PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזכוכית של הכיריים התפוצצה, מה עושים?

polar bear
24-10-13, 23:34
טוב..אז מה שקרה זה ככה.. במסגרת הבישולים לשבת עבדו כל 4 המבערים, לפתע נשמע קול נפץ מסוים. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי - כבר חשבתי שסתם נפל משהו..ואז ראיתי שהזכוכית של הכיריים פשוט מרוסקת! בנגיעה קלה התחילו להתפורר ממנה גושי זכוכית קטנים. למרות שכנראה נקודת הכשל היתה מקומית, בגלל שהיא מחוסמת כולה מלאה סדקים.

עכשיו - המבערים לא ממש יושבים על הזכוכית אבל לזכוכית היה איזה תפקיד ביצוב העסק. וגם בבידוד של מערכת הולכת הגזל למבערים. האם יש מה לעשות עם זה? להחליף זכוכית? חומר אחר? נירוסטה אולי?

עצות יתקבלו בברכה.

lizard
25-10-13, 00:20
לידע כללי, איזה גיריים יש לך? כתבת מבערים אז אני מניח שגז. אני אישית לא זוכר שראיתי מבערי גז עם זכוכית, לכן אני שואל

yuda_hay
31-10-13, 14:48
דבר ראשון, כדאי שתחליף ולא תשאיר את זה ככה (אם זו הייתה הכוונה שלך...). אם אמרת שזה טוב לייצוב,
אז חבל וחוצמזה אני מאמין שלכל משטח כיריים - גם זכוכית, יש תפקיד שהוא מעבר לעיצוב.
דבר שני, לדעתי זגג ממוצע (חפש בדפי זהב, אני עושה את זה כל הזמן -זה ממקד אותך על איזור מסוים
ואז אתה יכול למצוא מהר מאוד את האיש מקצוע שלך) יוכל לתקן לך את זה מהר.

דבר שלישי, דווקא לא הייתי מחליף למשהו שהוא לא זכוכית. זה בטח משהו נקודתי.
אגב, לא ציינת כמה זמן הכיריים אצלך... חדשות? ושל איזו חברה?

אמיר ב.א
31-10-13, 15:05
אצלי היה לפני כמה שנים משהו דומה ,
כיריים יוקרתיים , משולב חשמלי וגז , הזכוכית התפוצצה.

זכוכית חדשה בחברה - 75% ממחיר הכיריים.

ביררתי אצל זגגים - אלה זכוכיות מיוחדות , שלא ניתן כלכך להשיג ...

אפילו ניסיתי ביבוא אישי מחול - או יקר מידי , או שלא בדיוק מתאים.

בסוף הכיריים הלכו לפח.

polar bear
31-10-13, 22:00
לא היתי צריך לברר מחירים בשביל לדעת שלקנות זכוכית כזאת לא כדאי/אפשרי. חשבתי אולי אפשר לעשות משהו מחומר אחר. ומשנתגלת שתיקה בפורום הבנתי שאין מנוס מלקנות חדש. אז קניתי חדש. לא זכוכית, כי חטפה פה מכה שם מכה ולאט לאט נדפקה. ובסוף התפוצצה. אין לי כסף לזכוכיות היוקרתיות שלא מתפוצצות בכלל { בוש נניח } אז קניתי כיריים זולות 5 להבות נירוסטה. מקסימום? יתעקם קצת. עוד 3 דקות השקעה בנקיון כל פעם.

הכיריים לא חדשות, משהו כמו 4-5 שנים . מותג? היה כתוב עליהן נורמנדה. אבל עכשיו ראיתי שעל אותן כיריים { כתוב בלייק....נו..מה זה משנה. לפחות אתה יודע שלא עובדים עליך וזה בטוח סיני.

-->