PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סיקס לא חשוב שנה,עד 20 אלף 0545296900

erezmi
23-08-13, 15:46
מחפש סיקס לא חשוב שנה,עד 20 אלף 0545296900 ארז

erezmi
30-08-13, 20:48
חברים מצאתי סיקס שנת 89 צבע שחור {עבר צביעה לפני שנתיים} ,עם הכנה למזגן חוץ מהיחידה הפנימית הכל קיים. הרכב עם הגבהה,צמיגים חדשים, טסט , מנוע וגיר במצב סביר המנוע לא מעשן נוסע סבבה גם הגיר מתפקד טוב. צריך לסדר קצת את החשמל כמו אורות ומגבים דברים קטנים. ברזנט לחורף מצב טוב. הרצפה ללא ריקבונות יש קצת חלודה בין החיבור של הכנפיים הקדמיות לבודי. הצלחתי להגיע עם המוכר לסכום של 18 אלף האם כדאי? תודה מראש לעוזרים. ומיתנצל על חוסר הסדר בכתיבה המקלדת שלי החליטה לשגע אותי היא לא מורידה שורה .ב enter

ishc
30-08-13, 22:01
בדיקה של רכב בהתכתבות לא שווה כלום. כדאי? סיקס לא קונים כי כדאי אלא כי רוצים (כי כדאי זה בטח לא) לגבי מצב הרכב הספציפי קח אותו לאיש מקצוע שיבדוק ויתן לך רשימת ריג'קטים ואז אתה תחליט אם את הרכב הספציפי הזה כדאי לקנות. חוק שאני מכיר מעולם הסמוראים אבל תופס על סיקסים באותה מידה. על רכב מצויין רוב הסיכויים שתשלם מחיר שלרוב האנשים נראה הזוי.

IlanG
31-08-13, 09:30
חוק שאני מכיר מעולם הסמוראים אבל תופס על סיקסים באותה מידה. על רכב מצויין רוב הסיכויים שתשלם מחיר שלרוב האנשים נראה הזוי.

1+
אין מתנות בחינם !.

erezmi
31-08-13, 10:07
אני מבין מהתגובות שזה זול מידיי, ושוב אני כותב הרכב לא 100 אחוז כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב.המנוע מניע ונוסע ולא מעשן אך זה לא אומר שהוא חדש הוא נגיד 75 אחוז,{מהמדיד יוצא מעט עשן} הגיר עובר חלק ולא שורק, הטרנספר גם משתלב נורמלי{אומנם לא חלק כמו בויטרה שהייתה לי}. הקלץ לקראת סוף חייו, הקלץ מגיב רק שעוזבים ממש למעלה דבר המעיד על דיסק הקלץ ששחוק. האורות באוטו חלקם עובדים,,זרוע מגב שמאל חסרה, ואין לי צורך ללכת לבעל מקצוע, אני מתעסק במכונאות רכב..פשוט סיקסים זה תחום שתמיד היה מחוץ לתחום מפחד האחזקה.ובמיוחד מהדלק {שדרך אגב עולה היום בלילה ל8 שקלים לליטר}

ד ו ר ו ן
31-08-13, 10:08
חפש את הג׳יפ של עירא במודעות למכירה.
אמנם יקר יותר ממה שהקצבת, אבל כמו שכתבו כבר אינספור פעמים- על איכות משלמים.
לחשוב שחוסכים בקנייה זולה ובנייה אח״כ זאת טעות ענקית.
חפש את המודעה, זה רכב מדוגם, מוכר ומתועד כאן באתר (כל העבודה מתוארת כאן באתר).

erezmi
31-08-13, 10:14
אכן ראיתי והיתרשמתי מאוד מהפרוייקט שיפוץ שהוא עשה ,אבל זה מעבר לתקציב שלי. זה הולך להיות רכב שני. אני מוכן לאמץ את מה שמישהו הציע לו באחד השירשורים "שמישהו אחר יחזיק את הרכב לכמה שנים ויחזיר לו אותו כפי שהיה"

erezmi
31-08-13, 10:23
"או למצוא חבר/מישהו שאמין עליך, שמוכן לאמץ את הג'יפ לכמה שנים, לעשות לו טסטים וביטוחים ולהשתמש בו, כמובן לתחזק אותו ולתקן כשצריך - העיקר שייסע ולא יירקב.
כדי למנוע ויכוחים ואי הבנות אפילו תעשו ביניכם חוזה - שהג'יפ שלו לעשר שנים עם אופציה להארכה לעוד חמש שנים. הוא מתחייב לשמור עליו במצבו הנוכחי ובעוד 10-15 שנה הוא מחזיר לך אותו במצב תקין כפי שקיבל. אני רציני לחלוטין.

אני מבטיח לך שיהיו לא מעט קופצים על ההצעה הזו"

-->