בבית (שבו יש לי את סט המפות).*
החיבור בין הטאבלט למחשב קיים ואני יכול לטעון שירים /מסמכים/תמונות וכו.. לתיקיות מוגדרות (או חדשות שאני בונה בטאבלט)

* חיפשתי בכל התיקיות שנפתחות לי- מי יעזור לי למצוא את תיקיית האפליקציה הנ"ל ?

Pilon
22-06-13, 18:48
יש לך כרטיס זיכרון SD במכשיר ?
אם כן, אתה בטוח שאתה צופה בתיקיות הזיכרון הפנימי ולא בחיצוני ?

erezgur
22-06-13, 22:26
למיטב זכרוני אין כרטיס זכרון לנקסוס 7 (לפחות בנקסוס 10, נקסוס 4 וגלקסי נקסוס אין...)

וודא שאתה מגדיר את חיבור ה- USB כ- MTP ולא כ- PTP (המתאים להעברת תמונות ושירים בלבד). כאשר המכשיר מחובר ראה בחלון ההודעות (Notifications), כלומר בוחלון הנגלל כלפי מטה כיצד אתה מחובר למחשב ותוכל לשנות זאת שם.

במצב MTP תוכל לראות את ה- "SDCARD"', הדיסק הפנימי ...

הערה - יהיה לך נח לעבוד עם תיקיית ענן, כמו דרופבוקס כדי לשתף קבצים בין המחשבים, הסלולר והטבלטים שברשותך (למשל מסלולים והקלטות נסיעה).

הערה 2 - נסה גם את היישום AirDroid המאפשר לך לגשת מהמחשב למגוון תכונות של הטבלט לרבות אל מערכת הקבצים שלו.

ארז גור

Pilon
23-06-13, 08:24
למיטב זכרוני אין כרטיס זכרון לנקסוס 7 (לפחות בנקסוס 10, נקסוס 4 וגלקסי נקסוס אין...)

אכן, צודק.

דידין
23-06-13, 08:30
תודה ארז- הסתדר !
שאלה נוספת, העברתי את קובץ המפות מהמחשב לטאבלט ל mapfiles- הופיע חלון התהליך שארך כמה דקות (הוא מופיע אצלי במחשב הביתי כקובץ rar) ושם הוא נמצא
אולם אני לא מוצא אותו ביישום ה oruxmaps בטאבלט עצמו, (בספריית המפות מופיעה רק מפת world)

אז היכן מתחבא קובץ המפות בטאבלט ?

Pageup
23-06-13, 09:08
התוכנה לא יודעת לעבוד עם קובץ RAR
אתה צריך לפרוס אותו על המחשב ולהעתיק את כל הספריות והקבצים
לספריית mapfiles. שמות הספריות הן כשמות המפות הרלוונטיות.
עדיף שתפרוס אותו לתוך ספרייה קודם שתראה מה נוסף (יש שם מספר קבצים
במקביל לספריות).

-->