PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי חנוק

gonenm
22-06-13, 18:59
שלום יש לי סמוראי 89 קניתי לפני שלוש חודש בערך יש לי בעיה שהרכב נחנק בעליות החלפתי לקרבורטור סובארו ועשיתי שיפוץ לא עזר הרבה ניסיתי משאבת דלק של סוויפט חשמלית היה יותר גרוע קפיצה קטנה האוטו נחנק יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות?

שגיא S
22-06-13, 19:05
בוא נחזור לבייסיק:
פילטר דלק החלפת? פילטר אוויר בדקת?
האם זה קרה בעקבות משהו או שסתם ככה ביום בהיר

gonenm
22-06-13, 19:09
עשיתי טיפול מנוע החלפתי הכול פלגים פילטר שמן פילטר אויר ודלק.וככה קניתי אותו גם המנוע עובד עגול אבל קצת מעשן עשן שחור

shmulikbg
22-06-13, 21:44
בדוק את הצ'וק. ייתכן והוא לא פתוח עד הסוף.

gonenm
22-06-13, 22:55
בדקתי זה לא זה וזה קרה גם בקרבורטור הקודם.יש עוד רעיונות

יונימוג אדום
23-06-13, 05:43
החלף עוד פעם פילטר דלק - ישנם פילטרים שהם זבל טהור !!!
מניסיון רע .
אולי יש לך פילטר רשת בתוך המיכל והוא סתום .

אילן

שגיא S
23-06-13, 16:04
תבדוק אולי יש לך שני פילטר דלק.
אד ליד המיכל ואחד ליד הקרוברטור

shmulikbg
23-06-13, 16:23
כיוון הצתה נבדק?

gonenm
23-06-13, 21:40
יש פילטר דלק אחד ותאמת שהחלפתי היה שיפור קצת.יש מצב שאין מספיק לחץ דלק מהמשאבה?

8ball
24-06-13, 00:24
תתחיל בלזהות כמה פילטרים יש לך. אחד מקורי מעל קורה אחורית שמאלית ץל שלדה בחיבוור המתלה. אפשרי יש לך גם פילטר קו על הכניסה לקרבורטור לרוב יהיה פילטר שקוף מהזולים שבתנאי והמקורי נקי הוא לא באמת עובד אבל שם בבחינת לא יזיק. במידה וזיהית שניים החלף אותו למקורי או תחליפי איכותי. רמז פילטר בחמישה שקלים לא עונה להגדרה. מחיר של תחליפי איכותי נע בין שלושים וחמישה לחמישים שקליםבדוק שהצינור נקי בין פילטר לפילטר ואין עליו מעיכות לחיצות כיפופים ושאר ירקות. כבר זכיתי לראות חבק של מדרגת צד על ויטארה שחובק בדרך גם צנרת ויוצר נזק. בדוק את זה ומשם ננסה לעזור לך לכיוון וסת לחץ דלק ומשאבות דלק. בין אם טבולה או חיצונית

gonenm
24-06-13, 22:34
טוב אני יבדוק את כול האפשרויות האלה.תודה רבה

Scrusher
25-06-13, 01:50
1. תתחדש!
2. בנוסף לכל מה שנכתב, בדוק גם את הצינורות וואקום,צינור אחד עשה אצלי בעיה דומה ומדובר על צינור שמספיק זול בשביל להחליף את כל הצינורות מסביב לקרבורטור
עצה כללית על תחזוקת סמוראי - אם אתה כבר מתקן משהו,תטפל בכל מה שקשור אליו ולאזור שלו במקום להתעסק באותו המכלול פעמיים או יותר. זה נשמע יקר אבל זה מאוד משתלם
ממה שבינתיים ראיתי אצלי ואצל חברים, המשאבת דלק המכאנית המקורית לא עושה צרות וכל חבר שהייתה לו בעיה במשאבת דלק,הייתה אצלו משאבה חשמלית.
פתח את הפלאגים ותראה באיזה צבע הם. אם הם שחורים אז הרכב מקבל יותר דלק ממה שהוא צריך לשרוף והפלאגים ישרפו לך מהר מאוד (וזה הגיוני כי יוצא לך עשן שחור מהאגזוז - ככל שתטביע את הקרבורטור בלחץ יותר גבוה ממה שהוא יכול לשרוף אתה רק תוריד את הביצועים)
הכי חשוב,מאיפה אתה? אם אתה באזור שלי אני אשמח לעזור לך
יניב.

gonenm
26-06-13, 23:03
עדין אין שינוי החלפתי פילטר דלק פירקתי צינורות דלק ניקיתי בלחץ אוויר הצוק נפתח עד הסוף שיחקתי אם ההצתה גם לא ישתנה כלום יש עוד רעיונות?

-->