PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכבים מעניינים במגרש המכירות של חברת חשמל!

snirjeepdreamer
19-07-13, 15:49
בשבוע האחרון הזדמן לי להגיע מספר פעמים לרחוב הברזל בתל אביב.
בסוף הרחוב קיים מגרש מכוניות של חברת חשמל בו מרכזים את כל המכוניות למכירה.

לכל המתעניינים ראיתי שם 4 רכבי צ'ירוקי XJ בצבע לבן עם גגון מלא (מרחוק לדעתי הם גם מוגבהים)
וגם, שימו לב, 2 דיפנדרים טנדר דאבל קבינה !!

אין לי מושג מה הסטאטוס שלהם, האם כרגע במכרז ? האם נסגר המכרז ? האם טרם פורסמו ?
בכל מקרה כל המעוניינים מוזמנים לברר פרטים.

מוגש כשירות לציבור... :cool:

omri_t
19-07-13, 16:06
הצ'ירוקים למיטב הכרותי ממוגני ירי.
יש גם סברבנים כאלו לחובבי הג'אנר.
רובם מתוחזקים במצב לא רע בכלל ויש הפתעות.
ובאופן כללי חברת חשמל לא חוסכת בכלום (אחרי הכל זה על חשבוננו..)

asafk
19-07-13, 17:00
הצ'רוקים דיזל, וגם הדיטנדרים ממוגנים.

אסף.

snirjeepdreamer
19-07-13, 17:52
אסף, האם הצ'ירוקים הם עם מיכלולים (גיר וטרנספר) זהים לבנזין כך שניתן לעשות הסבה לבנזין בצורה פשוטה יחסית ?

shmil
19-07-13, 18:53
בעיית ההסבה היא לא המכאנית.
האלקטרוניקה והחשמל שונים, צנרת הדלק, וכן הלאה.
כמות העבודה שתדרש מעבר להוצאת וכנסת מנוע, תהפוך את זה מייד ללא כדאית.

asafk
19-07-13, 18:59
מה שאני מכיר הם ידניים. צריך סופה כולל צמה ומחשב ולוח שעונים.

אסף.

hadtomer
19-07-13, 19:59
אני עובד בברזל - הם שם מעל 4 שנים. לא ברור מה הסיפור....

asafk
19-07-13, 21:45
צריך לקחת בחשבון שרכישה של כלי ממוגן מחייבת הסרת המיגון כתנאי לקבלת רישוי. זה לא זול ולכן קשה למכור את הכלים הממוגנים.

אסף.

שי קרנצלר
19-07-13, 22:05
כנראה לא סתם הם שם 4 שנים..............

boaz avrahami
19-07-13, 22:41
לא מצאתי זכר להם באתר של חברת חשמל.
למישהו יש קצת מידע מועיל?

gp1
20-07-13, 02:05
רכבים ממוגני ירי נמכרים רק לבעלי רשיון להחזיק רכב שכזה , או שמושמדים. אין מצב בעולם שימכרו רכב כזה ,לאדם לא מורשה לרכב ממוגן ואז ה יפרק את המיגון.
ואת זה הסביר לי באופן אישי , מי שחתום על תקינת כל הרכבים בארץ והוא היחידי שמאשר דברים כאלו . ושמו בישראל סמיון לרנר ( יש איש כזה,)

tzagi
20-07-13, 03:51
סליחה שאני מתפרץ,
מדוע לאדם פרטי אין זכות לרכב ממוגן ?
מה ההגיון? מפחדים משודדי בנקים או עניין בטחוני?

עידו לוריה
20-07-13, 10:06
ג'ו אני מתפלא עליך ... הגיון ומדינת ישראל לא הולכים ביחד .

עידו

boaz avrahami
20-07-13, 10:23
יש פה דווקא הגיון ואפילו בריא.
בכדי למנוע זליגה של רכבים ממוגנים לעולם הפשע.
במקום אקדחים יתחילו לחסל עם rpg.

אותי מעניין אם תושב איו״ש רשאי / זכאי לרכוש רכב ממוגן?

tzagi
20-07-13, 10:52
ג'ו אני מתפלא עליך ... הגיון ומדינת ישראל לא הולכים ביחד .

עידו

סלח לי, אני סוג של אופטמיסט פולני.

tzagi
20-07-13, 10:56
יש פה דווקא הגיון ואפילו בריא.
בכדי למנוע זליגה של רכבים ממוגנים לעולם הפשע.
במקום אקדחים יתחילו לחסל עם rpg.

אותי מעניין אם תושב איו״ש רשאי / זכאי לרכוש רכב ממוגן?

בזה אין כול הגיון, במדינות נאורות אין שטויות כאלה למרות שיש כול סוג נשק אפשרי אז חייבת להיות סיבה אחרת.

ג'מילה
20-07-13, 11:07
בשביל מה בנאדם יקנה אוטו מוגן אם זה לא לבלגנים ומלחמות. מה אתם מחפשים לא טוב בכל דבר

tzagi
20-07-13, 11:22
בשביל מה בנאדם יקנה צינור ברזל סרדואל 40 אם לא לתת לאחרים בראש
למה להפסיק פה?
למה צריך רכב שטח כשנוהגים בכביש?
למה צריך טלויזיה 55 אינץ לסלון 15 מטר?
למה צריך בלא בלא בלא?

לפי צורת המחשבה שלך, צריך לחזור למעברות ולחיות על לחם ומים, מי צריך יותר מזה?

boaz avrahami
20-07-13, 11:26
ג׳ו, אתה שוב עם התפיסה העקומה שלך...

בישרא הכול אסור אלא אם יש חוק שמתיר.
הממסד מעורב בכל דבר.

אצלכם הכול מותר אלא אם יש חוק שאוסר.

תהרהר בזה.
זה ההבדל עצום ולכל שיטה יש יתרונות וחסרונות.

ג'מילה
20-07-13, 11:31
לא מכיר אותך חביבי אבל אתה מדבר על דברים שאפשר לעשות איתם כמה דברים כמו צינור שאפשר לעשות איתו שילדה ואפשר לעביר בו מים ואפשר עוד מלא דברים. על רכב מוגן אי אפשר לשים בסלון או לנגן כמו בעוד, רק ללכת איתו למקום שאם יורים עליך אתה לא מת, זה הכל. אצלכם הכל מותר וצריך לתת הכל בלי לגיד זה אסור וזה לא. בשביל זה כל המערב רקוב לגמרה. דאוד

boaz avrahami
20-07-13, 11:37
ג׳מילה,
כשאתה אומר שכל המערב רקטב, למה אתה מתכוון?
מה בעינך פחות רקוב מהמערב?

ג'מילה
20-07-13, 11:42
תשמע אותי אני לא מדבר פה על פוליטקה, זה מקום לגיפים והנדסה וטכני ולא לבלגנים, אפילו שאני רואה שאתה מנסה למשוך אותי על זה.אני לא יגיב. תחשוב מה שאתה רוצה ואני יחשוב מה אני רוצה. לא רוצה להתווקח.

tzagi
20-07-13, 11:44
בשביל זה כל המערב רקוב לגמרה. דאוד

וכול מה שיש לי להגיד לך יקירי.....
אפשר להוציא את איבן מהכפר....אבל לעולם לא ניתן להוציא את הכפר מאיבן.(והמבין יבין)
ואם אתה באמת ובתמים חושב שהמערב רקוב, לא נישאר לי הרבה חוץ מלרחם עליך. וזה מלשון "חראם"
אני מקווה שאתה תהיה ביו היחידים בעלי סגולה ותבלה במערב ותבדוק לעומק עד כמה הוא רקוב.

ג'מילה
20-07-13, 11:58
זה שאתה מדבר ככה לא עושה שאתה הכי צודק. אם היה לך קצת ראש פתוח אתה הית יכול להבין שאני יאמר לך הפוך, שאפשר להוציא אותך מאמריקה אבל אי אפשר להוציא את אמריקה מTZAGI, כי זה הכל ענין של איך להסתכל על דברים ולא ענין של שחצנות ושל להיות כל הזמן בטוח שאתה ואמריקה זה הכי טוב שיש בעולם. כאילו שבאמריקה הכל טוב ובמקומות אחרות הכל חרא. תחשוב קצת על זה ואולי אני יצליח להוציא ממך קצת מאמריקה חחחחחח .דאוד

tzagi
20-07-13, 12:11
מה אגיד ומה אומר,
ברור שהאנטנות שבורות ותסמונת שטוקהולם רצה אצלך כמו עדר סוסים פראיים, תשאר ביפו ותמשיך בשלך.

From Cool hand luke:
Some man, you just can't reach.

עידו לוריה
20-07-13, 13:20
הגעתם רחוק מחברת חשמל ;)
מעבר לכך שזה מזכיר את הפתגם " הפוסל במומו במומו פוסל " ותחשבו על זה .

עידו

kobiarava
20-07-13, 18:42
מה אגיד ומה אומר,
ברור שהאנטנות שבורות ותסמונת שטוקהולם רצה אצלך כמו עדר סוסים פראיים, תשאר ביפו ותמשיך בשלך.

From Cool hand luke:

"What we've got here is, failure to communicate"

שבוע טוב-קובי

ג'מילה
21-07-13, 13:01
מה אגיד ומה אומר,
From Cool hand luke:

לא חזק באנגלית אבל זה לא צריך להיות MEN ולא MAN כמו שכתבת, טיזאגי?
ואם ידעתי נכון אז שטוקהולם מדבר על שבויים שמזדהים עם מי שתפס אותם. זה מתאים לך יא חביבי ולא לי. אני נולדתי פה בארץ, ערבי נוצרי שאוהב את המדינה שלו וחי פה, ולא כמוך יהודי שברח מהמדינה שלו בשביל לחיות שמה עם כל אלה שיורים כל בוקר בילדים בבית ספר אחר.
אולי אתה באמת צריך לצאת קצת מאמריקה אפילו שכתוב על יד השם שלך שאתה ליד מגדל העמק חחחחחחח

elitkh
21-07-13, 14:40
פעם (לפני כעשור) היה מותר לתושבי שטחים להחזיק רכבים ממוגני ירי. אני לא יודע מה המצב היום.

רוכברודאו
21-07-13, 15:33
לא חזק באנגלית אבל זה לא צריך להיות MEN ולא MAN כמו שכתבת, טיזאגי?
ואם ידעתי נכון אז שטוקהולם מדבר על שבויים שמזדהים עם מי שתפס אותם. זה מתאים לך יא חביבי ולא לי. אני נולדתי פה בארץ, ערבי נוצרי שאוהב את המדינה שלו וחי פה, ולא כמוך יהודי שברח מהמדינה שלו בשביל לחיות שמה עם כל אלה שיורים כל בוקר בילדים בבית ספר אחר.
אולי אתה באמת צריך לצאת קצת מאמריקה אפילו שכתוב על יד השם שלך שאתה ליד מגדל העמק חחחחחחח

ג'מילה טוב שאתה פה ולדעתי טוב שתשאר. האתר הזה הוא בשבילך בדיוק כמו לכולם.
רק מה. תן וקבל כבוד באופן אישי. בנוגע לדעות זה סיפור אחר. מותר ורצוי לתקוף דעות במיוחד של אנשים שיושבים בטקסס וטוחנים סטייקים של ממותות כל היום. אבל גם ג'ו כמו רבים וטובים כאן הוכיחו את עצמם כתורמים באופן חיובי לדיון באין ספור פוסטים. אפשר לכבד את זה.
אז תישאר. אפילו מעניין פה לפעמים. רק תזרום.. (אה וזו רק עצה אתה לא באמת חייב להקשיב)

ori abr
21-07-13, 16:04
בועז לעניננו, אני מנסה להשיג פרטים. אלה רכבים ממוגנים שהובאו במיוחד לעבודות בשטחים, לאחר הבאת הצירוקים הובאו גם סאברבנים.

asafk
21-07-13, 16:20
יש באתר של חברת חשמל קישור למכרזי מכירת רכב. גם אם הכלים האלו לא במכרז, יש שם טלפון של האיש שאחראי על המכירות.

אסף.

tzagi
22-07-13, 07:28
ראשית אני מתנצל לגולשי האתר מתחילה, רק הפסקתי לעשן ויש עצבים כמו של ברלי במהלך הטסט השנתי.
אז בואו נתחיל,

:
BOAZ AVRAHAMIג׳מילה,]quote]
כשאתה אומר שכל המערב רקטב, למה אתה מתכוון?
מה בעינך פחות רקוב מהמערב
[QUOTE]

אתה מצפה לתשובה?, מאיפה לו לדעת, כולו מדקלם מה שהאפרצ'יק שלו אומר לו להגיד.
פעם זה היה ,יטבח אל יהיוד" היום זה נהפך ל"SOCIAL JUSTICE, הם הבינו שבמקום להרוג את הפרה אפשר להפוך אותה(אותך בועז) לפרה חולבת.

רודאו, איך אתה יכול לדרוש מאדם לכבד את הסובבים לו כשאין לו שמץ של כבוד לעצמו, אדם שצריך-חייב לפרסם (בלי ששאלו אותו) שהוא XYZ "גאה"....(מזכיר לי את מצעד הגאוה") זה אדם בלי ערך עצמי ואחד עם רגשי נחיתות, הוא חייב לשייך את עצמו לקבוצה מסויימת כדי להרגיש איזה "ערך" חראם.

ופה הגענו לגאון ג'יאמלה...בטח קוראים לך ג'אמל, שם יפה, מכובד וממש לא מתאים לך.
חביבי, ברחתי מאיפה?
פעם ראשונה שביקרתי בארץ ישראל היה ב2006, מיכה אסף אותי מנתב'ג וגרר אותי לראות את המשוריין(והנה הקישור לנושא הפוסט)
אתה לא רק בולשביק, אתה עברת את היהודים ברמה, סטלין עצמו היה גאה בך, ובדיוק כמוהו אתה מתנהג, מי שלא מסכים איתך- אתה מנסה (אתה לא סטלין- ובלי הצלחה) להרוס אותו.
ולסיום, כמו שאני תמיד אומר, אסור להתווכח עם אידיוט, הוא יגרור אותך לרמה שלו ושם הוא יביס אותך עם נסיון.

asafk
22-07-13, 08:30
הדיון הזה בדרך להינעל. בבקשה להרגיע.

אסף.

tzagi
22-07-13, 09:07
10-4

עידו לוריה
22-07-13, 16:37
זה החום גורם לנעילות של שרשורים כי זה תמיד באותה עונה .

עידו

אביעד פ.
23-07-13, 12:17
או שאולי זה פשוט זה שחם מידי כדי לטייל, אז אנחנו לא עושים את מה שהכי מרגיע אותנו.?

kobiarava
23-07-13, 20:30
ג'ו, לא היה לך מספיק חם בטקסס, אז עברת לנוואדה? בחיי שנהיה לך פתיל של מרוקאי, לא ידעתי שזה מועבר בנישואין...
לגבי החבר ג'מילה, ברוך הבא לפורום, אני מניח שרוב החברים פה, כמוני, לא ממש מכירים אותך, וויכוח זה דבר מצויין, אבל כדאי ורצוי לא להיצמד לעובדות שאין להן שום קשר עם המציאות, גם אם ממש בא לך לנגח את מי שבא לך, כי זה פשוט מוציא אותך (זה לא אישי) טמבל. כל חבר פה בפורום, שנמצא פה יותר מכמה שבועות ומעורה ברוח המקום, יודע שג'ו לא היה וכנראה שגם לא יהיה ישראלי, לא ברח משום משום לשום מקום, וממקום מבטחו בארה"ב הוא מעביר ביקורת עוקצנית מדי פעם על סדרי העולם שמנחים את ההתנהלות בארצנו הקטנה, גם בגלל שהוא יכול (משל הכלב...), אבל גם כי משם הוא רואה היטב שאפשר גם אחרת

המשך ערב מצויין-קובי

אילי אשרמן
24-07-13, 13:55
אפשר לנעול ולמחוק? זה לא לכבודה של הבמה הזאת.
וקובי, זה לא רק ענין של ותק. זה גם ענין של טעם ודרך ארץ. יש ותיקים שלא מתלהבים מהבריונות.

ג'מילה
29-07-13, 16:05
למה ככה, תגיד לי מה בריון אני בריון. הוא קרה לי אדיוט וסטלין ואני בכלל אמרתי מה שהוא לא בסדר. הבניאדם התנפל עלי כמו איזה בודלוג ועלי כועסים, למה אני לא מבין. דאוד

ג'מילה
29-07-13, 16:06
זה למה אני הלכתי לחופש ולא ראתי כל הבלגן הזה

-->