PDA

צפייה בגרסה מלאה : חווית קניית צמיגים

תום לרמן
27-02-14, 20:37
שלום לכולם
בעקבות צורך בסט צמיגים חדש לדיפנדר התחלתי לחפש...
לאחר הפניות למספר פנצריות דרך חברים ואי שביעות רצון מהיחס עוד בטלפון התקשרתי באקראי דרך האינרנט גם לפנצריה בשם צמיגי זייתון.
הבחור ענה בצורה מקצעוית לגבי רוב השאלות לגבי אלא שלא היה בטוח בירר וחזר(בשאר המקומות נאלצתי לרדוף שוב ושוב אחרי הבעלים) אני גר בדרום ולכן הקנייה נעשתה בטלפון.
המחירים שקיבלתי בלי להכיר אותו היו נמוכים באופן גורף בין 5-7 אחוז לאומת כל המתחרים לכל סוגי הצמיגים לאחר שסגרתי על סט toyo ביקשתי צמיגים טריים וקבענו למחרת בבוקר.(לא ביקש אשראי בטלפון)
למחרת הגעתי בשעה שקבענו. הצמיגים המתינו בדום מתוח טריים בדיוק כמו שסיכמנו .הבאתי אתי גלגל נוסף של עגלה עם פנצר . הבחור לא הסכים לקחת כסף ןביקש רק להשאיר טיפ לעובד(שגם ככה התכוונתי) איזון מושלם זריזות ואווירה מסבירת פנים.
בקיצור אם אתה חבר באתר יישר כח ואני ממליץ בחום.

קינג
27-02-14, 21:04
שלום לכולם
לאחר הפניות למספר פנצריות דרך חברים ואי שביעות רצון מהיחס עוד בטלפון התקשרתי באקראי דרך האינרנט גם לפנצריה בשם צמיגי זייתון.
הבחור ענה בצורה מקצעוית לגבי רוב השאלות לגבי אלא שלא היה בטוח בירר וחזר(בשאר המקומות נאלצתי לרדוף שוב ושוב אחרי הבעלים) אני גר בדרום ולכן הקנייה נעשתה בטלפון.
המחירים שקיבלתי בלי להכיר אותו היו נמוכים באופן גורף בין 5-7 אחוז לאומת כל המתחרים לכל סוגי הצמיגים לאחר שסגרתי על סט toyo ביקשתי צמיגים טריים וקבענו למחרת בבוקר.(לא ביקש אשראי בטלפון)
למחרת הגעתי בשעה שקבענו. הצמיגים המתינו בדום מתוח טריים בדיוק כמו שסיכמנו .הבאתי אתי גלגל נוסף של עגלה עם פנצר . הבחור לא הסכים לקחת כסף ןביקש רק להשאיר טיפ לעובד(שגם ככה התכוונתי) איזון מושלם זריזות ואווירה מסבירת פנים.

החלפתי צמיגים לפאג'רו שלי לפני חודשיים ,התחדשתי בקופר אצל שלומי מקריית אתא,חייב לציין שהיה זריז מחיר הגון ושירות תענוג.
תמיד כיף לשמוע על עסק עם תודעת שירות

ד ו ר ו ן
27-02-14, 21:06
כל זה ולא אמרת איפה הוא ממוקם..

קינג
27-02-14, 21:11
כל זה ולא אמרת איפה הוא ממוקם..

דורון ממהרים? כתבתי קריית אתא ,באזור דשנים אם אתה מכיר .

ד ו ר ו ן
27-02-14, 21:21
הגבנו במקביל, לא ראיתי מה כתבת.

יוש
27-02-14, 22:48
שלום לכולם

+1
לפני חודשים ספורים רכשתי שם גם סט של טויו במחיר נמוך מכל אופציה אחרת, כולל צמיגיות מוערכות על ידינו.
הצמיגים היו טריים מאד, בני חודשים ספורים.
גם אצלי ההזמנה וההרכבה היו מהיום למחר, כשהכל נעשה באדיבות ומקצועיות, כולל הרכבה ואיזון ללא עלות של צמיג ספיר שהבאתי איתי.
נראה לי אבל שהכוונה לצמיגי זיתוני. הענין בוצע בסניף בבת ים מול מוטי הבעלים.
מומלץ.

-->