PDA

צפייה בגרסה מלאה : ה-4X4 "הכי טוב" ב-220,000 ש"ח?

עמי
09-02-14, 11:54
נתוני פתיחה:

חדש בלבד.
עדיף ידני (יש עוד צדיקים בסדום, דרור).
לא על מנת לנסוע בשטח ואם כן - מקסימום בשבילים עוקפי פקקים.
ישמש לנסיעה יומיומית של כ-200 ק"מ. צריכת דלק הגיונית.
צריך לאכלס בנוחות 2 מבוגרים ושני ילדים, לפחות.

אם יש המלצות יוצאות דופן על רכב שהוא לא 4X4 בטווח המחירים הזה, אשמח גם לשמוע.

עמי

נמרוד
09-02-14, 12:08
מכובדי, זה נשמע כמו מכרז תפור לסובארו...

פורסטר ידנית עולה 180,000 שקל, או XV ידנית מצועצעת ב156,000. שתיהן מנוע 2.0 ליטר וצריכת דלק על הנייר טובה מאד ביחס לקטגוריה ובמיוחד לעבר.

liontamer84
09-02-14, 12:33
אמנם זה לא נשמע לי באותה ליגה, אבל גם הייתי שוקל אולי יטי דיזל 4X4 ידנית.

זה בפירוש יעשה לך את צריכת הדלק לסבירה לחלוטין ואולי אפילו טובה...

עמי
09-02-14, 12:36
טוב, למסקנה הזו כבר הגענו ולכן רכשנו את הפורסטר שמשרת אותנו היום.

משהו אחר? מזדה CX-5?

חוץ מזה, אני בצד של לפרום, לא לתפור.

pinister
11-02-14, 22:02
אמנם זה לא נשמע לי באותה ליגה, אבל גם הייתי שוקל אולי יטי דיזל 4X4 ידנית.

זה בפירוש יעשה לך את צריכת הדלק לסבירה לחלוטין ואולי אפילו טובה...

אין!!!
יטי דיזל חדש כבר לא נמכר.
רק טורבו בנזין 1.8 ליטר (עם הנעה כפולה) ו-1.4 ליטר (עם הנעה קדמית).
אגב, גם הדודן שלו, הטיגואן, כבר לא נמכר בגרסת הדיזל אלא עם טורבו בנזין.

אמיר מ
11-02-14, 22:32
בדגמים מבית פולקסוואגן לא הייתי מתעקש על דיזל. ההפרש בקניית חדש בין בנזין לדיזל עבור אותו דגם לא מחזיר את עצמו, או שבגבול המשתלם. אני עושה מעל 300 ק"מ ביום. רכשתי פסאט חדשה. ההפרש עבור אותו רכב באותה רמת גימור עם מנוע דיזל היה מעל 30000 שח. צריכת הדלק של הבנזין 1800tsiעומדת על כ 14 קמ לליטר ועם רגל לא קלה. בנסיעה בין עירונית רגועה הגעתי גם לממוצעים קרובים ל 20 קמ לליטר. נכון שהדיזל חסכוני, אך ההפרש בצריכה, עלות הסולר והפרש המחיר בעת הרכישה מעמיד את הדיזל ככמעט ולא משתלם. אם חשבת על דגמים מתוצרתם, אל תפסול את מנועי הבנזין ותהנה מרכבים עם מנועים חזקים, זריזים, מומנט גבוה מסל"ד נמוך וחסכוניים מאוד.
דוגמה נוספת- עובד שלנו, רגל סופר כבדה עם ג'טה דיזל עשה כ 17 קמ לליטר. עכשיו עם סקודה 1.4tsi ועדיין עם אותה רגל 13-14 קמ לליטר. הפרש ברכישה קרוב ל 30000 שח. בקלומטרז שלך כבר לא משתלם דיזל או מאד גבולי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Micha
12-02-14, 17:48
מיצובישי אאוטלנדר דיזל.

shaypaj
12-02-14, 20:44
האוטלנדר רכב טוב ובתקציב הזה אתה יכול לקנות את הדגם המפואר שמגיע עם המון המון תוספות. לאחי יש את הבנזין מפואר והרכב מצויין וגם דיי חסכוני בדלק והוא גם 7 מקומות ישיבה . לפי דעתי הכי משתלם בקטגוריה הזאת. יש גם דגם הייבריד אני לא יודע אם הגיע עדיין לארץ.

asafk
12-02-14, 20:47
האאוטלנדר הוא הרבה דברים, חסכוני לא אחד מהם.
יטי? יש בנזין 1.8 ידני? אם לא, גם ה DSG6 עושה עבודה טובה. אני לא יודע אם מה שמוכרים היום זה 6 או 7...
סובארו - XV נהדר. גם פורסטר. אבל את זה אתה כבר יודע.

אסף.

shaypaj
12-02-14, 20:57
1 ל-14\13בערך זה הצריכת דלק שיוצא לאחי ברכב , האוטלנדר מגיעה עם מערכת stop and go וגיר רציף ואם זה לא נתון טוב לצריכת דלק לרכב בסדר גודל כזה אז אני לא יודע מה כן...יש משפחתיות שצורכת יותר מזה.

shaypaj
12-02-14, 21:04
1 ל-14\13בערך זה הצריכת דלק שיוצא לאחי ברכב , האוטלנדר מגיעה עם מערכת stop and go וגיר רציף ואם זה לא נתון טוב לצריכת דלק לרכב בסדר גודל כזה אז אני לא יודע מה כן...יש משפחתיות שצורכת יותר מזה.

- - - Updated - - -

asafk
12-02-14, 21:06
אני ניסיתי... והתאמצתי... ושיתפתי פעולה עם על הפיצ'רים המוזרים והירוקים... ולא הצלחתי לעשות יותר טוב מ 8 ק"מ לליטר במשך שלושה ימים.

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/2963

אסף.

shaypaj
12-02-14, 21:18
אחי משתמש ברכב "קצת" יותר מ-3 ימים , אין לי שום מטרה לחרטט איו לי אחוזים במיצובישי וכפי שאתה בטח יודע יש הרבה משתנים לצריכת דלק אבל בגדול הצריכת דלק טובה והרכב ונותן הרבה ביחס למחיר, למי שמתחבר לעיצוב האופציה הזאת ממש טובה .ושוב מדובר על הדגם בנזין 2 ליטר. יש גם דגם דיזל והייבריד ( אם הגיע לארץ) הם יקרים יותר אבל מגיעים עם עוד כמה תוספות והרכב הזה עמוס בתוספות גם ככה.

shaypaj
12-02-14, 21:25
אחי משתמש ברכב "קצת" יותר מ-3 ימים , אין לי שום מטרה לחרטט איו לי אחוזים במיצובישי וכפי שאתה בטח יודע יש הרבה משתנים לצריכת דלק אבל בגדול הצריכת דלק טובה והרכב ונותן הרבה ביחס למחיר, למי שמתחבר לעיצוב האופציה הזאת ממש טובה .ושוב מדובר על הדגם בנזין 2 ליטר. יש גם דגם דיזל והייבריד ( אם הגיע לארץ) הם יקרים יותר אבל מגיעים עם עוד כמה תוספות והרכב הזה עמוס בתוספות גם ככה.

עמי
19-02-14, 15:18
אותה שאלה, אבל הפעם ממוקדת יותר. אשמח לשמוע דעות/המלצות/קטילות, מנסיון, על כלי הרכב הבאים (רק על חדשים. נסיון על דגמי עבר אינו רלוונטי):
פורד קוגה
יונדאי סנטה פה
סוזוקי גרנד ויטארה
הונדה CRV
מזדה CX-5
מיצובישי אאוטלנדר
יונדאי IX35

תודה, עמי.

דרור ברלי
19-02-14, 16:08
על כביש, הכי טובים זה פורד קוגה ומאזדה CX5.
הכי גדול ומרווח - יונדאי סנטה פה
הכי "שטח" מהחבורה הזו - גראנד ויטארה (יש Low).
אול-ראונדר מצויין - סובארו פורסטר (אבל אתה כבר מכיר)
גם טויוטה ראב4 לא רע.

הונדה CRV, יונדאי ix35, מיצובישי אאוטלנדר - סתמיים. לא חלב, לא בשר. לא ספורט, לא שטח, לא אופי ולא כלום. סתם "לשבת גבוה" כי זה מה שבאופנה עכשיו. אני לא הייתי טורח.

-->