PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במציאת קוילאובר פשוט לפי המידות המפורטות

GodsFather
29-09-13, 16:07
היי,

מחפש קוילאובר בודד עם נתונים באיזור הבא ומעלה, אבל במחיר שפוי ולא פוקס/קינג למיניהם שעולים אלפי שקלים ליחידה, עם כל הכבוד להם -

אורך כולל נוכחי - 270 מ"מ

שני הקצוות טבעת. קצה תחתון רוחב הטבעת 35מ"מ , קצה עליון 20 מ"מ

קוטר מקסימלי של הקפיץ- 70 מ"מ.

אורך הקפיץ - 170 מ"מ.

מרחק מקצה תחתון של הקפיץ ועד הבורג התחתון - 40 מ"מ.

מרחק מקצה עליון של הקפיץ ועד הבורג העליון - 60 מ"מ

מהלך נוכחי - 150-200מ"מ לפי נתוני יצרן, לא נמדד בפועל.

אני מחפש לשפר ולהגביה (להאריך) את הקוילאובר הנוכחי - גם קפיץ (הארכה והקשחה?) וגם בולם (ספיגה טובה יותר ולטווח זמן ארוך יותר). יכולת שליטה וכיול זה פיצ'ר נחמד, אבל לא מחייב.

אין לי בעיה להביא מחו"ל אם שם הפתרון, אבל אז הסיכון במציאת המוצר הנכון גבוה יותר ואין לי כסף מיותר לבזבז.

מה מציעים ?

GodsFather
02-10-13, 16:09
מנסה להעיר את השרשור. מישהו יכול לסייע ?

נמרוד
02-10-13, 16:17
על מה מדובר? אופניים, אופנוע, משהו אחר?

GodsFather
02-10-13, 16:26
אכן אופנוע, ניסיתי להמנע מלציין זאת כדי שאנשים לא יתקבעו במסלול האפשרויות, כמו שקרה לי עם ספקים ובעלי חנויות. ברגע ששמעו אופנוע ענו שאין להם מוצר או שפנו לנישה יקרה פי כמה גם אם אין להם את הנתונים.

משקל הכלי כ120 ק"ג לא כולל רוכב.

הקוילאובר הוא האחורי כמובן.

אמנון
02-10-13, 17:51
טווח התנועה שרשמת לא ממש תואם את אורך הבולם ואת אורך הקפיץ...

לדעתי הדרך המתאימה למצוא בולם כזה שמתאים לך זה ללכת על בולם של אופנוע אחר מהXR125, נגיד, אני סתם זורק, של CRF מהשנתונים הדומים.
לחפש על אופנועים של חברים או בחנויות הגדולות.
זו כנראה לא התשובה שרצית, אבל אם אני הייתי במקומך (ואני סוג של במקומך, גם אני מחפש זוג קוילאוברים ל'אימת השביל' שלי...) זה מה שהייתי עושה.

GodsFather
02-10-13, 20:11
אמנון תודה. זו הבעיה בדיוק، שאין משהו על המדף הרגיל בגלל אופי החיבור ומבנה המתלה.
לגבי הטווח، שאבתי נתונים מאתר היצרן. הוא טוען לטווח כזה ואז מדדתי את הבולם מקצה לקצה במצבו הנוכחי. שילוב של הנתונים בסהכ.

GodsFather
02-10-13, 21:37
זו דוגמה למקורי - http://www.cmsnl.com/honda-xr125l-2005-englandmkh_model6689/cushion-assy-rear_52400krhd01/#.Ukxnf9JkOuI

-->