PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות וחוות דעת

amit oren
29-12-13, 19:19
שלום לכולם
בהמשך למגמת גניבת פאג'רו Q שקראתי בפורום,גם שלי נגנב לאחרונה!בימים אלה מחפש ג'יפ חדש,ראיתי דיסקברי 2 שנת 2002 בנזין ES הדגם המפואר
מנוע 3900,אשמח לקבל חוות דעת לגבי הרכב,משמש אותי כרכב שני לטיולים,ים ונסיעות באזור,סביבות 15000-12000 ק"מ בשנה
בכל השנים נסעתי בפאג'רו,אין לי ניסיון בכלל בלנדרובר,אבל אין ספק שהרכב מעניין ומסקרן,אשמח לעזרה

בנוסף עלויות של החלפת 2 כריות מאחור לקפיצים

תודה

אמיר ב.א
29-12-13, 19:47
מה בדיוק אתה רוצה לדעת על הדיסקברי ?

amit oren
29-12-13, 21:12
בעיקר תחזוקה(עלויות טיפולים, אמינות, בעיות נפוצות לדגם זה) ובכלל בנזין מנוע 3900 כל מידע יעזור להחליט, תודה

Saar
29-12-13, 21:20
אין לי לנדרובר בנזין או לנדרובר בכלל (לפחות לעת עתה)
דלק - צפה לצריכה של 1 ל 4-5 בערך.
כריות - חלק גדול מהאנשים מחליפים לקפיצים רגילים במקום כריות, אמור להיות זול יותר, בד"כ פחות נוח.
אני חושב שהדגם די נדיר בארץ (מנוע בנזין בשנתון הזה) מצד שני, בפורומים האמריקאיים תמצא עליו יותר מידע, שם הוא נפוץ.

יואב פולס
29-12-13, 21:50
בזמנו היה רכב דיסקברי 2 בנזין למכירה. האוטו היה פח אשפה על גלגלים. לא היה חלק פח אחד שחי בשלום עם החלקים הקרובים לו. קרעים בריתוכים באחת הכנפיים, הרכב נראה כאילו גמל לעס אותו מבפנים, שמו עליו תוספות של שקל וחצי וביקשו מחיר מטורף. בדוק היטב.

amit oren
30-12-13, 10:16
הרכב במצב די מדהים,שמור מאוד,הכול עובד כולל , 198000 ק"מ,השאלה היא תחזוקה שוטפת ובעיות ידועות עם יש לדגם זה

אמיר ב.א
30-12-13, 10:40
מאוד תלוי ביד האחרונה ....

תבדוק מה מצב צינורות המים (מצב הגומי) במנוע ,

סע בHI וב LOW, ותראה איך משתלב ההילוך
תבדוק נעילה אם התקינו,

מה מצב מודול הABS (בצע בלימת חירום אם אפשר), האם מתפקד או שהוציאו את הפיוז,
בדוק מצב TC - traction control
בדוק תפקוד Hill Decent control
ובכלל אם אפשר תנסה לנסוע קצת בשטח ולראות האם לא מופיעה תקלת three amigos (שלוש נורות אזהרה הנ"ל שנידלקות ביחד)

תנסה להגיע לפלט מחשב של הרכב לראות תקלות אחרונות ,
או עדיף אם יש הסטוריה ממוסך ...

זה בגדול כמה דברים שיותר מתקלקלים .

לגבי תחזוקה שוטפת , עדיף במוסך שמתמצא בלנדרובר , בכל איזור בארץ יש אחד כזה.
התחזוקה יכולה להיות יקרה - עוד פעם , תלוי במצב ההתחלתי של הרכב.

-->