PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה לסמוראי

gonenm
31-08-13, 02:02
כדאי לרתך במקום להתקין נעילה?זה מחזיק מעמד?

ishc
31-08-13, 09:24
לא כדאי, בכביש זה לא משתחרר ויגרום להתנהגות כביש יותר עצבנית מהיום שלא לדבר על עומס על מכלולים כמו ציריות. נעילת דיפ׳ זה שיפור זול יחסית ככה שאיו סיבה לעשות קומבינות.

שגיא S
31-08-13, 10:07
שלום גונן, היום נעילה + התקנה זה סיפור של 2000 שקל, ומשפר את העבירות של הרכב בעשרות מונים.
נסיעה עם דיפרנציאל מרותך פוגמת בנוחות הנסיעה, האוטו יקפץ לך בפרסות, רדיוס הסיבוב יגדל, העומסים גדלים על כל המכלולים הקשורים, שלא נדבר על זה שזה בלתי הפיך, לעומת הסמוראי שיהיה הפיך מאוד עם סרן מרותך על כביש רטוב בחורף...

עדיף לך לחסוך קצת או לוותר על טיול אחד בשביל להתקין נעילה כמו שצריך.

gonenm
31-08-13, 11:33
אבל גם הנעילה עושה אותו דבר לא?משנה את כול ההתנהגות של הרכב בפרסות ובכלל ובסיבובים

Scrusher
01-09-13, 07:16
היא לא משנה את כל ההתנהגות,היא עושה קצת יותר רעש בסגנון תקתוקים ובום פעם בחודש בערך.
אם תתקין לוקרייט ולא תאהב,תוכל להוציא אותה\להכניס אותה בתור נעילה קדמית\למכור אותה הלאה. ברגע שתרתך את הסרן ותחשוב לחזור חזרה זה כבר לחפש ביצה חדשה. אני לא מכיר מכונאי שלא מוכן להתקין למישהו לוקרייט,אבל אני מכיר מכונאים שלא מוכנים לרתך דיפרנציאלים.

אלירן לוי
24-11-13, 13:08
זה לא נכון שזה בלתי הפיך!...אפשר לחזור למצב המוצא...פשוט מחליפים את 2 הצלחות (גלגל"ש).
ממלאים בריתוך את שתי הצלחות שמניעות את הדפרנציאל...
אם זה סרן אחורי משאירים סהכ 8 שיניים ללא ריתוך.. (2 מול 2 * 2מול2 בהצלבה)..
אם זה סרן קדמי משאירים סהכ 4 שיניים ללא ריתוך (2 מול 2).
אין רעשים ואין תקתוקים נסיעהה מושלמת למעט שחיקת צמיגים שזה ממש בקטנה למי שנוסע פעם בשבוע.
ברור שזה יוצר לחץ על כל מיני מכלולים אבל זה שווה הכל למי שרוצה לחסוך.
בהצלחה

ishc
24-11-13, 13:42
שנעילה עולה 200$ והתקנה עצמית מחירה כמחיר השמן דיפ', לרתך מכלולים, להפעיל לחץ על מכלולים אחרים ולגרום לזנב הרכב להיות יותר עצבני (והוא גם ככה עצבני ברכב עם בסיס גלילים קצר כמו סמוראי) זה פשוט טיפשי.

SRAZS
24-11-13, 14:05
אאיך אני יודע אם הנעילה אצלי היא מריתוך?קניתי אני הסמוראי עם נעילה קבועה עכשיו אני יכול לדעת אם לפי מה שאתם כותבים התחלתם קצת להבהיל אותי עם כל כך הרבה חסרונות

ishc
24-11-13, 14:22
תרים גלגלים אחוריים באויר ותסובב אחד. מתקתק יש נעילה, לא מתקתק אין נעילה

SRAZS
24-11-13, 19:33
מתקתק..סימן שיש נעילה עם ריתוך?

karnaf
24-11-13, 20:10
שלילי.
ריתוך לא מתקתק
זו נעילה אוטומטית

סופת המדבר
24-11-13, 20:48
בשנים האחרונות התקנתי כמה וכמה נעילות בעיקר לסופות
לאחרונה התקנתי כמה יחידות בעיקר על גימני על שתיים התקנתי נעילות חדשות
עבדו ועובדות ללא כל בעיה
ועל אחד התקנתי נעילה יד 2 שעברה איזו ''תראומה'' והקפיצים נשברו ומעכו קצת את הקצוות
של החורים של הפינים כמובן שהפינים והקפיצים חדשים.. אחרי התקנה רגילה היתה בעיה בנעילה והיא לא רצתה להישתחר
וכמובן התנהגה כמו נעילה קבועה\ ריתוך והאוטו התנהג זוועה בסיבוב מרגישים שממש קשה לגיפ להיסתובב
ועוד כל מיני תופעות לוואי
כמובן שהביצה פורקה שוב ובוצעו בדיקות וכיוונים שונים
בגלל התראומה שעבה היא היתה צריכה כיוונים אחרים בגלל המעיכות
ואחרי שהצלחתי להגיע איתה לעבודה תקינה אין מה להשוות בכלל בין נעול קבוע לבין נעילה אוטו'..

SRAZS
24-11-13, 22:56
אשמח לדעת מה ההבדל בין נעילה אוטמית לנעילה בריתוך

ishc
24-11-13, 23:47
"נעילת" ריתוך היא לרתך את הסטליטים בתוך הדיפ' ככה שאתה מקבל דיפ' נעול כל הזמן
נעילה אוט' היא נעילה שכל עוד נוסעים בקו ישר היא נעולנ ובזמן סיבוב על כביש איפה שיש הפרשי מהיריות היא נפתחת ומאפשרת לדיפ' לפעול בדומה לדיפ' פתוח.

-->