PDA

צפייה בגרסה מלאה : מים בתיבת הילוכים וברגים סרבניים.

yogibear
29-06-05, 07:42
אתמול בערב התפנתי (סוף סוף) לפרק את מכסה תיבת ההילוכים.
כזכור הידית תקועה בהילוך 1, ממבט מהיר נראה לי שהבעייה היא במכלול הידית, שכן היא אינה מניעה את שלושת המזלגות ונעה חופשי בלי לגעת בכלום. בכל מקרה יש לי את ספר דרג ג' , ולפיו אראה מה לא תקין. אנסה להגיע ליאנוביץ בשישי לקנות את כל החלקים והאטמים וכל מה שנדרש כדי לתקן את המכלול.

מעבר לכך, כשפתחתי את המכסה, ראיתי ששמן הגיר הוא מין עיסה של מים ושמן, מאיפה לכל הרוחות יש שם מים :twisted: ? אני לא התיישבתי בשום מעבר מים, ולא ניקיתי עם לחץ גבוה את תחתית הג'יפ ... כנראה שקודמי עשה זאת...
לא ראיתי סימני חלודה על גג"ש, או במקום אחר, אבל בשישי אנקז לגמרי את התיבה ואראה אם יש נזקים. גלגלי השיניים נראים תקינים, אבל רק ניקוז השמן יראה מה קורה באמת.. בכלל אנקז את כל השמנים מיידית . דיווחים בהמשך ...

אם כבר פתחתי את המכסה העליון, יש משהו מיוחד שאני צריך לשים לב אליו בתיבה עצמה ?

התקדמות הפרויקט: נכון להיום עקב חוסר זמן רציני מאוד, הג'יפ מושבת והפרויקט מתעכב מאוד, הספקתי רק לפרק חלק מפנים הג'יפ, כאשר השלב הבא הוא פירוק הדשבורד וקשתות ההתהפכות מה שמביא אותי ל : זו אינה המכונית הראשונה בה אני מתעסק, אבל זו המכונית הראשונה בה אני נתקל בסרבנות ברגים להפתח . לא יאמן כמה זמן צריך להשקיע כדי לפתוח בורג קטן ומסכן, לא ספרי שימון, לא בוקסות איכותיות ומפתחות איכותיים , וגם לא וויז גריפ מה גם שלא תמיד ניתן להשתמש בדיסק. הברגים נעולים בכוח מדהים, בחיים לא נתקלתי בדבר כזה כאילו ריתכו אותם .
ברור שאחליף כל הברגים שניתן להחליף (חזרה למידות אינצ'יות).

-->