PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה מאזדה או מגנום?

אלעד ג
04-02-14, 21:11
אני מעוניין לקנות רכב עבודה שגם אטייל בו בשטח המחשבה זה שיהי בין השנים 2004- 2006
חשבתי על מזדה b2500 שנחשבת אמינה ויחסית חסכונית וכושר העמסה גבוהה.
אך בנוסף הבנתי מהמוסכניק שלי שקשה מאוד למצוא לה חלפים.
בשנתונים אלה אפשר למצוא רכב זה בסיבות 40k עד 55k שזה זול יחסית לשאר הטנדרים חוץ מהמיצובישי מגנום
וההתלבטות האם ללכת על המגנום שיש זמינות לחלפים שלו או על המזדה או עוד הצעות תודה מראש אלעד

אמיר ב.א
04-02-14, 22:07
לטייל - זה רק אתה לבד - או גם משפחה + כמה ?

אלעד ג
04-02-14, 22:17
בעיקר לבד

אמיר ב.א
05-02-14, 00:29
מזדה נחשבת כאמינה , חסר מקום בקבינה מאחורה , ואי אפשר לשבת שם בצורה נוחה.
בתור רכב עבודה - הרכב עובד קשה בלי בעיות.
אני דווקא דיברתי עם מוסכניק שאמר שאפשר להשיג היום הכל ,
במיוחד דרך האינטרנט , ואם אתה מכיר יצרנים שונים שמייצרים אותו החלק.

מגנום - נחשב פחות אמין...

ניצן40
05-02-14, 03:32
שווה לך לבדוק עלות סרן אחורי במאזדה מניסיון עם שניהם שווה לך לחשוב על איפון(כושר העמסה) או אל טיוטה (עבירות) .
מאגנום ידני לפני 2002 = לא מגה מאגנום יכול להיות מעניין וזול יחסית לרכישה

איל מ
05-02-14, 15:42
היתרון של המגנום - עבירות (לראות שקונים עם נעילה אחורית מקורית), החסרונות הם א' - מנועים שהולכים עקב התחממות ב- אחד הרכבים הכי גניבים שיש, עד כדי כך שהרבה חברות לא מוכנות לבטח.
אם אין לך חשש מגניבה (הרכב חונה במקום בטוח) הייתי שוקל לקנות (דגם ידני בלבד, שפחות רגיש להתחממויות) ובודק טוב טוב את מצבו ואת ההסטוריה שלו.

מזדה- חסרונות - נוחות, עבירות, (הייתי קונה כבר היילקס 2X4, יעבור באותם מקומות (בצחוק אבל לא לגמרי..)
אני הייתי מחפש מגנום.

אלעד ג
05-02-14, 18:34
הצלחתם!!!
לבלבל אותי עוד יותר אבל דבר ראשון תודה על העזרה כרגע מה שעומד מול עיניי זאת האמינות של המאזדה וזה שאני יכול לקנות שנת 2006 ב50k
וזה עדיף לי על מגנום 2002 ואיפון שהם ישנים יותר אבל אשמח לעוד מחשבות

יונתןמצפה
05-02-14, 18:56
בשנה וחצי האחרונות אני נוסע על מאזדה BT50.
כמה תובנות:
1. הרכב חזק יחסית אבל מגיע להספק ראוי רק בסל"ד גבוה. כל עוד אתה בסל"ד נמוך יש הרגשה של חוסר משמעותי במומנט. זה בא לידי ביטוי בשטח או בגרירות בתמרונים ורוורסים.
2. עבירות: סבירה ולא יותר מזה. מוגבל החלקה תיאורטי מאחורה לא מספק את הסחורה ונדרשת בחירת נתיב מדוייקת ושמירה על מהירות.
3. הגבהה- במקור די נמוך. הרכב שאני נוסע עליו מוגבה בזול= ערגול והוספת קפיץ מאחורה, מתיחת מוטות פיתול מקדימה. הרכב נוח כל עוד לא מגבירים מהירות. ברגע שלוחצים על הדוושה הוא לא מרוסן ומאוד לא נעים. מהלך פתיחה מקדימה לאחר הגבהה מגוחך ובכל קפיצה (כולל פסי האטה...) המתלים נפתחים בטריקה.
4. אמינות: הרכב שאני נוסע בו עובד קשה: לא מעט שטח, גרירות, משקלים, ריבוי נהגים ועוד. מטופל בלי לחסוך (שייך לארגון גדול) והאמינות שלו נכון להיון (~220,000 ק"מ) מוטלת בספק. מאז שהרכב אצלי היו לו (רק מהזכרון): שסתום לחץ גדישה, תושבת מוט פיתול קדמי, ציריות- מספר פעמים, צלבים- מספר פעמים, תושבת דיפ' קדמי שבורה, מיסבי גלגל, אטם מזרקים שגרם לאיבוד קומפרסיה, רוקרים של הקמשפט שנשברו, מדחס מזגן החזיר את נשמתו. בטח היו עוד דברים ששכחתי. בסה"כ האוטו חסון אבל בעבודה קשה לדעתי מתעייף מהר.
5. יכולת העמסה וגרירה גבוהים ועדיין הרבה כוח בנסיעות כביש מהירות.
6. נוחות- ראה סעיף 3. בסה"כ הרכב נוח ומרווח לדעתי יותר מהרבה טנדרים אחרים.

שורה תחתונה- סביר ועושה את העבודה. לא יודע איך ביחס למתחרים.

אלעד ג
05-02-14, 21:28
תודה יונתן אבל ההתלבטות בין מאזדה b2500 למגנום

גיאזיל
17-02-14, 11:47
אני מעוניין לקנות רכב עבודה שגם אטייל בו בשטח המחשבה זה שיהי בין השנים 2004- 2006
חשבתי על מזדה b2500 שנחשבת אמינה ויחסית חסכונית וכושר העמסה גבוהה.
אך בנוסף הבנתי מהמוסכניק שלי שקשה מאוד למצוא לה חלפים.
בשנתונים אלה אפשר למצוא רכב זה בסיבות 40k עד 55k שזה זול יחסית לשאר הטנדרים חוץ מהמיצובישי מגנום
וההתלבטות האם ללכת על המגנום שיש זמינות לחלפים שלו או על המזדה או עוד הצעות תודה מראש אלעד

ללא ספק מזדה .
הקודם שלי היה כזה במשך 5 שנים ולרגל הרחבת המשפחה החלפתי .
אמין וחזק מאוד .

-->