PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לשדרג ולקפוץ כיתה - לגיפ מיד שניה 2012 - פאגירו או טויוטה לנדקרוזר 60th

leornevo
12-02-14, 00:39
בהנחה שאני מוכן לשידרוג הבא ולעבור לרכב מיד שנייה - הייתי שמח לקרוא תגובות טכניות מעבר לדת (כן חלק מהגיפאים נעולים על טויוטה וחלק על פאגירו) -= זו עובדת חיים וכן ניתעלם מהצורה ולהיתנהגות על הכביש עד היעדים- = מעוניים לדעת לגבי היתנהגות ועלות לעומת תועלת הוצאות מוסך ותקלות כרוניות אחרי טיוךלי שטח ממוצעים) האם באמת עדיף טויוטה לנדקרוזר 2012 (דגם 60th) או מספיק מיצובישי פאגירו 2012 (אני מניח שבכל מיקרה מדובר בשני המיקרים על אוטומטי דיזל - מנוע בערך 3000)

ניר ל
12-02-14, 10:11
סע עליהם ותתרשם בעצמך מה מדבר אליך יותר , בשטח שניהם עושים אותו דבר וגם התחזוקה תהיה דומה . הדבר היחיד שבולט לטובת הטויוטה הוא היכולת לגלגל אותה הלאה והפחת הנמוך יותר.

leornevo
13-02-14, 12:03
dם היתנסות בשטח תגיע בקרוב ויש אצלינו בצוות פאגירו חדש לדוגמה - אבל מיבחני עבירות לא יגידו לי כלום על עלות התחזוקה אחרי ההגעה הבייתה - ולאיזה מיכלולים יש "מחלות ילדות" ידועות (כמו שסיפרו על התקלןת בקינג הישן יותר של פאגירו),,, וש כל מיני שמועות על מחלות ילדות של הלנדקרוזר גם => הייתי מעוניין גם ליקרוא על איזה גודל מנוע "מספיק טוב" 3000D 3400D ??

erezgur
13-02-14, 13:27
טיפ ובקשה -
אם תפסק את המשפטים, תשתמש במספר משפטים ופסקאות, תשבור שורות ארוכות למספר שורות - המסר יהיה קליט ונוח יותר להבנה.

קבל זאת בהבנה,

ארז גור

leornevo
20-03-14, 00:04
אז לפי עצת גור -_תודה) -עלויות טיפול וחלפים - טויוטה דיזל 2010 לעומת פאגירו דיזל 2010, היתנהגות שטח - אומרים שבפאגירו יש יותר פלסטיקים שנושרים, נישברים בקלות בשטח ?

-->