PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקו 4בעד או נגד?

יוסי מוצניק
16-04-14, 22:32
יש כיוון לעבר דיסקו 4 מי יכול לנדב מיידע על בעיות אמינות,מחירי חלפים,כמה האוטו שותה?כל פיסת מידע תעזור תודה

Gilad
16-04-14, 23:22
דיסקו 4 עם 160,000 ק"מ, מתוכם כ-60,000 אצלנו

0 תקלות (טפו טפו טפו)
נח מאד בכביש, מנוע חזק ונסיעה חלקה מאד.

אין לי הרבה נסיון אתו בשטח אבל בהנחה שהוא טוב לפחות כמו ה-3 אז הוא אוכל כמעט הכל בלי מלח.

צריכת סולר בערך 1 ל-9 בנסיעה בעיקר בינעירונית. יכול לשייט על 140-160 בלי שום בעיה ובלי שתשים לב (מסוכן לרשיון)

מחירי טיפולים לא זולים במרכזי אבל השירות מצויין

Micha
17-04-14, 00:10
4 2013 עם 51000 ק"מ. אין תקלות.
הרבה בשטח.
אם אתה מתכנן ירדן - אתה צריך לקחת אתך דלק מהארץ (אני נכנס מלא ולוקח 80 ליטר נוספים בכל נסיעה).
שני חסרונות גדולים בעיני שעל אחד התגברתי ועל אחד התגברתי חלקית:
1. הרכב נמוך מדי לנסיעה מהירה בשטח. מעל 45 קמ"ש הוא מנמיך את עצמו בחזרה וזה קצת נמוך. נפתר בהזמנה של אביזר ש"מרמה" את הרכב ומשאיר אותו מוגבה. פתור !!
2. ג'אנט 19" זה לא זה. ממש לא. בעייתי מאד בשטח. התגברתי חלקית כשהוספתי גלגל ספר נוסף כך שאני עם 6 צמיגים.

בקטריה
17-04-14, 00:21
2010 - 140,000...0 תקלות מהותיות...מכסי מראות הצד מתפרקים בקלות ונופלים ברחיצה...הפתרון הדבקת סיליקון....
כפי שכתבו קודם - כיף לנהיגת כביש...גדול בשטח...להוציא ג'נטים 19 שלא מאפשרים צמיגים בעלי "גובה"...בא לידי ביטוי בשטח חולי שבו הורדת האוויר האפשרית קטנה בעוד שהרכב כבד...שילוב גרוע...יחד עם זאת מנוע חזק ואפשרות הרמת הרכב מאפשרים להסתדר...לא אידאלי אבל עם אימון מתאים - עובר כמעט בכל מקום. בשטח סלעי הרכב מעולה...

Gershon
20-04-14, 08:44
יש כיוון לעבר דיסקו 4 מי יכול לנדב מיידע על בעיות אמינות,מחירי חלפים,כמה האוטו שותה?כל פיסת מידע תעזור תודה

DISCO3/4 זה לא רכב שטח/כביש כמו DISCO1/2
DISCO3/4 זה רכב כביש/שביל כמו...כל SUV אחר עם מתלה מאוד
לא אמין+:אין סרן חי בכלל,AIR SUSPENSION,TRANSFER...
אמינות של אלקטרוניקה DISCO 4-תלוי במזל שלך...

יואב פולס
20-04-14, 09:59
נו גרשון באמת! או שזה המתחזה לגרשון וגרשון המקורי עדיין ישן.
הדיסקברי 3/4 אוכל בלי מלח כל דיסקברי 1/2 בשטח.
נכון, אין לו סרנים חיים. נכון, יש בעיית צמיגים, אבל בהינתן רכב תקין - הוא לא רואה את הדיסקברי 1/2 ממטר. למעשה הוא יראה אותם במראה האחורית. והאימג' שלהם ילך ויתרחק.
מטייל איתנו דיסקברי 3 - יד ראשונה כשאנחנו מזמינים את הבחור לטיולים אנחנו מזמינים את "המעליב". כי הוא פשוט מעליב את כל המכוניות האחרות ביכולות השטח שלו.
נכון, הוא לא מיועד לעלות את מחמל, אבל הוא עובד נפלא בשטח.
אחזקה זה סיפור אחר.

Gershon
20-04-14, 10:40
נו גרשון באמת! או שזה המתחזה לגרשון וגרשון המקורי עדיין ישן.
הדיסקברי 3/4 אוכל בלי מלח כל דיסקברי 1/2 בשטח.
נכון, אין לו סרנים חיים. נכון, יש בעיית צמיגים, אבל בהינתן רכב תקין - הוא לא רואה את הדיסקברי 1/2 ממטר. למעשה הוא יראה אותם במראה האחורית. והאימג' שלהם ילך ויתרחק.
מטייל איתנו דיסקברי 3 - יד ראשונה כשאנחנו מזמינים את הבחור לטיולים אנחנו מזמינים את "המעליב". כי הוא פשוט מעליב את כל המכוניות האחרות ביכולות השטח שלו.
נכון, הוא לא מיועד לעלות את מחמל, אבל הוא עובד נפלא בשטח.
אחזקה זה סיפור אחר.

מטר/שמטר-ליריקה
אני איש טכני וכותב טכני

יואב פולס
20-04-14, 11:10
טכני/ שמכני - בלבולי ביצים.
לפותח השרשור לא עזרת אפילו לא במילה (טכנית / שמכנית).

Gershon
20-04-14, 11:34
טכני/ שמכני - בלבולי ביצים.
לפותח השרשור לא עזרת אפילו לא במילה (טכנית / שמכנית).

........................................ ..................................

לא הייתי קונה DISCO 3,4 יד שנייה

amit1
20-04-14, 13:15
יש לנו 4D אחד במשפוחה. רכב פנטסטי למי שיודע לקזז סכום משמעותי לפחת וטיפולים שוטפים יקרים. שונה מד1 ו 2 קונספט אחר לחלוטין ובנקודה זאת אני מסכים עם גרשון. רכב נוח ומפנק בצורה יוצאת דופן לטובה. מיועד לנהנתנים עם כיס עמוק.

IlanHadar
20-04-14, 18:03
מיועד לנהנתנים עם כיס עמוק.

כמו כל רכב אחר שהיה חדש ועלה קרוב לחצי מיליון ש"ח.
כל מי שמתכוון להחזיק בעתיד דיסקו 3, או 4 ודורות עתידיים (ברור שרינג') או ג'יפ גרנד צ'ירוקי, כן וגם לנד קרוזר יצטרך כיסים עמוקים, זה המצב. הנישה של רכבי השטח הזולים כמעט לא קיימת, אלא אם סוזוקי מתאים לכם.

יש הזדמנות למכשירי תנועה להביא את הצי'רוקי החדש בגישת ה trail hawk במחיר יחסית שפוי ולתפוס נישה, אבל תסמכו עליהם שיפספסו את זה. (זה לשרשור אחר).

כאן בפורום בחיבה (או לא) נקראים - "מפלצות מוצצות", זה המצב.

יש דרכים להוזיל עלויות אחזקה של רכבים אלה, אבל עדיין יעלה.

ליאור מ
22-04-14, 18:42
יוסי, אם עלויות האחזקה לא מפחידות אותך, ונושא הצמיגים לא מרתיע אותך, אז לך על זה.
כיום אני נוסע על דיסקו 2 ידני ונהנה.
עבורי דיסקו 4 הוא חלום... וכנראה יישאר חלום.
רחפת יקרה.
המגיבים כאן, שאני מקנא בהם, נוסעים על רכבים חדשים.
מחירי האחזקה השוטפת, ואני לא מדבר על תקלות, גבוהים מאד. תבדוק למשל עלות ותדירות החלפת צלחות ברקס. לא נראה לי שזה רכב לטפל לבד.
בנוסף, ג'אנט 19"- כמו לתת לחייל מהסיירת נעלי באלט.

יוסי מוצניק
22-04-14, 21:17
תודה לכולם הנושא נשקל בכובד ראש עדכונים בהמשך

foxy
22-04-14, 21:28
אני קורא את השירשור ומבחין בבעיה מה הרכב שטח הבא (חוץ מרוביקון)נגמרו האופציות לרדת לשטח עם דיסקו חדש נשמע כמו רעיון גרוע מאוד למרות שהוא לא רע בשטח

Saar
22-04-14, 21:46
פוקסי,

אני לא יודע עד כמה באמת "נגמרו האופציות" אלא, נדרש שינוי תפיסתי.
נהוג היה לחשוב שע"מ לרדת לשטח יש צורך במינימום שני סרנים חיים.
פתאום הגיעו ויטרות עוד כל מיני שהראו שגם עם סרן חי אחד אפשר להסתדר. שאל את רמי (GRAND) האם לדעתו אפשר להסתדר עם סרן חי אחד בלבד ותראה מה הוא יאמר לך (אני עד ללבטים הרבים שהיו לו לגבי המעבר לסרן חי אחד בלבד) - ואלו הם ה"ארזים" - ג'יפ בכבודם ובעצמם.
תסתכל על הקינג שכבר מ 2001 הוא ללא סרנים חיים כלל, יש לי חבר שמטייל הרבה יותר ממני עם קינג ומרוצה עד לשמיים - כולל ירדן ועוד כל מיני.
אני באמת לא חושב שיש צורך להתפס לנחיצותם של שני סרנים חיים, אחרת לא יורדים לשטח.

אותי הרבה יותר מפחידה האלקטרוניקה שנמצאת בכל חור אפשרי ברכבים האלו, כאן, גם הרוביקון למרות שהוא נראה כמו הדבר האמיתי, מאוד קרוב להגדרת המפלצת המוצצת.

בקיצור, אין יותר (וכנראה גם לא יהיו) רכבי שטח פשוטים של פעם, כאלו שאתה מתקן עם פלייר וחוט ברזל. מצד שני, בכל הטיולים האחרונים שהייתי, דווקא הרכבים הפשוטים הם אלו שנתקעו...

foxy
22-04-14, 21:57
זו הנקודה ...............אלקטרוניקה ותקלות
אבל עדין יש הבדל ויטארות חדשות כבר לא דומות לקודמות יש גבול מה שאפשר לעשות עם רכבים כמו פאגרו ודומיו
ואני רואה את זה כול פעם שיורדים לשטח איפה שאני עובר בזילזול הם ממש מזיעים בשביל לעבור ועם מגבלות ברורות מאוד
אז מה האופציות שוב חוץ מרוביקון

Micha
23-04-14, 22:08
רק שתי הערות -
1. מבחינת אמינות, ה-4 רכב אמין !! אמין בהרבה מה- 3. בוודאי לא פחות מהיפניים . מניסיון ארוך !!
2. אלה שענו שנוסעים על 4 - מרוצים - עם ההסתייגויות שלהם.
כל השאר מתחזקים שמועות .

Gilad
24-04-14, 01:17
דרך אגב החלפת צלחות בלם היא מחלה של דיסקו 2 ולא קיימת ב3

amit1
24-04-14, 06:59
דרך אגב החלפת צלחות בלם היא מחלה של דיסקו 2 ולא קיימת ב3
איזו מחלה בדיוק?

יוסי מוצניק
24-04-14, 08:19
חברים אין לי ספק לגבי האמינות לטובה והסחירות של הרכב בסוף,מודע לבעית הצמיגים וגם לבעית הגובה ברכב שניתנת לפתרון רוצה מידע על עלויות טיפולים,ביטוח,וכל מיני דברים קטנים ומציקים.

Gershon
24-04-14, 09:23
חברים אין לי ספק לגבי האמינות לטובה והסחירות של הרכב בסוף,מודע לבעית הצמיגים וגם לבעית הגובה ברכב שניתנת לפתרון רוצה מידע על עלויות טיפולים,ביטוח,וכל מיני דברים קטנים ומציקים.

ביטוח

amit1
24-04-14, 11:15
דיסקו 4 עם 160,000 ק"מ, מתוכם כ-60,000 אצלנו

0 תקלות (טפו טפו טפו)
נח מאד בכביש, מנוע חזק ונסיעה חלקה מאד.

אין לי הרבה נסיון אתו בשטח אבל בהנחה שהוא טוב לפחות כמו ה-3 אז הוא אוכל כמעט הכל בלי מלח.

צריכת סולר בערך 1 ל-9 בנסיעה בעיקר בינעירונית. יכול לשייט על 140-160 בלי שום בעיה ובלי שתשים לב (מסוכן לרשיון)

מחירי טיפולים לא זולים במרכזי אבל השירות מצויין
טפו, טפו, טפווווווווווווווווו חמסה חמסה חמסה :)

-->