PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם CJ6 מודל 82 שווה שיפוץ?

lizard
14-06-05, 15:10
הרכב עומד כבר כמה שנים ללא תשלומי טסט.
אין לחץ שמן, כנראה צריך אוברול למנוע.

הבודי במבט ראשוני נראה בסדר. שלדה לא בדקתי לעומק.

האם אפשר להתקין על סיקס מנוע מוזרק? או לחילופין האם יש אפשרות לסדר שהמנוע לא יכבה בזמן התהפכות על הצד ו/או בזמן עליות או ירידות תלולות?

תודה
מיכה

חנן-ג'יפולוג
14-06-05, 15:16
האם יש אפשרות לסדר שהמנוע לא יכבה בזמן התהפכות על הצד?

למה :?: :shock:

lizard
14-06-05, 15:48
אוקי, התהפכות על הצד אולי זה קצת מוגזם, מה בקשר לעליות וירידות רציניות?
(רציניות למודל הזה כמובן)
לי אישית הרבה יותר קל ורצוי להתעסק עם קרבורטורים מאשר עם מחשבים, בייחוד שזה נראה לי עולה יחסית פחות.

נמרוד
14-06-05, 15:58
סיקסים עובדים עם קרבורטורים טוב מספיק בשביל לטפס את מחמל, כשמחמל היה מחמל. וכשתמצא את הקרבורטור ותגיע למסקנה שהוא הדבר היחיד שעוצר אותך, אתה יכול לשדרג את המנוע למערכת הזרקה. יש כאן דיון מדהים של איזה 150 הודעות על הנושא שמשתתפים בו כמה וכמה חברים עם סיקסים מוסבים להזרקה שעובדים טוב מאד. ככה שידע יש. בקיצור, זה ממש לא עניין חשוב בתור התחלה.

מה שכן, אתה ממש לא רוצה להתחיל עם רכב שהיה מושבת כמה שנים. גם כי הוא בלי טסט, וזה אומר שעל ההתחלה אתה תצטרך לזרוק כמה אלפי שקלים לפח שנקרא משרד הרישוי, וגם כי עמידה ממושכת עושה רק רע לרכב. המלצה חמה מאד מאד, שלי ואני מאמין של כל ג'יפאי עם נסיון - תתחיל מרכב במצב טוב, שנוסע טוב, ללא בעיות חוקיות/רישוי.

lizard
14-06-05, 16:17
תודה נמרוד.
כרגע אני ארד מזה.
אלא אם כן אצליח לשכנע אותו לתת לי אותו בגלל העיניים היפות שלי 8)

הצעתי לו אתר אינטרנט במקום אבל זה מצריך עוד שיכנוע :twisted:

lior5
14-06-05, 20:34
מה שנמרוד מנסה להגיד זה שגם אם בעל הג'יפ ישלם לך, כנראה לא שווה לך לקחת את הג'יפ.
כמה עולה היום טסט לג'יפ? 3000-4000 ש"ח? (עברו הרבה שנים מאז הטסט האחרון של הג'יפ שלי - אני לא מעודכן במחיר).
תכפיל במספר השנים שלא שלמו עליו וזה מה שתצטרך לשלם עוד לפני שהתחלת לשפץ.
אם מדובר על 3-4 שנים שהוא עמד, אתה יכול לקנות באותו מחיר סיקס במצב נסיעה עם שלט "גרוטאה אבל לפניך".

הג'יפ המדובר כנראה לא יהיה שווה אגורה עד שימלאו לו 30 שנה, וגם אז כנראה הוא לא יהיה שווה הרבה יותר בהתחשב בכמות הסיקסים שמסתובבים חופשי.

lizard
14-06-05, 21:38
זה גם מה שאני חושב, אולי עוד 5 שנים הוא יהיה מעניין. כמובן שעד אז הוא בטח כבר יהיה יותר גרוטאה מעכשיו.
מצד שני, אין לי מושג אמיתי מה קורה איתו מבחינה טכנית.
כשכתבתי שהג'יפ יושב 5 שנים התכוונתי שלא נסוע עליו בכביש כבר 5 שנים, לא בהכרח שהוא לא הונע וכדומה.
בכל מקרה, מחר אני אהיה שם שוב כדי להמשיך את הבדיקות שלי.

six 4 life
14-06-05, 21:55
אם הוא בסכום רצפה
קח אותו ועשה אותו עציץ לגינה.

יותר מזה הוא לא יהיה. באחריות.

-ארז 8) -

AvigdorAharon
14-06-05, 22:14
אם הוא בסכום רצפה

אם זהו המחיר, תן קריאת כיוון, אולי יתאים לחלפים.

אביגדור

-->