PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במציאת בודי או פחחות

k2000
04-07-03, 23:28
לאחר שקראתי הרבה שרשורים גם פה וגם באתרים אחרים.
החלטתי להחליף כנראה בודי לבודי נורמלי או לכזה של סופה.
אני צריך עזרה במציאת אחד כזה או פחח שיעשה עבודה רצינית בפחות מ2500 ש"ח או בסכום הזה בדיוק.
יש למישהו המלצות????

נמרוד
06-07-03, 20:46
תזכיר לנו בבקשה איזה ג'יפ, איזה שנה, מה מצבו, תמונה אולי?

Bulldog
07-07-03, 12:52
בדקת אצל סמו בצומת ירקונים?
נימרוד, מדובר בסיקס. מצבו, חלוד, מאוד חלוד.

k2000
09-07-03, 20:35
דיברתי עם סמו הוא אומר שיש לו לסיקס בבערך 1000 ש"ח ארוכים
בלבד שווה לקצר או שאולי שווה להאריך את האוטו אם זה אפשרי בכלל?
יש לי שריטה קטנה והיא גורמת לי לאהוב יותר ויותר את הסיקסים הארוכים.
וכמה תעלה לי הרכבה של הבודי????

נמרוד
09-07-03, 21:00
אפשר לקצר בודי ארוך, ואפשר לקצר שלדה ארוכה, אבל אי אפשר להאריך שלדה קצרה (בוודאי שאפשר באופן תיאורטי, אבל מעשית זה לא משתלם ולא הגיוני). אם מדבר אליך ג'יפ ארוך, אז כדאי שתחליט על זה כמה שיותר מוקדם, תפטר מהג'יפ הנוכחי ותקנה לך אחד ארוך במצב טוב.

אני לא בטוח שמרכב שסמו מוכר לך ב1000 שקל הרבה יותר טוב מהנוכחי שלך, לך תדע מה מסתתר מתחת לשכבות של צבע חאקי... ואתה במילא תצטרך לעשות עבודת פחחות יסודית. אם אתה מסתכל על הג'יפ לטווח הרחוק, שווה לך להשקיע בתיקון יסודי של המרכב שלך, סיפור שלהערכתי לא יכול להיות זול.

k2000
09-07-03, 22:07
אני מוכן להשקיע גם 2000 בבודי נורמלי עדיף של סופה
אבל השאלה הרצינית תיהיה מהי עלות הרכבה של כזה בודי???????

Bulldog
10-07-03, 04:53
עלות?
סט ברגים וגומיות חדשים, העלות של הבודי. מה עוד כבר יכול להיכלל בזה מלבד שעות עבודה כמובן.

eran4x4
10-07-03, 11:59
על שילדה קצרה?

איפוא המיגבלות?

כמה קשה להתגבר עליהן?

הגישה התאורטית שנראת לי (ממושב הכיסא במשרד) היא לתת תמיכה טובה לבודי בקצה השילדה. אולי אפילו רצפה כפולה בחלק האחורי שהדופן התחתי שלה משמש כמפזר לחץ בין הבודי לשלדה.

לבנות פגוש עם זרועות ארוכות שמתחבר לשלדה הקצרה וליצור נקודות עיגון נוספות מקצה הבודי האחורי לשילדה.

k2000
10-07-03, 16:11
ויתרתי על ברעיון אבל אני חשבתי על לשחזר את מה שהיה פעם
ועומר לא צריך איזה משהו שירים את הבודי????
כמה שווה לשלם על הרכבה של בודי???
בכל זאת אם אני לא מסוגל לעשות לבד.

נמרוד
10-07-03, 16:23
על שילדה קצרה?

איפוא המיגבלות?

כמה קשה להתגבר עליהן?

הגישה התאורטית שנראת לי (ממושב הכיסא במשרד) היא לתת תמיכה טובה לבודי בקצה השילדה. אולי אפילו רצפה כפולה בחלק האחורי שהדופן התחתי שלה משמש כמפזר לחץ בין הבודי לשלדה.

לבנות פגוש עם זרועות ארוכות שמתחבר לשלדה הקצרה וליצור נקודות עיגון נוספות מקצה הבודי האחורי לשילדה.

אפשר להאריך שלדה של ג'יפ. אם מישהו מתעקש לעשות את זה, אז כבר כדאי לחקור ולהעתיק את השילדה המקורית של CJ8. בכל מקרה ברור שיש יותר עבודה מאשר בלקצר, ויש חשיבות הרבה יותר גדולה לאיכות ההנדסה והריתוכים. כשאתה מקצר, אתה בסופו של דבר חותך את השלדה לאורך הנכון וצריך לשחזר קורת רוחב אחת, פשוטה - הפגוש האחורי. כשאתה בונה אתה צריך לחשוב איך בדיוק אתה מאריך את השלדה? מרתך פרופילים זהים? מכניס פרופיל לפרופיל? הצעת לבנות "פגוש עם זרועות ארוכות" - ארוכות ב300 מ"מ בערך, ועכשיו הן נוסעות עומס שבפגוש רגיל לא קיים בכלל. בקיצור, לא טריוויאלי. קח נתון נוסף - החלק האחורי של מרכבי הג'יפים גם ככה נוטה להתפרק אחרי כמה שנים, גם בלי הלא-ידוע הנוסף של תת-שלדה אחורית מקוצרת.
אני באופן אישי לא הייתי מנסה בכלל, זה פרויקט לא מעניין, ובניגוד לקיצור ג'יפ, גם לא פשוט. רוצה ג'יפ ארוך - תקנה ג'יפ ארוך.

Bulldog
10-07-03, 20:19
החלפת בודי כרוכה בהעתקה של כל מה שיש בבודי הקיים שלך לבודי החדש.
היתרון, בדרך אתה יכול לעשות סדר בחוטים וליזרוק זבל.
החיסרון, הרבה התאמות מחדש.

k2000
11-07-03, 22:41
טוב אז לא הסתדר לי הבודי שמצאתי
אני אנסה להוסיף תגובה ותגידו לי אם לדעתכם אפשר לעשות פחחות בבית עם פיברגלס
תוסיפו לתמונה רקבונות רציניים ביותר ומסגרת חלון רקובה גם כן

http://www.pic4u.co.il/view/picture.aspx?idx=9b86e4c158dc4dd0b4fd88d 29947b7f5
מקווה שהצליח לי להוסיף את ההודעה

k2000
11-07-03, 23:07
עכשיו אני אצליח
http://community.webshots.com/s/image2/6/22/78/80762278KAzzbs_ph.jpg