PDA

צפייה בגרסה מלאה : פירוק בולמים(לא בלמים) בסמוראי.

jonny boy
14-05-05, 20:37
שלום לכולם, רציתי לדעת אם בשביל לפרק את הבולמים האחוריים והקדמיים בסמוראי(88')
צריך לעשות פעולות מיוחדות כלומר להרים את הרכב מהבודי כדי שלא יהיה לחץ על הסרן והבולם או משהוא כזה, או שפשוט אפשר לפרק אותו ככה כשהרכב עומד רגיל ומוחזק ע"י הקפיצים

אדי
14-05-05, 23:15
אם מדובר בבולמי שמן רגילים אין בעיה לפרק אותם ללא הכנות מיוחדות.

jonny boy
15-05-05, 17:28
מדובר בבולמי ראנצ'ו ישנים מסדרה 505 נראה לי, אני לא יודע אם יש דבר כזה בכלל אבל זה מה שמוטבע על הבולמים

אלון_ק
15-05-05, 17:51
זה לא משנה. גם אם זה היה בולם FOX, היית יכול להוריד אותו בלי שום אמצעי עזר חוץ מראצ'ט לבורג. בולם כזה בסה"כ מתנגד קצת יותר ושואף להפתח, זה רק אומר שאתה תפעיל קצת יותר כח וזה ירד. בסדרי גודל של סמוראי, זה לא נורא בכלל.

jonny boy
15-05-05, 22:23
אחרי שפירקתי את הבולמים וניקיתי אותם אני חושב שהם לא טובים, איך אני יכול לדעת, יש איזו שיטה שאפשר ליבדוק את הבולמים ?
(אחרי שניקיתי את הבולמים גיליתי שהם מסידרה RS5000 ולא מה שרשמתי למעלה)

אלון_ק
16-05-05, 15:14
תכווץ אותם ותפתח אותם עד סוף התנועה. התנועה אמורה להיות אחידה לכל אורכה ובעלת התנגדות שווה בכיוון נתון (שים לב שבכיוונים שונים ההתנגדות שונה, זה נורמלי). אם ההתנגדות אחידה, הוא לא מפוצץ - אבל ההתנגדות עדיין עשויה להיות חלשה מדי. כדי להשוות, מצא בולם אחר, תקין, ותשווה.

אני לא יודע אם הסדרה הזו היא המתכווננת (אני חושב שזה ה9000, אבל אני לא בטוח). אם הוא מתכוונן, נסה מספר שילובים (קשה אחורה ורך קדימה בדר"כ עובד) ע"י פירוק והרכבה ונסיעות מבחן.

jonny boy
16-05-05, 20:29
תודה נקסוס, עשיתי מה שאמרת, בשלושה בולמים התנועה אחידה חוץ מבולם אחד שיש בו חור ונוזל שמן למרות שגם הוא זז בסדר בכל מקרה אני יחליף את כל הארבעה כי הסמוראי קשה מאוד, כל אבן הכי קטנה כל הסמוראי מתפרק ואני מרגיש שאני נוסע על ברזל, לא נראה לי שהבולמים מתפקדים כמו שצריך.
נ.ב.
(הם לא מהסדרה המתכווננת)

gil4
16-05-05, 21:50
היי ג'וני
אולי אתה רוצה למסור אותם?
-->