PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלך הבבאקס בסמוראי-מה עושים,כמה אעפה אשמח לעזרה

SRAZS
25-08-13, 15:42
הלך לי הבבאקס האחורי בסמוראי 96,כמה עולה להחליף?מזה אומר על הנעילה?משהו מכיר מוסך ממולצץ באזור זכרון יעקוב?

אלדר
25-08-13, 16:32
לאן הוא הלך?
ברצינות, מה הבעיה? אולי אפשר לשפץ.

המלצה באזור נתניה מוסך זוקי לנד

SRAZS
25-08-13, 16:34
זה מה שהמוסכניק אמר לי...כמה עולה שיפוץ לעומת חדש?

הכוכב הכחול
25-08-13, 16:39
תבדוק עם מורי בראשון או עם סלמן בטירה

gmike
25-08-13, 16:56
להגיד "הלך" זה לא רציני. השאלה מה הנזק,יש דברים שכדאי לתקן,ולפעמים כדאי להחליף ביצה. משומשת תקינה עולה בסביבות 1500 שקל. לך למישהו עם ניסיון שיודע לכוון קורונה פיניון,ולא רק להחליף חלקים בשיטת מצליח.

SRAZS
25-08-13, 17:00
יפה אהבתי את המשפט חח

GodsFather
25-08-13, 17:44
אם המוסכניק שלך אמר שהלך הבקקס האחורי, תשאל אותו אם גם הבקקס הקדמי הלך, כי בדר"כ הם הולכים יד ביד.

ואז תלך ממנו, וכמה שיותר מהר.

מה שהחברים פה מנסים להסביר לך זה שיש שתי אופציות -

1. גוזרים עליך קופון, גם אם זה דוד שלך, אח שלך, חבר טוב של אבא מהתעלה. בלי להעליב כמובן אף אחד.
2. מי שבדק לך את התקלה, לא מקצועי או לא יודע להסביר מה הבעיה בדיוק ונתן לך גזר דין כללי מידי והפחיד אותך.

תן עוד פרטים בבקשה, במיוחד אם אתה רוצה תשובה מקצועית שתעזור לך.

אלדר
25-08-13, 23:36
יכול להיות שהמוסך לא מתעסק עם ג׳יפים.
והרבה יותר פשוט (למוסך)להחליף בקרקס, מאשר לפתוח
ולהתחיל לחפור מה בדיוק הבעיה.

GodsFather
26-08-13, 09:42
קרקס זו אכן מילה נכונה למקרה... :)

שגיא S
26-08-13, 11:40
מדובר בסמוראי סלילים או עלים?
מאיפה אתה בארץ?

regevzuki
26-08-13, 16:12
לך לליעד באוטוליין בנימינה , מול הבית עלמין. מכונאי בחסד. יש לו מלא חלקים לגיפים שונים , מקצוען ואדם ישר ואמין. אני מטפל אצלו כבר שנה אחרי שעברתי מספר מוסכים של תכמנים ומאז שאני אצלו אין לי שום טענה או תלונה. ליעד- 050-3332348. מומחה לשיפורי גיפים .

SRAZS
26-08-13, 17:01
אוקי אזככה :הוא פתח לי את הבבאקס וכנראה שרק נשבר שם שן אחד והוא תיקן אתזה ..אבל אם אתם זוכרים המטרה הראשונהשנסעתי אליו היה בשביל שיחליף לי את המחזירי שמן בגלגלים מקדימה ,הוא החליף וזה ממשיך לטפטף ואמר שאני צריך להחליף את כל הקופה של החיבור בין התפוח שנמצא בציר לבין הגלגל עצמו(איפה שהתפוח יושב ) דבר שני הוא שבגלגל אחד ה4על 4לא משתלב אני צריך לחזור אליו...לגבי ליעד אני לא יודע מה להגיד לך הייתי אצלו בשביל לשפץ דריישפטים והוא הצייע לי 1600שקל בשביל שיפוץ של שתי דריישפטים ולאההיה לי את הכסף הזה ובסוף הוא הציע לי בתמורה ל400שקל שהוא יחליף לי את הצלבים שלאחר מיכן גיליתי שהצלבים לא ביו מתאמים !!ומצאתי מקום שישפץ לי את כל ה3דריישפטים ב1000שקל כולל החלפה מלאה של צלבים , אחד החברים שלי גם היה אצלו והתקין לו חלק שבכלל לא עזר ....

asafk
26-08-13, 17:08
אוי ואבוי...
נראה לי בטעות נכנסת לרופא שיניים.

אסף.

שגיא S
26-08-13, 17:12
אוקי אזככה :הוא פתח לי את הבבאקס וכנראה שרק נשבר שם שן אחד והוא תיקן אתזה ..אבל אם אתם זוכרים המטרה הראשונהשנסעתי אליו היה בשביל שיחליף לי את המחזירי שמן בגלגלים מקדימה ,הוא החליף וזה ממשיך לטפטף ואמר שאני צריך להחליף את כל הקופה של החיבור בין התפוח שנמצא בציר לבין הגלגל עצמו(איפה שהתפוח יושב ) דבר שני הוא שבגלגל אחד ה4על 4לא משתלב אני צריך לחזור אליו...לגבי ליעד אני לא יודע מה להגיד לך הייתי אצלו בשביל לשפץ דריישפטים והוא הצייע לי 1600שקל בשביל שיפוץ של שתי דריישפטים ולאההיה לי את הכסף הזה ובסוף הוא הציע לי בתמורה ל400שקל שהוא יחליף לי את הצלבים שלאחר מיכן גיליתי שהצלבים לא ביו מתאמים !!ומצאתי מקום שישפץ לי את כל ה3דריישפטים ב1000שקל כולל החלפה מלאה של צלבים , אחד החברים שלי גם היה אצלו והתקין לו חלק שבכלל לא עזר ....

נשמע כאילו נכנסת למקום הלא נכון....

עכשיו מפה יש לך 2 אופציות:
1. ללכת למוסך אחר, אני יכול להמלץ לך על שלי, שנמצא באיזור כפר סבא.
2. להתחיל לעבוד על הרכב לבד, נכון שזה לוקח יותר זמן, וזה יותר מלכלך...אבל לרוב זו תהיה העבודה הטובה ביותר, ולרוב גם הזולה ביותר שאפשרית.

איזו אופציה שתחליט - אנחנו פה בשבילך!

SRAZS
26-08-13, 17:20
כן אני צריך להתחיל לטלפל ברכב עצמי!!תודה רבה!!

ohadw50
26-08-13, 17:42
כן אני צריך להתחיל לטלפל ברכב עצמי!!תודה רבה!!

במידה ואתה לא רוצה לעבוד לבד על האוטו עשה טובה לעצמך ותלך למקום רציני ומקצועי שבאמת יתן לך תשובה אמיתית לתקלה שלך.
לא תמיד המחיר צריך להיות הפקטור ( זול עולה יקר לפעמיים )
אני אישית ממליץ על מורי ( שווה את הנסיעה גם עם אתה מאזור השרון)

בהצלחה ,
אוהד

ishc
26-08-13, 20:19
אוי ואבוי...
נראה לי בטעות נכנסת לרופא שיניים.

אסף.

++1

-->