PDA

צפייה בגרסה מלאה : יישור מיגונים של אספיר - איפה?

asypeer
03-03-14, 11:09
פירקתי את המיגונים (גחון + טרנספר) כי המוט מייצב נגע בהם והיה מקשה את ההגה בתחילת סיבוב ומרעיש. הם די עקומים והייתי רוצה ליישרם ולהרכיבם מחדש.
איפה ניתן באיזור נתניה-חדרה?
עליתי עם הרכב על אחד מהם ולא ממש הזיז לו..אשמח לשיטה אחרת.
תודה,
אסף

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמיר ב.א
03-03-14, 18:26
אתה יכול לנסות אצל מישהו עם פרס ...אבל צריך לדעת מה עושים כדי לא לעשות נזק.
פרס יש בהרבה מקומות , כולל מוסכים ,סדנאות ובתי מלאכה.

asafk
03-03-14, 18:44
ניסחת לברר ב....אספיר?

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

asypeer
03-03-14, 18:46
האמת שלא. לדעתי זה לא מצדיק את הנסיעה למשמר השבעה (שם למיטב זכרוני הם יושבים). אבדוק אבל, מאוד אתפלא אם זה לא יעלה כמו חצי מיגון חדש. יש הפתעות.

oferziv1
03-03-14, 19:30
אהלן,

לפני חודש בדקתי את הנושא, אספיר רצו 500!! ש"ח ליישור המיגון גחון.
אצלי המיגון למראית עין לא היה ככ עקום אך עדיין מעט, ומשמיע רעשים בסיבובי הגה. לקחתי לבית מלאכה באשדוד (של חבר שעקרונית לא מתעסק עם כאלה דברים) סידר את בעיה כמעט לחלוטין 95% עדיין משמיע רעשים בהיגוי מלא ימינה משום מה.

אומנם זה לא רלוונטי כי הוא לא עושה את זה אבל לקח לי 200 שח, עבור יישור מיגון הגחון והמיגון והמרכזי, החלפת כל הדיסקיות והברגים והוספת עוד דיסקית של כמה מילמטרים להרחקת המיגון מתיבת ההיגוי. (הוא פירק והרכיב)

עופר

ד ו ר ו ן
03-03-14, 19:46
מנסיון ברכב אחר, פטיש 5 על משטח בטון, וכמה בוקים.

yscheiner
03-03-14, 20:51
קח בחשבון שעם התעוותות המיגון, גם התושבות קיבלו זוויות חדשות.
לאחר יישור המיגון יש צורך להתאים חזרה את התושבות וזה קצת יותר מאתגר - מיקום התושבות על השילדה (בחורים המתאימים) ומיקום של המיגון בהתאם.
בהצלחה.

asypeer
03-03-14, 22:55
אני מודע לעניין אבל הרבה ברירה אין לי. הם עקומים ברמה שהמוט המייצב נוגע בהם ומקשה לי את ההגה. לגבי הצעת המחיר מאספיר שרשמו מעלי - הייתה לי הרגשה שזולים הם לא יהיו..

IlanHadar
03-03-14, 22:58
מנסיון ברכב אחר, פטיש 5 על משטח בטון, וכמה בוקים.

עובד מצויין מניסיון.

opl
04-03-14, 06:15
סתם שאלה - ניסית כבר להרכיבם מחדש? כי יש סיכוי שפשוט לא תוכל לעשות זאת בלי ישור, לפחות חלקי.

DANI1
04-03-14, 07:47
אם אתה הולך למוסך לבצע טיפול ,בקש מהמכונאי שלך לפרק את המיגון ,בזמן שהוא עושה את הטיפול ,אתה לוקח פשוט מאד פטיש 2 ק"ג
ומיישר מחוץ למוסך, עבודה של 15 דקות ,ותאמין לי המחיר שאתה משלם למוסך עבור השירות הוא יעזור לך
אני נכנס מתחת לרכב מפרק ,מיישר ,ומרכיב לבד.

asypeer
04-03-14, 09:55
אספיר חזרו אלי - 900₪ לפני מע״מ וללא התקנה עבור היישור של שניהם..שווה.

asypeer
04-03-14, 09:57
סתם שאלה - ניסית כבר להרכיבם מחדש? כי יש סיכוי שפשוט לא תוכל לעשות זאת בלי ישור, לפחות חלקי.

אפשר להרכיב אותם אבל בגלל העיקום הם נכנסים בלחץ להברגות. לדעתי זה תרם לא מעט לטחינה של אחת מהן.

רון נחמן
04-03-14, 10:20
אספיר חזרו אלי - 900₪ לפני מע״מ וללא התקנה עבור היישור של שניהם..שווה.

סלח לי על הסובייקטיביות (עבדתי שם בעבר)
אבל... בדוק גם ב"גתוס", אם אתה כבר מתעניין בחדשים.
לא יודע לגבי המחיר, אבל אני מבטיח מניסיוני שהשירות שם טוב, והיינו עוסקים לא מעט ביישור מיגונים (כמובן שבתשלום).
אולי אפילו שווה לשאול אותם על יישור והתקנה מחדש של המיגונים שלך, למרות שיש מצב שהם יסרבו.

asypeer
04-03-14, 10:30
סלח לי על הסובייקטיביות (עבדתי שם בעבר)
אבל... בדוק גם ב"גתוס", אם אתה כבר מתעניין בחדשים.
לא יודע לגבי המחיר, אבל אני מבטיח מניסיוני שהשירות שם טוב, והיינו עוסקים לא מעט ביישור מיגונים (כמובן שבתשלום).
אולי אפילו שווה לשאול אותם על יישור והתקנה מחדש של המיגונים שלך, למרות שיש מצב שהם יסרבו.

הי רון, אם לא הייתי ברור - אני מחפש בסך הכל ליישר אותם ולהרכיב מחדש..
המחיר שהם רוצים עבור היישור שווה ערך לסט מיגונים יד שניה (שעם קצת מזל ירד מאיזה רכב של זקנה שקנתה אותו ככה חדש..)
אנסה את שיטת הפטיש השבוע ונראה מה יהיה.
לגבי גתוס - בזמנו שחיפשתי מיגוני סף הם היו היחידים שהחזיקו לדגם שלי ורצו כ1500₪ לפני מע״מ על משהו פחות טוב ממה שבניתי באחת הסדנאות הקטנות שסוקרו באתר בעבר.. אני מבין שישנן עלויות שלהם יש ולבחורצ׳יק המוכשר אין. אבל עדיין..החומרים שם זה גג 300₪ ולא מדובר על משהו מורכב מדי.

רון נחמן
04-03-14, 11:36
הי רון, אם לא הייתי ברור - אני מחפש בסך הכל ליישר אותם ולהרכיב מחדש..
המחיר שהם רוצים עבור היישור שווה ערך לסט מיגונים יד שניה (שעם קצת מזל ירד מאיזה רכב של זקנה שקנתה אותו ככה חדש..)
אנסה את שיטת הפטיש השבוע ונראה מה יהיה.
לגבי גתוס - בזמנו שחיפשתי מיגוני סף הם היו היחידים שהחזיקו לדגם שלי ורצו כ1500₪ לפני מע״מ על משהו פחות טוב ממה שבניתי באחת הסדנאות הקטנות שסוקרו באתר בעבר.. אני מבין שישנן עלויות שלהם יש ולבחורצ׳יק המוכשר אין. אבל עדיין..החומרים שם זה גג 300₪ ולא מדובר על משהו מורכב מדי.

כמו שאמרתי, אני לא מכיר את המחירים ואין כיום קשר ביני ובינם (מלבד העובדה שנפרדנו ברוח טובה) - אבל זו בדיוק הדרך "לסבסד" שירות טוב.
(ותאמר: נכון, אבל גם התיקון יהיה בתשלום.
ואני אומר: על תיקון מרוויחים פחות מאשר על התקנה חדשה, אבל זה לשיחה אחרת)...

אבל למען הסר ספק - כמעט בכל דבר בחיים, אני בעד להתחיל עם פטיש ורק אח"כ לבדוק אלטנרטיבות :cool:
רק המלצה חמה - שים אטמי אזניים. זה מרעיש.

-->