PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט בולמים וקפיצים לג׳ימני 2008

Yontand
16-07-13, 11:38
אני יודע שהנושא קצת נחרש אבל אני צריך עזרה בהחלטה סופית לגבי הגבהה Efs של מורי או procomp של ליאור פשוט לא מצאתי שום איזכור לגבי ה procomp כמו כן מדובר בג׳מני 2008 והיעוד לרוב עבירות קלה עד בנונית (קשה פעם ב..) , ויש לציין שזה הרכב העיקרי ולא שני (: תודה לעוזרים

mrasaf
16-07-13, 11:51
אני יודע שהנושא קצת נחרש אבל אני צריך עזרה בהחלטה סופית לגבי הגבהה Efs של מורי או procomp של ליאור פשוט לא מצאתי שום איזכור לגבי ה procomp כמו כן מדובר בג׳מני 2008 והיעוד לרוב עבירות קלה עד בנונית (קשה פעם ב..) , ויש לציין שזה הרכב העיקרי ולא שני (: תודה לעוזרים

+1 על EFS

שגיא S
16-07-13, 11:57
יש לחבר טוב את הEFS - קיט טוב.

פעם היה ג'ימני עם קיט פרוקומפ, לא יודע אם אתה מדבר על אותו קיט, אבל הבעלים שלו הוסיף לו עוד כמה דברים...האוטו שלו היה הג'ימני שנסע הכי טוב שראיתי.

Yontand
16-07-13, 13:29
קודם כל תודה על העזרה ...
הקיט של הפרוקומפ 2.5" שאני מדבר עליו זה מה שפורסם בקבוצה של זוקילנד בפייסבוק שאמור להחליף את הקיט של הטרייל, בכל אופן בנתיים אני רואה רק תגובות חיוביות על הEFS אז אולי אני ילך עליו וזהו :) גם הוא יותר זול שזה גם פלוס גדול למרות שזה לא מה שיגרום לי להחליט לאיזה כיוון למשוך !!

שגיא S
16-07-13, 14:11
מה ההבדל מחירים?
הקיט של פרוקומפ מגיע גם עם הנמכה לפנהרד וצינורות בלם?

כדאי שתנסה ליצור קשר עם בחור בשם סתיו אמרוסי, שיש לו גם קיט פרוקומפ ותראה מה הוא אומר.

אני בסמוראי שלי עם בולמי פרוקומפ(יקרים יחסית) והם טובים מאוד בשבילי...אבל שוב זה לא אותם בולמים שיש בקיט שלך

Yontand
16-07-13, 14:27
הבנתי ... המון תודה , אני אבדוק את העניין

jonny boy
16-07-13, 16:13
מה המחיר שמורי נותן על הקיט של EFS?

-->