PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוקל לקנות סנדל מחפש המלצות ועצות

opl
08-02-14, 21:17
היום יצא לי לראות סנדל של
www.carsandals.com/
נראה יחסית איכותי. עולה כ500 שקל. מישהו מכיר עוד חברות? למישהו יש ניסיון עם המוצר?
מישהו רוצה להצטרף לקניה ואולי להוזיל עלויות?

יואב פולס
09-02-14, 09:19
כשהיה לי פאג'רו Q קניתי אצלו (במקום ביטוח מקיף)
מאסיבי מאוד.
כשמכרתי את הפאג'רו פירסמתי את הסנדל למכירה, ולשמחתי לא התפשרתי על הצעות מחיר מצחיקות.
פתאום, כשנחת אצלי הפראדו, והסנדל לא התאים מבחינת גודל, חזרתי לבחור בישרש עם הסנדל הישן, הוספתי סכום מצחיק, וקיבלתי סנדל שמתאים לפראדו.
רק השירות שלו, והנכונות לעשות טרייד, וזה שהוא עובד בעצמו בידיים, גורם לי להעדיף אותו על פני אחרים.
ממליץ בחום.

bizon
09-02-14, 11:37
ניראה לי פשוט מתיש לסנדל את הרכב בכל יציאה ממנו ובניינו זה לא מה שיעצור את הגנב ..... מה שכן תמיד פינטזתי לייצר מערכת חישמול במושב הנהג שמנוטרלת על ידי מפסק חבוי :)

מור

nirs
09-02-14, 11:47
מצטרף להמלצה של יואב על הבחור בישרש

יואב פולס
09-02-14, 12:12
ניראה לי פשוט מתיש לסנדל את הרכב בכל יציאה ממנו ובניינו זה לא מה שיעצור את הגנב ...

אז זהו, שכן. זה מה שיעצור את הגנב. או לפחות יגרום לו לעבור הלאה.
אם הרכב שלך סומן, גם אם תשחרר ברכב עדר נחשי קוברה + שתי אנקונדות, זה לא יעזור. יגנבו לך את האוטו.
אבל כנגד גנב מזדמן, שחומד את האוטו במינימום מאמץ - הסנדל הוא בהחלט מה שיגרום לו לעבור הלאה, לאוטו של השכנים.
כשפרסמתי את הסנדל למכירה, התקשר אלי בחור שהיה לו רכב מבוקש. במשך שנה, הוא סינדל את האוטו כל ערב, ושיחרר בבוקר כשיצא לעבודה. ערב אחד הוא התעצל, ובלילה האוטו נגנב. כשהוא התקשר לטלפון שהיה מותקן באוטו הגנב בעצמו אמר לו שהוא היה עובר כל ערב, ומתבאס מזה שהאוטו מסונדל. אבל באותו ערב...
לגבי שימוש בסנדל כל הזמן, אני אכן מניח שזה מתסכל, אבל אצלי האוטו עומד כל הזמן בחניה, ואין איש לידו. רק בסופ"ש אני משחרר אותו מהרצועה, ולכן העניין אינו מקשה עלי. אני הרבה יותר רגוע כשאני יודע שהאוטו ממש עכשיו עומד ליד הבית (חמסה חמסה חמסה, מלח-מים, מלח-מים, מלח-מים, טפו טפו טפו) מסונדל.

ד ו ר ו ן
09-02-14, 17:54
יש לי את הסנדל של הבחור מישרש.
הוספתי לו חיזוקים וחומר.
הסנדל של ״רוקסוליד״ נראה מסיבי בהרבה כבר במקור רק שגיליתי אותו בדיעבד..

ליאור מ
09-02-14, 18:07
יש לנו חבר שקושר את הרכב עם שרשרת ברזל עבה לשיבר של המים.
הוא הפסיק רק אחרי שפעם אחת שכח לנתק את השרשרת.

opl
13-02-14, 13:19
הרגע דיברתי עם רוק סוליד. הבחור בטלפון אומר שהם לא מתעסקים עם סנדלים נגד גניבה...

ד ו ר ו ן
13-02-14, 20:28
הרגע דיברתי עם רוק סוליד. הבחור בטלפון אומר שהם לא מתעסקים עם סנדלים נגד גניבה...

חבל..
המוצר שמישהו העלה כאן בעבר היה מאד מסיבי.
אם אתה הולך על הסנדל מישרש, אני ממליץ לעבות אותו בנקודות הכיפוף, ולהוסיף קורה אנכית בין הרגליים העוטפות את הצמיג.

opl
13-02-14, 20:56
תודה על העצה

arnonshoshani
14-02-14, 06:48
חברים שלום

נכון שאנחנ ייצרנו כאן ברוק סוליד סנדלים מאסיביים מאד אבל זה היה לפי דרישת הלקוח.
אין לנו מוצר מדף כזה וכל סנדל נתפר לפי גודל הגלגל ודרישת הלקוח.

התשובה שקבלת (OPL) הייתה כזו בגלל שאנו לא מייצרים למלאי סנדלים כאלו.
נשמח לייצר אחד ייחודי עבורך (מחיר בטלפון)

ארנון

14-02-14, 09:08
ברכב שלי פאגרו Q אפשר לקשור את הגלגל האחורי עם שרשרת מסיבית לטבעת שנמצאת המקום וו הגרירה זה מאוד קל לשימוש וזול לרכישה

opl
14-02-14, 10:45
זה עדיין יותר קל לפיתרון מאשר סנדל. מה מונע מהגנב להחליף בין הספייר לגלגל הקשור? או לזרוק את הקשור בבגז' ?

-->