PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת מגנום ידני או מאזדה B2500?

kicker29
19-03-14, 09:42
שלום!
כבר שנה שאני בלי רכב שטח , הרכב הקודם היה פאג'רו Q 1997 טורבו דיזל קצר עם הרבה שיפורים.
כרגע מחפש טנדר שישמש אותי כפרייבט ולפעמים סופי שבוע שטח קל עד בינוני.
ההחלטה היא לקחת או מגנום ידני 2000 או מאזדה B2500 2005.
הנקודות הכי חשובות לי זה אמינות, מחיר חלקים, וצריכת סולר הגיונית.
הפאג'רו היה מאוד יקר לאחזקה מכיוון שהיה רכב ישן שעבר הרבה שטח ובמיצובישי כל דבר הכי קטן עולה בחברה הרבה מאוד כסף וגם המנוע מאוד חלש לגודל שלו.
מה משתי האופציות עדיף? נטייה היא לכיוון המאזדה בגלל העבר הלא מוצלח שלי עם מיצובישי אבל האם יש דברים על המאזדה שגם צריך לדעת?

יצחק מ
19-03-14, 09:53
אני יכול להמליץ בפה מלא על B2500 , טנדר מעולה במחיר מצויין, חלפים וטיפולים לא יקרים יחסית, עבירות מעולה (מגיע עם סוג של נעילה אחורית חשמלית מהמפעל) צריכת דלק סבירה ומושבים מרווחים (יחסית) במושבים האחוריים בקבינה מה שהופך אותו מתאים מאד לטיולים. נעים מאד לעבודה, מזגן מעולה, סוחב טוב וכיף גם לטייל בו, ואמין כמו מזדה.

הסיבה היחידה שהוא לא כזה פופולארי היא העיצוב המשעמם משהו וחוסר הפוזה שלו שחשוב מאד (לרוב) לבעלי הטנדרים. זה יעזור לך למצוא רכב שמור יחסית ובמחיר הוגן.
מקווה שעזרתי!!

elro
19-03-14, 15:23
אין ל B2500 שום נעילה חשמלית מהמפעל...

אלעד ג
10-05-14, 23:34
זה נעילה מרכזית

איתמר_DRZ
11-05-14, 09:42
ממליץ מאוד על המאזדה B2500, התמורה הכי טובה לסכום היחסית נמוך שהוא עולה, רכב אמין, נוח ועביר מאוד בשטח.
אצלנו כבר שנתיים+ ואין שום בעיה, הבעיה היחידה שאני רואה ברכב היא שהוא איטי מאוד בכביש.

asypeer
11-05-14, 15:38
לנו היה 5 שנים מגנום (לא מגה) - רכב די אמין (מיוצר בתאילנד אמנם). איטי למדי. נעילת דפרנציאל מקורית (די בטוח שהייתה..) מושב אחורי נוראי. הבנתי שיש לחדשים יותר בעיה של התחממות בגרסא האוטומטית. אחזקה לא זולה אם מטפלים במורשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->