PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה נכבת כשנירטבת

shaisniper
13-03-14, 19:09
שלום לכולם.

הבעיה כשאני נכנס לשלולית,אפילו רדודה, הגיפ מגמגם ונכבה.
כאילו שמים שמושפרצים מהגלגלים פוגעים בחוט או קונקטור ואז יש את הבעיה.
אציין כי לא מחייב מעבר של מטר במים.מספיק כביש רגיל רטוב....
סופה מנוע בנזין 95. בדקת בתא מנוע שם הכל יבש.זה כניראה משהו למטה ...תודה לעוזרים.

hitoy
13-03-14, 19:45
האם נדלקת הנורת תקלות? ואם כן מה מס' התקלה?

aba
13-03-14, 20:26
תאטום את המפלג עם סיליקון.
עבד אצלי!

Bernard
13-03-14, 20:32
אם זה באמת מהמפלג (לא נשמע ככה מהסיפור), קודם תשפריץ בפנים טיפל'ה WD40 ואח"כ, לאטימה, ספריי איטום. יש כזה יעודי לחשמל רכב - עולה גרושים ועושה עבודה מצויינת. עשה, לפחות בסופה שהיתה לי...

shaisniper
13-03-14, 22:12
לא הוצאתי קודי תקלות. אנסה. לגבי המפלג הוא חדש ויבש. המים לא מגיעים אליו. לא במהירות ובכביש.. אבל אעשה בכל מקרה מה שהצעת. יכול להיות שזה קשור לחיישן קראנק?

zviki
13-03-14, 22:24
כן, יכול להיות חיישן קראנק,קרה אצלי בחציית נחל תנינים.
[למשל].עם מדחס אוויר חזק,מדחס עם מיכל ובשמש, ייבשתי,התזה קצרה של סרוויס אויל והכל הסתדר די מהר.

hitoy
13-03-14, 22:29
עד שלא תוציא קודי תקלות לא תדע וסתם תנחש.
לפי התאור שלך לגבי התקלה וכמות המים זה נשמע כמו משהוא בחשמל ובחלקו הנמוך של הרכב, למשל חיבור של חיישן קראנק או למשל חיבור לא תקין של חיישן מהירות (VSS) שברגע שנכנסים מים למחבר ומקצרים אז נהיה בלגן במתח של כל החיישנים.
בקיצור בדוק תקלות ובדוק ויזואלית את כל הצמות והחיבורים בתחתית הרכב.
בהצלחה.
יואב

shaisniper
14-03-14, 07:53
יואב, מה שתיארת זו נראית בדיוק הבעיה.
איפה נמצא החיישן מהירות? ולגבי שאר הצמות אני אבדוק. תודה.

shmil
14-03-14, 09:24
חיישן המהירות, VSS, נמצא בזנב של הטרנספר.

shaisniper
14-03-14, 16:09
מצאתי את החיישן. פתחתי ניקיתי וגם את הצמות. עכשיו הבעיה מחובנת לגמרי..הגיפ מניע שנייה ונכבה וכשמניע לא עובד עגול. כבר לא נראית בעיה של רטיבות.. המשאבה תקינה חוטי הצתה חדשים מפלג חדש פלגים וחיישן קראנק...
יש לכם עוד רעיונות לאן לגשת???

shmulikbg
14-03-14, 16:21
בדוק סליל הצתה ולחץ דלק.

shmil
14-03-14, 16:32
עד שלא תוציא קודי תקלות לא תדע וסתם תנחש.

בדיוק כך

רכס חיים
14-03-14, 16:35
עבור לדיזל. מנועי בנזין לא נועדו לג'יפים.

hitoy
14-03-14, 17:28
מצאתי את החיישן. פתחתי ניקיתי וגם את הצמות. עכשיו הבעיה מחובנת לגמרי..הגיפ מניע שנייה ונכבה וכשמניע לא עובד עגול. כבר לא נראית בעיה של רטיבות.. המשאבה תקינה חוטי הצתה חדשים מפלג חדש פלגים וחיישן קראנק...
יש לכם עוד רעיונות לאן לגשת???

יפה.
מה שאומר שנגעת באיזה מחבר ששם יש את הבעיה. תעבור שוב אחד אחד ותבדוק את החוטים והפינים. מומלץ לבדוק הנעה ועבודת המנוע אחרי כל חיבור,ו לא לעבור על כל הצמה ואז לבדוק, כך לפחות יהיה לך מוסג איפה היתה הבעיה.
ושוב, תבדוק תקלות! זה יכול לקצר את התהליך.

יואב

zviki
14-03-14, 18:47
מאחר והיו לי הרבה צרות כאלה-נראה לי שיש לך תקלה מס 54- חיישן אות סנכרון מפלג {גם במפלג חדש} מה שמביא לקרטועים. ואם אני צודק יש לי לתת לך אחד,אני מראשל"צ. קל מאוד להחליף.

omri_t
14-03-14, 21:49
עבור לדיזל. מנועי בנזין לא נועדו לג'יפים.

רכס, הוא רוצה ג'יפ לא משאית....

ג'יפ מגיע אך ורק במנוע בנזין עם 6 צילינדרים לפחות.

shaisniper
15-03-14, 11:57
תודה לכולכם. החלפתי כוייל וגיפ מניע.. לא נסעתי הרבה כדי לוודא שאין בעיה ממש. בינתיים עובד עגול. לגבי חיישן או מפלג זה הדבר שמחבר מהאלטרנטאור לכוייל ?

-->