PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרנד ויטרה חדשה או XL7?

arielkedem
14-09-13, 23:02
אני נוסע כבר שש שנים בגרנד ויטרה (המודל הישן) שנת 2006 ודי מרוצה ממנה באופן כללי אך מעוניין לשדרג לרכב קצת יותר טוב בשטח וגדול יותר (5 דלתות, תא מטען גדול יותר). שמתי לב שמחיר המחירון של XL7 שנת 2005 גבוה יותר ממחיר המחירון של גרנד ויטרה חדשה שנת 2006. אשמח לשמוע מבעלי ניסיון וידע מהם היתרונות של ה-XL7 שמקנים לו ערך כספי גבוה יותר וכן מי מבין השניים טוב יותר בשטח. יש לי כרגע אפשרות לקנות ממישהו שאני מכיר XL7 במצב טוב עם מיגון והגבהה ולכן רציתי קודם להתייעץ.

תודה!

דניאל מאירי
16-09-13, 10:14
כאחד שרכש XL7 לפני מס' חודשים אני יכול לומר שזו קנייה של מקסימום רכב לשקל.
הם נמכרים הרבה מתחת למחירון (שלי היה יד 1 עם 112 אלף ק"מ) ואשתי נדלקה עליו חבל"ז.
הרכב יושב טוב, מנוע מדהים ומושך חזק מאוד.
ים של מקום מאחור.
בקיצור, להוציא את צריכת הדלק המכובדת איני רואה עוד חסרונות.
דניאל

ishc
16-09-13, 10:29
יש חסרונות:
נמוך מאוד
מידת צמיגים בעייתית
סרן קידמי אלומיניום (נראה לי, לא בטוח)
אין נעילת דיפ' זמינה בשוק

דניאל מאירי
16-09-13, 15:01
לזה אני בטוח מסכים (בגלל זה אני מחזיק היילקס...)
כפי שכתב הבחור, עם הגבהה ומיגון יוכל לטייל עד לרמה של "בינוני" שזה מה שהתרשמתי שהוא רוצה.
דניאל.

motorica.net
16-09-13, 15:15
סרן קידמי אכן מאלומיניום עד שנתון מסוים , ממה שהבנתי עד המתיחת פנים אבל לא סגור על זה.
לשבילים כבר עדיף פורסטר.

amitaikl
17-09-13, 08:43
לי יש xl7 שנת 2005
לגבי סרן קדמי - ברזל
לגבי צמיגים - אכן מידה בעייתית, אין הרבה אפשרויות

הרכב אכן נמוך ודורש הגבהה ומיגון (יכול להמליץ לך)
הבעלים הקודמים של הרכב שלי התקין מערכת גז לפתרון בעיית צריכת הדלק הגבוהה, אם כי התשלום הוא בנפח תא המטען.

הכל שאלה מה אתה מתכנן לרכב ומה אתה רוצה לעשות איתו.
גם אצלי הוא רכב שני ואישתי מאוד מרטצה ממנו. כיון שההגדרה היא שביום ראשון היא נכנסת לרכב, מניעה ונוסעת זה מראש מוריד את כל הדברים הקיצוניים שעלולים לשבור את הרכב.

אני מתכנן לרדת דרומה עם חבר ליומיים בחג שני ואעדכן כאן לגבי ביצועים. אתה מוזמן לעקוב

DanK
18-09-13, 19:05
ממליץ כי תריץ חיפוש XL7 בפורום ותקבל מידע רלוונטי כולל דוגמאות לביצועים בשטח. בכל מקרה, אשמח לענות על שאלות מנסיוני עם הרכב ב-4 השנים האחרונות.

דן.

-->