PDA

צפייה בגרסה מלאה : נשבר מוט מייצב טרופר דיזל 1997

nimrodsadot
03-08-13, 19:56
מה הסדר גודל של החלפה של מוט מייצב אחורי?

nimrodsadot
03-08-13, 21:39
מה הסדר גודל של החלפה של מוט מייצב אחורי?
*מבחינת מחיר

נדב ש.
03-08-13, 21:53
אתה מתכוון למוט קישור הקטן או למוט מייצב עצמו? הקטן עולה חדש בחלקי חילוף 40 ש"ח. המייצב עצמו תימצא בפירוקיות בכמה גרושים.
7779877799

שגיא S
03-08-13, 23:03
אפשרי גם לסוע בלי.
אני הורדתי ונסעתי שנתיים, ואני אישית(!) לא הרגשתי שום שינוי בהתנהגות הרכב.
וגם בחנתי אותו במצבי קיצון אחרי ההורדה, לא הרגשתי שינוי לרעה.

** שים לב אני מדבר על המייצב האחורי בלבד, את הקדמי לא ניסיתי **

nimrodsadot
04-08-13, 11:42
אפשרי גם לסוע בלי.
אני הורדתי ונסעתי שנתיים, ואני אישית(!) לא הרגשתי שום שינוי בהתנהגות הרכב.
וגם בחנתי אותו במצבי קיצון אחרי ההורדה, לא הרגשתי שינוי לרעה.

** שים לב אני מדבר על המייצב האחורי בלבד, את הקדמי לא ניסיתי **
אני מתכוון למוט הראשי.. ואם בתמונה מדובר במוט מייצב של טרופר, אז גם המוט קישור הקטן התעקם בצד שנשבר.
בכל אופן נהגתי הביתה נסיעה של 25 דקות בערך, לאחר שפירקתי את החלק שנשבר.
(כן מדובר במוט מייצב אחורי) אני רואה אבל שיש לך סמוראי, בטוח אפשר ליסוע ככה גם בטרופר?

שגיא S
04-08-13, 11:51
אני מתכוון למוט הראשי.. ואם בתמונה מדובר במוט מייצב של טרופר, אז גם המוט קישור הקטן התעקם בצד שנשבר.
בכל אופן נהגתי הביתה נסיעה של 25 דקות בערך, לאחר שפירקתי את החלק שנשבר.
(כן מדובר במוט מייצב אחורי) אני רואה אבל שיש לך סמוראי, בטוח אפשר ליסוע ככה גם בטרופר?

לפני הסמוראי היה לי גם טרופר שנתיים ;)

OFF-RoaD
04-08-13, 12:43
ידוע שלמהנדסים של איסוזו יש נטייה לדחוף חתיכות ברזל מיותרות מתחת לשלדה ולהוציא עליהן כסף...

מוט מייצב זה חלק בטיחותי, לא אביזר נוחות. זה לא קצת יומרני לחשוב שאתה יכול להחליט לבטל אותו? מה השלב הבא? ביטול הבלמים האחוריים כי הם "מיותרים"?

וגם אם אין בעיה לקבל החלטה מושכלת לבטל כזה חלק ברכב, הרי כמו ששגיא אמר, הוא נסע כך שנתיים, והוא בטח לא היחיד. לפחות ראוי להציג בפני השואל את ההשלכות הבטיחותיות והחוקיות (אם יש) של צעד כזה, ושיקבל את ההחלטה והאחריות על עצמו.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

raanan
04-08-13, 13:45
בטוח אפשר ליסוע ככה גם בטרופר?

כשתרגיש בחסרונו, זה כבר יהיה מאוחר מידיי ...

בקו ישר ובסיבובים אין לו משמעות . אבל,
כשמבצעים תמרון התחמקות (משהו שהפתיע על הכביש) ימינה/שמאלה הוא משכך ומרסן את התנודות בהעברת המשקל מצד לצד.
בשטח הוא מגביל מעט את מהלכי המתלה (אני העדפתי להשאיר) אך אפשר להרכיב ניתוק מהיר (בתקווה לזכור לחבר לפני העליה לכביש).

רענן

דודי והטרופר
17-08-13, 11:12
רצוי לנסוע עם מוט מיצב, בכביש אתה תרגיש את ההבדל זה גם מאוד מסוכן לנסוע ללא המיצב וגם לא חוקי. יש לי אחד ספייר דבר איתי

-->