PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות כלליות על אחסון דברים ברכב פתוח

שגיא S
13-10-13, 15:15
שלום לכולם....
אני מתכנן לעשות צעד נועז ולהחליף את הארגז אחסון אצלי בג'יפ שעשוי ממתכת והיום לוקח את כל המרווח בין הכסאות לדלת האחורית בסמוראי הארוך שלי.

המטרה שלי היא ליצור ארגז חדש, עם מספר פתחים, והתכנון שלי בין השאר הוא גם להכניס מקרר ולכן יש לי את השאלות הבאות:

1. האם מקרר יכול לשרוד ברכב שטח פתוח וקשיח כמו הסמוראי?
האם אני יכול להכניס אותו לתוך ארגז עץ, לעשות פתחי אוורור וספוג שיבלום זעזועים וזה יספיק?

2. האם עץ ישרוד בשמש/גשם הישראלים או שצריך לשים עליו איזשהו חומר מיוחד?
או שעדיף לי לחזור ולהשתמש באלומיניום...

ועוד טיפים כלליים שיעזרו לי לגבי העניין עם המקרר - המטרה היא שישאר ברכב כל הזמן, הרי רוב הזמן הרכב בחניה מוצלת ולא נוסע.
האם לשים אותו בסוג של כלוב/קופסא סגורה שתגן עליו מהמזג אוויר וונדליסטים יזיק למקרר?

אפיז
13-10-13, 19:56
האם אתה מתכוון לבניה עצמית ? כמה זמן יש לך ? ולא ממליץ להשאיר ברכב פתוח ,ואתה מוזמן לעזרה בתכנון יצור ... ואם זה לחוצה ....בלי לחץ תשתמש בשלי ,

אמיר ב.א
14-10-13, 09:25
עץ רגיל לא שורד הרבה זמן .

יש גירסאות שונות שמחזיקות יותר זמן , כמו בירץ' וכו' - בכל מקרה עדיף אלומניום שמקובע לרכב, גם מבחינת עמידות לאורך זמן, וגם להגנה מפריצה.

idor
14-10-13, 21:33
כל עץ יכול לשרוד אבל דורש טיפול בלכה של סירות. רם אני זוכר נכון נקרא yacht varnish.
בסירה שחשופה לשמש ומי מלח נדרש חידוש ציפוי כל שנה. אם הלכה לא חוטפת מכות ומאחר וזה לא. חשוף למי מלח יחזיק יותר זמן

baSS4
14-10-13, 22:39
חייב להשאיר מקום לאוורור ופינוי חום, אפילו סתם פתחים קטנים

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

-->