PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום אני חדש, יעוץ לקניית ג'יפ עד 20 אלף בבקשה.

kiril
30-07-13, 23:15
ערב טוב!
הנני חדש כאן, עד היום היו לי רק רכבים פרטיים והרבה, (תחביב שלי להחליף מכוניות ולהשתדרג...)
בג'יפים אני לא מבין באופן פרטני.

יש לי תקציב קטנטן של 20 אלף לקנות לי ג'יפ שחשוב שיהיה דיזל, גדול מרווח ויפה בעיקר.
את הגודל אני צריך בשביל העבודה, להעמיס כל מיני דברים בעלי נפח אך לא כבדים.

יש המלצות לרכוש משהו שיהיה אמין, נוח, חסכוני בדיזל וכמה שיותר חדש?
הכי חשוב אמינות וחסכון.
שטח לא מתכוון לצאת כל שבת כמו שבטח אתם יוצאים, אבל פעם ב...
תודה וסליחה, לא מבין בזה כלום כלום...

אמיר ב.א
30-07-13, 23:39
אמין, נוח, חסכוני בדיזל וכמה שיותר חדש ,גדול מרווח ויפה בעיקר
יחד עם 20K זה לא הולך ביחד כל כך ...

boaz avrahami
30-07-13, 23:51
מה עם מושבי עור וסאן רוף?

kiril
31-07-13, 01:08
אש על החוש הומור! יש לי רכב פרייבט, מרצדס 2009 אני מבין את הפרופורציות. אני מודע היטב לתקציב הדל, אבל הכל יחסי לתקציב הזה. אני סך הכל רוצה לדעת מה התמורה הטובה ביותר לכסף הזה

נמרוד
31-07-13, 16:07
אתה יכול לקנות ב20K טנדר דיזל 4X4 ידני יפאני בן 12-15 שנה (לא טויוטה) עם 300-400 אלף קילומטר, שיעשה את מה שאתה רוצה, ואולי אפילו יהיה יפה בעיניך.

dorobo
31-07-13, 19:58
ברוך הבא!
מה שרשמת זה הג'יפ המושלם אבל התקציב קצת הורס
אין איזה התפשרות על חלק מהדברים שנכתבו?
על רוב הצרכים שלך עונה טנדר יפני- מיצובישי מגנום,איסוזו איפון ,מאזדה B2500 וכו'

oliel77
31-07-13, 20:24
היי,
אם הצעות החברים לטנדר פחות אטרקטיביות, אולי תוכל למצוא טראנו/גאלופר/קורנדו בשנתונים ישנים יותר (1996-1999) תלוי בדגם. זה מסקירה קצרה של ההיצע ביד2.
הם בטח לא חדשים אבל בבחירה בין 13 או 16 שנה על הכביש, לדעתי פחות רלבנטי.
משהו שתהיה חייב לקחת בחשבון בהקשר הזה הוא שקשה למצוא רכב שמור בגילאים האלה וגם אם תמצא, עלויות האחזקה והטיפול אינן מבוטלות (בהתחשב בזה שהתקציב הראשוני הוא 20, מניח שזה שיקול משמעותי).
שיהיה בהצלחה.

בוזי
01-08-13, 09:02
ב-20K אתה מוצא יופי של מוסו.הוא גדול, מרווח ונוח, חסכוני ואמין. לא אמרתי יפה.

דרור ברלי
01-08-13, 10:48
בקרוב סקירת כל הנבלות עד 25K שקלים... כעיקרון - הרוב נבלות, ק"מ אסטרונומיים בדיזלים, אמינות כבר לא מובטחת, צריך לבדוק טוב טוב ולהתכונן לתיקונים.
אבל חלק מהכלים בהחלט עדיין אטרקטיביים.

avikkllk
01-08-13, 13:20
נסה קיה ספורטז

OFF-RoaD
01-08-13, 13:38
לא כל בנאדם שמחפש אוטו רוצה וצריך ספורטאז. בכל שרשור אתה ממליץ על זה בלי לקרוא בכלל.

הבנאדם מחפש גדול, דיזל, חסכוני. איפה זה ואיפה ספורטאז?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

8ball
01-08-13, 17:44
בשני קצוות מנוגדים! העצה הכי טובה למרות שהיא בניגוד גמור למטרת הפורום - גיפים, שמור את הכסף ורד מזה לחלוטין. בעשרים אלף קונים סמוראי מהשנתונים הראשונים בידיעה שהוא ידרוש הרבה אהבה בהתחלה. לא דיזל גדול זללן שבמחער הזה יהיה נבלה סרוחה במקרה הטוב ישחט אותך בטיפולים ושלא לדבר על משאבת סטלר מתה שיעלה לך כמה אלפים טובים לשפץ החלפת צמיגים כי מה שתקבל יהיה יבש כמו סהרה ושיקום של פלסטיקה פנימית שזה לא ניתן להעריך בכסף אלא בהתעללות הפשית מזוכיסטית במרדף אחרי קליפס מגן שמש לנהג (אל תשאלו אני דפקט). תחסוך עוד כמה זוזים ואז תחזור לזה. ככה לא יתפוצץ לך החלום ויהפוך לסיוט

lior_b.s
01-08-13, 18:52
כשאנשים יפסיקו לבקש 40000-60000 על רכבים משנות ה-90 המוקדמות עם מאות אלפי ק"מ, אז תוכל לקנות משהו ב-20 ... עד אז רק ג'יפונים בנזין נכנסים בתקציב הזה.. וגם הם לא משהו בד"כ...

dorobo
02-08-13, 11:49
אולי טיוטה פור ראנר חוץ מזה שהוא בנזין ולא הכי חסכוני

דרור ברלי
02-08-13, 11:50
כשאנשים יפסיקו לבקש 40000-60000 על רכבים משנות ה-90 המוקדמות עם מאות אלפי ק"מ, אז תוכל לקנות משהו ב-20 ... עד אז רק ג'יפונים בנזין נכנסים בתקציב הזה.. וגם הם לא משהו בד"כ...

הם לא יפסיקו כי טרנד ה"ג'יפ לכל ספרית" כבר נגמר, והתחביב חוזר להיות נחלתם של אלה שבאמת רוצים ואוהבים שטח ויודעים להעריך ולהבדיל בין רכב שטח אמיתי לבין מתחזה מפלסטיק מטלי עם DVD וחוליו אגיסליאס מהתחת, אבל בלי מרווח גחון...
כבר רמזנו לכם לא פעם ולא פעמיים - מי שיש לו ביד רכב שטח אמיתי שישמור עליו טוב טוב, כי הכלים האלה הולכים לכיוון של קלאסיקה מבוקשת עם מחירים בהתאם.

שים לב מה קורה בשוק רכבי השטח האמיתיים - CJיים, סמוראים ארוכים, סופות, דיפנדרים. היילקסים. ל"ק סדרה 70. נכון שכל מוכר דורש כמה שבא לו ולוקח לא מעט זמן למכור, אבל יש מגמה ואי אפשר להתעלם ממנה.

lior_b.s
02-08-13, 16:56
דרור עם כל הכבוד לקלאסיקות ולנוסטלגיה.. אבל למעט בודדים שאפשר לספור על יד אחת של נגר.. רוב רובם של הנ"ל הם ערימות ברזל מרקיבות שלא שווים את המחיר שדורשים עליהם הבעלים, שלמרבה הפלא המשותף לכולם כמעט הוא שהם בטוחים שהם יותר טובים מכל מכונאי ומכל צבעי או בעל מקצוע אחר וזה שהם צבעו דלת וקראו לזה "פרוייקט" לא באמת הופך את הרכב לשווה יותר.. מכאן ועד לדרוש מחיר משולש מערכו האמיתי של הרכב המרחק גדול.. אנחנו לא אמריקה ואתה לא באמת הולך לסוחר הפירוק הקרוב וקונה שלדה מחודשת בצורה מקצועית כי בשלך יש קצת רקבון.. הרוב צובעים בספריי זפת וקוראים לזה שיפוץ שלדה.. כמו שאמרתי , בודדים באמת מפרקים הכל, שולחים לניקוי חול וציפוי אבקה וכו', מספיק לקרוא את השרשורים נפתחים ב-" מחפש מקום זול ל..." כדי להבין מה הרמה של הרכבים, נכון כולנו אוהבים את הרכבים ומעדיפים לעשות לבד כדי לדעת מה באמת יש ונעשה על הרכב, אבל לא כולנו מקצוענים, ולא אני אישית לא חושב שסמוראי/טויוטה/סופה או CJ בני 15-20 שנה שווים 50-60 אש"ח, זה שהבעלים דורש ומרגיש שהשקיע את הנשמה לא אומר שהרכב באמת שווה, נכון עולה כסף להביא רכב לרמה מושלמת אבל הרכבים שאני מדבר עליהם רחוקים משלמות, הם פשוט יקרים לבעלים רגשית, זה לא עניין של היצע וביקוש זה עניין של רגש , ומי כמוך יודע ש-400000 ק"מ מפיעים לא רק על המנוע, אם כבר המנוע הוא הבעיה הפחות קריטית.. כל אחד יכול לבקש כמה שבא לו, כמה באמת היו קונים את אותו רכב במחיר שהם מבקשים??

avikkllk
02-08-13, 19:07
לא כל בנאדם שמחפש אוטו רוצה וצריך ספורטאז. בכל שרשור אתה ממליץ על זה בלי לקרוא בכלל.

הבנאדם מחפש גדול, דיזל, חסכוני. איפה זה ואיפה ספורטאז?

יש רצוי ויש מצוי,
הוא רוצה ויש הוא יכול ועדיף לו.
בתקציב הזה הוא ימצא רק קקמייקה שבור,
הספורטז אולי לא מה שהוא רוצה אבל יענה על רוב בקשותיו.
פעם הבאה לפני שאתה יוצא למתקפה כדי לך לשאול ולהבין לפני.

קליקליק

OFF-RoaD
02-08-13, 19:18
יש רצוי ויש מצוי - וגם אם הרצוי שלו לא מתאים למציאות - בטוח שלא ספורטאז זה הפתרון.

-->