PDA

צפייה בגרסה מלאה : רגע לפני.. מה כדאי רנו מגאן אסטייט או קיה סיד sw

סופת המדבר
11-12-13, 18:28
כנראה שבקרוב הקיה סיד שיש ברשותי מהעבודה תצטרך להיתחלף
אני מדבר על הדגם האחרון שנת 2011 בנזין
אני בגדול מרוצה ממנה וממה שהיא "נותנת"
מנוע חזק יחסית.. פגז' גדול מאובזרת ברמה טובה ועושה עבודה טובה
יש לה כמה תקלות שקורות רק אצלי מכל רכבי החברה אבל אני מאמין שזה נאחס
רק לרכב שאצלי כל השאר שנוסעים עם קיה דווקא לא מתלוננים

בקרוב כנראה אני יקבל רנו מגאן אסטייט דיזל כמובן
הבעיה היחידה שבינתיים עוצרת את העסקה זה שווי רכב יותר גדול מהקיה
אם בסוף העסקה לא תצא לפועול אני יקבל שוב קיה סיד החדשה

השאלה מה דעתכם על הרנו (ויעזרו תגובות גם ממי שיש לו ולא רק מבחנים בגוגל)
והאם יהיה שווה להוסיף כמה שקלים על השווי שימוש ולקחת אותה במקום קיה

חגי
11-12-13, 19:21
יש לי רנו פלואנס כשנה וחצי ו- 80,000 ק"מ.

לדעתי , רכב מעולה !! נוח, גדול, חסכוני בצורה מרשימה (למרות שמדובר ברכב מהעבודה, מסוגל לעשות 1 ליטר ל 20קמ בלי בעיות), מהיר מאוד(אני לא צוחק) !!!

היתרון הגדול שלו מבחינתי , מטופל במוסך המורשה של היבואן (קרסו) .

עד עכשיו 0 תקלות , פרט למנורת דרך שנשרפה.

חסרונות:
יכולת הבלימה לא משהו
בנהיגה ספורטיבית (עד כמה שניתן) מורגש המשקל על חלקו הקדמי של הרכב (כנראה בגלל מנוע כבד) במיוחד בכניסות מהירות לסיבובים.
הרעש , אוי הרעש , גועל נפש והרעידות הקלות (יחסית לבנזין כמובן).

בקרוב אצטרך להחליף רכב וכנראה שאקח את אותו הדבר .

בהצלחה.

נמרוד
11-12-13, 20:21
השאלה מה דעתכם על הרנו (ויעזרו תגובות גם ממי שיש לו ולא רק מבחנים בגוגל)
והאם יהיה שווה להוסיף כמה שקלים על השווי שימוש ולקחת אותה במקום קיה

שאתה תשלם יותר בשביל רנו??? העולם התהפך? אל תסכים בחיים. שישלמו לך את שווי השימוש בשביל שתעשה להם טובה ותסכים לסוע ברנו :)

אני מקנא בחגי שמרוצה מהפלואנס...:rolleyes: לטעמי, רנו פלואנס היא המכונית המודרנית (אם אפשר לכנות אותה כזו) הגרועה ביותר שאפשר לקנות כחדשה (היה לי התענוג המפוקפק להתנייד עם אחת כמה שבועות בתור מכונית זמנית). המנוע, הגיר העלוב, השילוב של המנוע והגיר... פשוט לא ברמה שמקובלת היום. חוץ מזה שהיא באמת די מרווחת אין שום דבר טוב להגיד עליה, הגימור נחות, העיצוב מיושן, האבזור לא בסטנדרט של היום. המגאן והפלואנס פחות או יותר אותו רכב. אסף יכול לספר על מגאן בתור מכונית מהעבודה - הוא מהמסכנים שקיבלו את העונש הזה...

לעומת זאת הסיד היא דגם חדש לגמרי, מקביל לI30 החדשה של יונדאי (יונדאי וקאיה זה הרי אותן מכוניות בשינויי עיצוב), שיפור גדול ומורגש בכל מובן לעומת הדור הקודם, אז אם אתה מרוצה מהסיד 2011 הסיד 2013 או 2014 בכלל תהיה שדרוג נהדר מבחינתך. היתה לי I30CW 2013 ויש לי עכשיו קאיה פורטה (מקביל לI35) חדשה - הדור האחרון של קאיה/יונדאי מכוניות מעולות, בליגה של הגדולים, ההתלבטות היא בינן לבין מכוניות כמו טויוטה קורולה ומזדה 3 החדשות, או פורד פוקוס וסקודה אוקטביה המצוינות. קאיה נותנים מחירים מעולים לליסינג למכוניות מאובזרות ברמה גבוהה, ולכן משתלם למקומות העבודה לדחוף אותם, וזה בסדר - באמת מכוניות מצוינות. בכל מקרה, רנו בכלל לא באותו מגרש, אם יש לך איזושהי אפשרות בחירה אז רנו היא האופציה האחרונה!

ואחרי כל זה - זה כאמור טעם וריח. תארגן לעצמך נסיעות מבחן עם חברים לעבודה או חברים בכלל, לא חסרות מכוניות ליסינג.

disckobi
11-12-13, 20:45
נוסע על פלואנס דיזל שנתיים, 78אק״מ.
רכב אמין מאוד, חזק מאוד, מהיר מאוד ונוח מאוד.
יחד עם זאת הדגם הפשוט משעמם ויש לו 0 גאדגטים לעומת כל הרכבים שציינו קודמיי.
הבגאג׳ ענק, אין כזה לאף אחד גם לא לאוקטביה.
יש דגם עם תוספות ויש דגם שלא מבייש את מאזדה 3 החדשה.
הכל ענייןשל מחיר.
אישית מעדיף את הצרפתיות על הקוריאניות.
תבדוק אם אתה יכול לקבל אתהאופל החדשה, נראה לי בקבוצה הזו רכב ייחודיי ביותר.

asafk
11-12-13, 21:05
מגאן דיזל היא סיפור שונה מאוד ממגאן בנזין האיומה שיש לי.
החוויה המפוקפקת האישית שלי-
אמינה מאוד.
מרווחת - האוטו רחב יחסית לכל הסגמנט.
נוחה מאוד בשיוט בכביש מהיר במהירות חוקית.
מהירה מאוד בשבילים.

קומבינציית מנוע-גיר מהגרועות שנתקלתי בהן
חלשה
איטית
הגה איום
שלדה שמיועדת אך ורק לעיר ולכבישים מהירים ישרים. כל דבר אחר היא גרועה בכל היבט (פידבק, גלגול, אוטו שממש מתחנן לנהג לא לנהוג בכבישי הגליל, למשל)
גימור מזעזע (צריך להרים את המשענת חזרה אחרי שחונים בשמש)

צריכת דלק מזעזעת.

בגדול.. מרגישם שזה אוטו שחסכו בו בכל מקום אפשרי.

אסף.

boaz avrahami
11-12-13, 21:06
נמרוד, אתה נסעת על מלוא נס בנזין או דיזל?

אחרי שנים במאזדות על גלגוליהן, פיג׳ו 308, פוקוס סטישן החדשה החלפתי לפני שנה וכ 45000 קמ לפלואנס דיזל.
די אילצו אותי בגלל הנסועה הרבה שלי ומחירי הדלק העולים. מבחינתי הייתי נשאר עם הפוקוס הנהדרת.

הדברים הטובים הם-
מרווחת, תא מטען גדול, מנוע זריז וגיר לא רע בכלל ואפילו די טוב, חסכונית בדלק ( 1:17-1:20 תלוי בסגנון הנהיגה)

חסרונות-
איבזור די שערוריית בדגמי הליסינג, רעש מנוע בסרק, מושבים קדמיים לא נוחים, התנהגות כביש על גבול הלא בטיחותית, הגה חסר תחושה

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

nirs
11-12-13, 21:22
נהגתי מספר ימים (בשכירות) במגאן אסטייט דיזל (1.5) סטיישן באירופה.
אוטו מרווח מאוד, חסכוני (1:17) וחזק באופן מפתיע. גם התנהגות הכביש שלו לא רעה בכלל.
אני בהחלט שוקל לקחת אותו בליסינג הקרוב (בחירה בינו לבין האוקטביה 1.2).

סופת המדבר
11-12-13, 21:36
אחרי התגובות האלו אני רוצה לחדד עוד כמה דברים.
אצלנו בחברה קונים בכסף את הרכבים ולא לוקחים ליסינג
זה לא אומר שלוקחים את ההכי מפואר.
אבל עכשיו לקראת סוף שנה יש לקצין רכב שלי הצעה מפתה של 4 רנו אסטייט
הדגם המפואר במחיר נמוך משמעותית מהמחירון (120 במקום 137)
אני מבין שהמנוע והגיר זה אותו דבר מה שיש בפלואנס אז אפשר להשוות לפלואנס
אבל המרכב שונה אז מבחינת נוחות פגז' ואבזור אין לי מה לדעת כי זה לא אותו דבר
עד היום נסעתי בקיה סיד הפשוטה ו"נהנתי" אז אני לא חושב שאני לא יהנה מהמגאן
(יש בקיה תוספת אחת משמעותית מבחינתי וזה קירור בתא כפפות אני ילמד להיסתדר בלי זה)

נמרוד
11-12-13, 21:48
לדעתי קאיה סיד CW הוא יכול לקנות בלי יותר מדי מיקוח בפחות מ120. אני מניח שהשיקול שלו גם מעבר לדיזל, בעניין של תצרוכת דלק אין מה להשוות.

אגב, חברות הליסינג משלמות לא הרבה יותר מ100 אלף למכונית שעולה לנו 125 אלף, וזה אפילו לא נתון סודי. למשל לגבי הI30CW בתחילת השנה, 104K היא עלתה, זה כתוב בטופס, אז למה אני משלם שווי מס כאילו עלתה 125K? אני לא שואל באמת, אני יודע את התשובה והיא הגיונית, תתפלאו.

סופת המדבר
11-12-13, 22:28
גם אני שואל...
מה התשובה?

MMR
11-12-13, 22:59
להוסיף לגבי הפלואנס-
אצלי כבר כמה חודשים פלואנס החדשה מנוע 2000 בנזין וגיר רציף. אני מאוד מרוצה, מעבר לזריזות בדגם הזה יש כל מיני פיצ'רים שאין ב 1600 העגלה שהייתה לי לפני כן.

סופת המדבר
12-12-13, 09:20
דווקא על הפלואנס בנזין החדשה נסעתי נסיעה ''קצרה'' מנצרת להרצליה
מאד מאד אהבתי את התגובת מנוע ואת השילוב עם הגיר היה מהנה מאד
גם את הנוחות אהבתי
השאלה אם המנוע דיזל מתנהג בערך כמו הבנזין ? זה אותו גיר?
ומבחינת נוחות האם המגאן והפלואנס דומות?

חגי
12-12-13, 11:05
קח בחשבון שפלואנס 1600 בנזין (הדגם ללא הגיר הרציף) הינו עגלה לאומת ה 1500 דיזל .

לדעתי, אין הרבה מכוניות 1600 בנזין שמסוגלות לעמוד מול הפלואנס דיזל מבחינת ביצועי מנוע .

רחק הסרנים של הפלואנס מגביל לזה של הונדה אקורד (משמע שמדובר ברכב גדול יחסית ומרווח).
לגיר 6 הילוכים ומצמד כפול (יש קצת דיליי בהתחלת נסיעה אבל ההילוכים עוברים חלק) .
לרכב מומנט של 24.5 קג"מ !! שגורמים לו להרגיש זריז במיוחד בתאוצות ביניים (חשוב בעקיפה).

אם יש לך אפשרות לרכב אחר ולא אכפת לך להיכנס כול יומיים לתחנת דלק אז הייתי הולך על האופל ברלינה 1400 טורבו.

בהצלחה

סופת המדבר
12-12-13, 13:29
אין לי בעיה להיכנס כל יומיים לתחנת דלק גם ככה זה מה שאני עושה היום ולפעמים גם מתדלק פעם ביום.

הצעתי לקצין רכב ללכת על האופל אבל כמו שאתה אומר היא יותר שתיינית מהמגאן אז לא נראה לי שהוא יתלהב
(למרות שאצלנו בחברה לא מתלהבים לקנות רכבים גרמניים אבל את עיקר המכונות שאנחנו מתקנים ומוכרים הם מגרמניה.... לך תבין)
חגי תודה על התגובה
אבל צריך יותר חוות דעת על המגאן מבחינת נוחות איבזור וכו...

שכחתי עוד להוסיף שאם אני יקבל בסוף קיה היא תיהיה הבנזין ולא דיזל

חגי
12-12-13, 14:39
אם אתה בנצרת , אתה מוזמן לסיבוב.

asafk
12-12-13, 15:03
גרמני לא אבל תורכי כן?

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

asafk
12-12-13, 15:04
חגי.. ה1600 בנזין הוא עגלה לא רק יחסית לדיזל אלא יחסית לכל דבר.

אסף.

חגי
12-12-13, 17:14
אסף , מאחר ולא נהגתי על הפלואנס בנזין החדשה אינני יכול לומר אם עגלה או לא .

סך הכול על הנייר צפוי שיפור משמעותי מהמנוע שאני מכיר 1600 ו- 105 כ"ס + גיר גרוע עם 4 מהירויות לאומת מנוע זהה עם 115 כ"ס, תיבה רציפה חדשה ו- 16 קג"מ כמעט.

נכון שזה לא רכב ספורט אבל נשמע סביר יחסית לעגלה מהדגם הקודם .

באירופה לדעתי כבר קיים פלואנס דיזל 1500 עם 130 כ"ס !! שכמובן לא מיובא לארץ עדין .

סתם לידיעה , ניתן לרכוש CHIP למנוע הדיזל 1500(זה הנמכר בארץ) ולהגדיל את ההספק ל- 140 כ"ס ,למי שמעוניין .

asafk
12-12-13, 17:37
קנו אצלנו בעבודה גם פלואנס עם המנוע החדש.
הקומבינציה עם הגיר כבר לא איומה כמו אצלי, אבל עדיין מדובר בעגלה. מנוע עם גמישות של דיקטטור עם שפם, וכוח זמין רק טיפה לפני הקו האדום, ממש כמו ב 105 כס.
יש גם דיזל בחניה - הרבה הרבה יותר טוב.
ועדיין מדובר במכוניות עם הגה גרוע ושלדה גרועה במיוחד.

אסף.

ירון גל
13-12-13, 18:14
קודם כל הקיה במחירון היא גם 128 (כמו האסטייט הזולה)
אני רציתי גם את הרנו אבל הליסניג כבר לא נותנים אותם
ויש לי את הקיה החדשה בנתיים אחרי 3 שבועות ן 3000 ק"מ אני ממש מרוצה
אני מגיע מפוקוס סטיישן והיא הרבה יותר זריזה (זה לא חוכמה) אבל קצת יותר קטנה במיוחד הבגאז
הגיר מאוד נוח במיוחד שאפשר להעביר הילוכים מההגה שהידית נשארת ב D כלומר לפני סיבוב אתה מוריד הילוך והרכב נשאר יציב
ויש לה בקרת שיוט קצת מעצבנת (נמצאת בצד ימין של ההגה ולא שמאל )
אבל בסה"כ מומלצת

asafk
13-12-13, 19:03
נזכרתי... במגאן שלי... נכנסים מים לבגאז'. מאז שהיתה חדשה. לא כל הזמן, רק כשיורד גשם. או בשטיפה.
נזכרתי כי היום ירד גשם וכמות המים בבגאז' מרשימה. (כלומר הוא אטום. מלמטה.)

אסף.

boaz avrahami
13-12-13, 19:53
אם הוא אטום מלמטה אז זה פיצ׳ר, לא באג...

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

OFF-RoaD
13-12-13, 20:23
ככה צרפתים מקלחים את הילדים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

סופת המדבר
24-12-13, 14:22
אתמול הגיע אלי נסיעת מבחן על המגאן האצ'בק
האוטו נחמד מבפנים ציפתי קצת ליותר מהמנוע
בכללי האוטו נחמד וגם שקט יחסית לדיזל
אבל מברורו עם הבחור של הנהיגת מבחן אין כבר את האסטייט
לזמן הקרוב אז ככה שהקצין רכב תכנן להביא לי את האצבק
אבל הפגז קטן בשבילי
אז ויתרתי עליה
כנראה שבסוף אני יקח את הקיה סיד
חשבתי גם לכיוון של הקשקאי 1.6 ידני כמו שהעלתי פה בפורום
אבל הבנתי שהוא חלש מידי

דרור ברלי
24-12-13, 14:46
המגאן אסטייט עדיפה בהכל על ההאצ'בק ועל הסדאן. וגם יותר יפה. אסטייט דיזל ידני יכולה להיות משהו טוב באמת.

אבל בינתיים קיה סיד CW מכונית טובה יותר. מרגישה יותר "אירופאית" וזו מחמאה גדולה מאוד עבור מכונית מהמזרח הרחוק.

katsirz
24-12-13, 15:03
לפני כשנה וחצי נסעתי על מגאן אסטייט במשך 8 ימים בטירול. 1600 בנזין ידני.
כל עוד הייתי על האוטוסטרדות, הרכב היה מצויין. ברגע שירדתי לכבישים הצדדיים וטיפסתי לפסגות, קשה היה לבדוק את נושא היציבות וזוויות הגילגול כי העגלה פשוט לא זזה.
גיר נהדר (ידני) עד ההילוך החמישי. להכניס לשישי יכול רק מי שמתאמן בחדר כושר על בסיס קבוע, מאד קשה.
צריכת דלק מדהימה, מעל 15 - 16 ק"מ לליטר בממוצע, כולל טיפוס לסן אנטון וכו'.
אם זה רכב לעיר ולכביש 6 ואפילו כביש 1, זה רכב נהדר. אם הוא נדרש לדברים יותר מסובכים - לא הייתי לוקח 1600 בנזין.

סופת המדבר
24-12-13, 22:33
לא חושב שיש בארץ אסטייט ידני דיזל או בנזין

סופת המדבר
07-02-14, 21:52
טוב חברים השבוע קיבלתי את הקיה סיד sw
מה אני יגיד לכם.... תענוג של רכב ממש מפנק
מאובזר ברמה גבוה (מערכת מולטימדיה. קרוז קונטרול. פנסים עוקבי פניה.
לדים בפנסי חזית. הגה מעור. 3 מצבים רכות להגה. מראות שמתקפלות בנעילה ועוד ועוד)
והגיר הרובוטי הזה 6 הילוכים ממש תענוג לא מרגישים את העברה ומנוע לא פראייר 135 כ.ס
בקיצור שיפור עצום מהדגם היוצא (שהיה לי) לא מצטער לרגע ונסעתי גם על הפוקוס.. היא לא מתקרבת לקיה (לדעתי)
שיושבים ברכב לא רואים בכלל את קוריאה האיכות... לדעתי גם מעל היפני
בקיצור למי שחושב להחליף את הרכב לא לפסול את הקיה בגלל העדה שלה היא כבר מזמן בטופ הטבלה
גם מבחינת ביצועים וגם באיבזור..
אני מרוצה חברים עד הגג

asafk
08-02-14, 10:50
יפה. בחירה טובה לדעתי.
נשארת רק שאלה פתוחה אחת - ומעניינת מאוד - איך הגיר הרובוטי יהיה לאורך זמן. אם הוא לא יפגין את הבעיות של אחיו הרובוטים מיפן ועד גרמניה, יש לנו מנצח.
אז אל תשכח לעדכן.

אסף.

נמרוד
08-02-14, 11:53
בקאיה/יונדאי זה לא גיר רובוטי. גיר הידראולי פלנטרי רגיל.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

asafk
08-02-14, 19:32
להבנתי יונדאי אוטומטי וקיה רובוטי.
???

אסף.

סופת המדבר
08-02-14, 21:39
רק בסיד החליטו לשתול את הגיר הרובוטי( כפול מצמדים)
אפילו בפורטה נשארו עם גיר אוטומט "הרגיל" עם 6 הילוכים
תראה יש אחריות מנוע גיר 7 שנים או 150,000 ק.מ אז ככה שעד 150,000ק.מ
זאת לא בעיה שלי
אני מקווה שלא כמו במצברים שהגיר ילך שבוע אחרי תום האחריות
בינתיים תענוג להעביר את הידית למצב טפטרוניק ואז כתוב בתצוגה "SPORT"
לא שפתאום צונחים שתי טורבוים מהשמים אבל עדין זה קצת יותר מגניב

ירון גל
09-02-14, 00:10
ואני יכול להעיד גם בגיררת עגלה הוא מצטיין
וחוץ משעון הדלק שחושב שהוא רכב אמרקאי של פעם
העגלה ממש לא מורגשת (כאשר מיול / טרקטורן יושב על העגלה)

סופת המדבר
09-02-14, 21:51
בקרוב יהיה וו גרירה וגם זה יבדק (;

סופת המדבר
03-05-14, 22:24
טוב תשמעו
ביום הראשון שקיבלתי את הרכב היתה בעיה בהילוכים הגיר נכנס למצב חרום
ומעביר רק 2/4/6
נכנסתי למוסך מרכזי בחולון האוטו באותו רגע היה עם 90 ק.מ בלבד
חיברו מחשב לא ראו שום בעיה רק אולי שיש בעיה בחיבור של איזה צמה בגיר שיחקו עם השקע
עשו איפוס התקלה נעלמה ובאמת היה שרות מעולה עוד אחרי שיצאתי מהמוסך התקשרו שאלו מה קורה...
שבוע שעבר אחרי שכבר עשיתי 10,000ק.מ הגיר שוב פעם התחיל לעשות בעיות מתחיל ליסוע ההילוכים מתחילים לעבור ואז
שצריך לעבור ל3 הוא כאילו לא משחרר את הקלאצ נכנס כאילו לניוטרל ואז אחרי 15/10 שניות ההילוך נכנס ונוסע רגיל
אחרי שזה קרה כמה פעמים נכנסתי שוב למוסך (קיוותי לא לראות מוסך עד הטיפול ב30אלף)
בדק במחשב ולא ראה כלום....
למחרת בבוקר קרה לי שוב שנכנס למצב חרום במצב כזה המנורה של מצב ההילוכים בסקאלה מהבהב
נכנסתי שוב למוסך הוא ראה חיישן מהירות לא נותן קריאה (יש שתיים אחד מהם לא עבד) הזמינו חיישן החליפו....
נכון לעכשיו אחרי יומיים אין את הבעיה אבל לא ניתן להגיד בוודאות זה קורה באקראי...

לכמה חבר׳ה אצלנו בעבודה יש גם את הקיה הזאת עם כמה אלפי ק.מ ולאף אחד אין שום בעיה
אפילו במוסך אני כנראה הראשון שזה קורה לו... מעצבן

drorstar
02-09-14, 18:53
גדוללל...
אחרי הררי השנאה לצרפתיות, לנוכח האמור לעיל, מסתבר שהאמינות הקוריאנית כבר לא מה שהייתה.
מקריאה בפורום אני מבין שקרסו זה לא יבואן להתעסק איתו, ואני לא ממש מומחה לעיוותי שילדה בפניות חדות.
אבל אני מתגעגע עד היום למגאן 5 דלתות תוצרת ספרד מודל 2004 שהייתה לי - אף רכב ליסינג אחר שהיה לי (כולל הפוקוס החדשה, המזעזעת כן כן) לא התקרב אליה, ואני מודה שהמגאן סדאן היא רכב אחר לגמרי.
רנו וסיטרואן היחידות שמביאות דיזל משפחתי סביר, מומנט מעולה וצריכת דלק טובה, זה דוקא שווה לא מעט .

איל מ
02-09-14, 19:59
ואני מניח שהעובדה שהצטרפת לפורום רק כדי לכתוב הודעה אחת בשרשור אותו העלית מהאוב כדי להלל רכבים של יבואן מסוים ולקלס יבואן אחר לא קשורה בשום אופן לעובדה שאתה מקבל משכורת בשביל זה נכון?

מנהלים?

drorstar
03-09-14, 13:50
"לעובדה שאני מקבל משכורת..."
לא, אני ממש לא מקבל משכורת, וחוץ מהעובדה הנכונה שאני מת על צרפתיות מסיבות מסורתיות אין לי כל קשר לנושא.
אהבתי מאוד את הקאיה ספורטאז' 2001 שהייתה לי - רכב מדהים שעושה הכל, נוח אמין ומפנק לדורו, אני גם ממש מחזיק מקיה שיש להם את הסיד דיזל.
אני עובד בחברת הייטק שלא קשורה בכלום לעולם הרכב.
כנראה שטעיתי שכתבתי תגובה, פשוט הדיון הרגיל הזה שמשמיץ צרפתיות , לא מכיר בחשיבות שייכנסו כבר משפחתיות דיזל לארץ ושנגמר בתקלה ברכב חדש... פיתה אותי להגיב
אז תראה, כדי להצליח לגמור את החודש ,אני מת להחזיר כבר את הפוקוס ליסינג , החלשה , צפופה, לא נעימה על הכביש ומתפרקת קלות מודל 2012 שלי (בחיי), ולרכוש משפחתית משומשת.
אממה, כל סטיישן משפחתית (וכבר תודה לכל "גאוני הרכב" שהסכימו לקבל שסטיישן זה שימושי לאחר עשרות שנים) אוכלת לפחות 1:10 וזה כבר דוחף אותי בחזרה לליסינג. מה שנורא הוא שהנתון הזה לא מזעזע אף אחד. אפילו שכולם שכרו ונסעו באירופה על רכבי דיזל מדהימים וברור שבמשפחתית ההוצאה הראשונה החשובה היא צריכת הדלק, כל "גאוני הרכב" מיישרים קו עם איזה אינטרס שיווקי בעל לובי בכנסת, וממשיכים לחסל את הסיכוי שאי פעם יהיה בארץ הקודש מאגר סביר של רכבים משפחתיים בעלי צריכה נורמאלית.
אז כן, נמאס לי מהחכמים האלה (כמוך ?) שיחזרו לטיטולים
ומעבר להם - נמאס לי מאלה שאתה חושב שמשלמים לי, שמשתמשים בנו כחנות עודפים ומביאים לנו את שאריות רכבי הבנזין שלא מכרו וממלאים את ציי הליסינג ברכישות לא הגיוניות של שתייני בנזין (הרי החברות משלמות על הבנזין ... איזה מושחתים הקציני רכב האלה)
לטעמי ,הדברים שלעיל הם שילוב מקסים של טיפשות ואנטי ציונות.
ועוד לא אמרתי כלום על ההרגשה המזופתת שבלנסוע בקופסא מהמזרח הרחוק כי זה לא המקצוע שלי.

אז איל, יפה שמצאת לנכון לתקוף אותי חזיתית (מנהלים ?), הייתי חייב להוציא את זה - תודה על הונטילציה :rolleyes:

נמרוד
03-09-14, 14:59
נראה שעברת את המבחן בהצלחה, ברוך הבא לג'יפולוג... יש פה מקום גם לחובבי צרפתיות (מכילים פה באהבה חובבי בריטיות, אז פרנקופילים זה לגמרי בתוך המיינסטרים). [emoji3]

drorstar
03-09-14, 16:36
אחלה תודה.
חייב להודות שהלואי שיהיה כבר ייצוג צרפתי מפואר כמו הבריטי בנושא השטח (שובו של הדה-שבו סהרה למשל...).

איל מ
05-09-14, 11:49
אם חטאתי אני מתנצל מעומק לבי (אם כי אתה חייב להודות שבתור תגובה ראשונה זה מחשיד).

לגבי צרפתיות, אישית אני חושב שהם רכבים מפנקיםץ במיוחד אם הם מליסינג ואתה לא צריך להזדקן איתם או להתעסק בלמכור אותם אח"כ.
מצד שני עיון קצר ברשימת הרכבים שיש/היו עלול להצביע על ליקוי מוחי קשה.

-->