PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריח חזק מגזי הפליטה

iben
28-08-13, 21:33
שוב שלום לכולם
מצטער על מבול השאלות פשוט אני לומד את האוטו החדש...
שמתי לב בימים האחרונים שלגזי הפליטה של האוטו (טרופר דיזל) יש ריח חזק שקשה לי להגדיר... הוא דומה לריח גזי פליטה של טרקטורים ישנים... ריח הרבה יותר חזק מהגזים שפולטים דיזלים אחרים שאני עובד איתם, טנדרים למינהם, בעיקר היילקסים.
חוץ מזה המנוע עובד בסדר גמור ללא גימגומים או עשן

תודה
בן

iben
28-08-13, 21:42
ואם כבר מדברים על טרופר דיזל.... האם לשריפת נוזל קירור יש ריח אופייני?

נדב ש.
29-08-13, 10:53
שלום...
האם הרכב מתנהג רגיל סוחב טוב ולא מעשן? הרכב חדש אצלך אז נסה להשוות אולי לרכב של חבר....
ריח חזק של גזי פליטה, בעיקר בעמידה ללא נסיעה מעיד על חיישן מסילה, נסה לאתר את החוט הלבן בצמת המזרקים בחיבור לקונקטור האפור/שחור ולנתק אותו לכמה דקות כשהרכב מכובה, אחרי שניתקת תניע ותן לו לעבוד(לא מומלץ לנסוע עם החיישן מנותק) אם הריח נעלם החיישן מסילה לקראת סוף חייו, ייתכן גם פליטת עשן מוגברת בנסיעה ולפעמים גם חוסר סחיבה בנסיעה.
תמיד אתה יכול להיכנס למוסך בעל טק2 ולקרוא את הערכים שהחיישן נותן מומלץ כשהרכב קר.

tzagi
31-08-13, 04:11
ואם כבר מדברים על טרופר דיזל.... האם לשריפת נוזל קירור יש ריח אופייני?

כן, ריח מתקתק.(מלשון מתוק)

iben
06-09-13, 18:21
לאור התווספות של דימומי מנוע בנסיעה אני אכן חושש שהחיישן לקראת סוף חייו
רציתי לשאול האם ניתן לבצע את בדיקת הבוקר המפורסמת בעזרת מד מתח? והאם לאחר החלפת חיישן יש לבצע כיול במחשב בעזרת TECH 2?
בן

iben
08-09-13, 14:31
מישהו....

נדב ש.
08-09-13, 21:16
שבוע טוב...
את הבדיקה לזיהוי חיישן מסילת הזרקה תקול ניתן לבצע ע"י ניתוק החוט הלבן(מינוס לחיישן) בצמת מזרקים, אם הרכב מניע בלי להיכבות ובלי בעיה החיישן תקול.
החלפת החיישן מצריכה כיול בטק 2, למרות שיש כמה דעות בנושא וניתקלתי בלא מעט מוסכים שפוסחים על החלק של הכיול ואין שום בעיה, שום זיוף ושום גימגום.

-->