PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מצליח לעשות MIRROR

שיצו
21-07-13, 18:01
שלום אני מנסה לעשות MIRROR לפרופיל 50/50 עובי 2.5 אבל לא משנה מה תמיד הוא רושם לי הודעת שגיעה שחלק מהחלק לא יועתק באופן מלא מישהו יכול לעזור לי בזה אולי?
וזאת ההודעה:
some feature instances are disjoint and will not be created. Use the bodies option to mirror/pattern distinct bodies
תודה רבה

נמרוד
21-07-13, 18:22
כשאתה עושה מירור, שים לב שאתה יכול לבחור במקום לעשות תמונת מראה לfeature, לעשות אותה לbody. זה בחלון השמאלי של האופציות של המירור. ואז במקום לסמן פיצ'רים לשכפול, אתה פשוט בוחר את הbody - כלומר, את החלק עצמו, קליק עליו בחלון העריכה הראשי.

שיצו
21-07-13, 18:43
תודה רבה יבדוק ויחזור עם תשובה

שיצו
22-07-13, 09:37
תודה רבה עזר לי
יש לי שאלה קטנה עכשיו למהנדסים בניכם אני בונה מסגרת מפרופיל 50/50 עובי 2.5 בגודל גובה2400 על רוחב 3600 שיושב על בסיס גלגלים ואני צריך להוריד לו רגל א"ח האם יש איזה חישוב בשביל לדעת איזה גובה רגל אני צריך בשביל שיחזיק את כול המסגרת והיא צריכה לספוג הרבה זעזועים צריך גם לקחת את זה בחשבון
תודה רבה

נמרוד
22-07-13, 10:02
אתה בתת פורום שמוקדש לתכנון בעזרת מחשב... אתה משתמש בסולידוורקס... תחסוך לנו את הצורך לדמיין את המילים. תן תמונת מסך מהסוליד :D

שיצו
22-07-13, 14:20
סבבה אני יגיע ליד המחשב וישלח

שיצו
22-07-13, 15:10
77183זה החלק ואני צריך לעשות לו תמיכה א"ח ואני צריך לדעת איך כדי לי לחשב או מה לעשות כדי לדעת מה הגודל הכי מומלץ לרגל תמיכה ולגודל הבסיס כרגע המידות שלו הם רק כדי להמחיש איך זה צריך להיות.
רק צריך לקחת בחשבון שזה מתפרק הבסיס ניכנס לתוך החלק העליון
77183

נמרוד
23-07-13, 21:05
כדי למנוע מהעסק להתהפך בקלות, הבסיס צריך להיות כבד יותר מהמסגרת, כשהיחס בין המשקלים לטובת הבסיס יותר מהיחס בין האורכים של המסגרת והבסיס. בכל מקרה יעזור אם אפשר שהמסגרת תהיה באמצע הבסיס ולא בצד, אני חושב שברור למה.

למה משמשת המסגרת? מה עוד תלוי עליה? איזה כוחות צפויים לפעול עליה?

עידו לוריה
23-07-13, 23:07
נמרוד פשוט תקרא שם החלק " מסגרת מסך ירי חי " זה נראה לי עונה על השאלה שלך .
מן הסתם ה- "ח" סופג כוחות כפיפה שעוברים לבסיס מן הסתם עם תוסיף משולש חיזוק מאותו פרופיל מהחלק העליון של ה - "ח" זה היה חזק מספיק לעומת זאת עם תדע את הכוחות המופעלים על המסגרת והכיוון שלהם תוכל לחשב את זה וגם לעשות אנליזה עם הסולידוורקס .
יש מצב למעבר לפרופיל בחתך מלבני ואז הכוחות שהוא מסוגל לעמוד בכפיפה יותר טובים מאשר פרופיל מרובע .

עידו

שיצו
24-07-13, 00:47
סבבה תודה על התשובה
ונמרוד בכוונה המסגרת יושבת קדימה שהבסיס היה כמה שיותר קטן
והיה משקולות וגם קיבוע לרצפה אז זה לא בעיה
ואיך אני עושה אנליזה בסוליד
ויבדקו העיניין של המלבני תודה

עידו לוריה
24-07-13, 13:22
בבקשה.
אנליזה בסוליד : בסרגל אתה בוחר את evaiuate בתוך הסרגל הזה אתה בוחר את simulatinxpress analysis wizard .

עידו

נמרוד
24-07-13, 13:32
אל תתחיל עם אנליזות, חבל על הטרחה ולא יצא לך מזה שום דבר שלא ברור כבר עכשיו. - garbage in garbage out

את האלכסונים תעשה באורך מלא, מקצה של המסגרת העליונה לקצה של המסגרת התחתונה, אלא אם זה מפריע למשהו. אם אתה רוצה להבטיח עוד יותר את החוזק של המסגרת הזאת לשנים, תוסיף עוד אלכסון בין שני האלכסונים - לחלק את המלבן לשני משולשים.

מה המסגרת מחזיקה? אם מדובר על מטרה לירי נק"ל, והעסק יהיה כמו שאתה אומר מחובר לרצפה או עם משקולות עליו, אין שום בעייה עם התכן שלך. סע לשלום.

שיצו
08-08-13, 17:36
סבבה תודה רבה לכולכם עזרתם לי מאוד

-->