PDA

צפייה בגרסה מלאה : נסיעה בחולות הדיונות בין מלון מנדרין לבין חוף תל ברוך.

gilad-m
21-04-14, 20:29
היו ימים שכל יום שישי היה מפגש ג'יפים בדיונות החולות בין מלון מנדרין לצומת תל ברוך.
רציתי לעבור קצת שם בשבל הכיף בחג , רק שניתקלתי בשילוט לכל אורך הכביש עם הרבה שלטים
"איסור נסיעה לכל הכלי רכב, למעט רכב ביטחון ,חירום ותיפעול ."

חששתי מלהיכנס לשטח שמה אולי איזה פקח / שוטר עושה מארב , האם למישהו יש מושג מה קורה שם?

GodsFather
22-04-14, 11:48
כן, סגרו את הבסטה.

itayt
22-04-14, 17:57
עברה כבר כמעט שנה מאז הציבו את השלטים, כל שישי מלא שם ולא היו בעיות

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

GodsFather
22-04-14, 19:40
הדוח עליך? כי בפולגז כבר דובר על כאלה שקיבלו... אמנם היה מזמן אבל עדיין.

דידו
23-04-14, 09:48
מה קשור דוח עליו ?
הוא ציין מצב קיים , ואכן זה המצב
זה לא המלצה או אמירה שמותר לנסוע שם

GodsFather
23-04-14, 09:52
אחלה

gilad-m
23-04-14, 13:52
למה בכלל אסרו נסיעה שם ? , ממה כבר אנשים נהנים או נהנו ?

יואב פולס
23-04-14, 14:12
כידוע, יש שם פעילות לילית מכניסה, ובלילה רכבים פרטיים נתקעו שם, וחברות החילוץ והגרירה ביקשו לסגור את השטח.
זה הסיפור האמיתי, ולא שום דבר אחר.

gilad-m
23-04-14, 14:14
למה בכלל אסרו נסיעה שם ? , ממה כבר אנשים נהנים או נהנו ?

itayt
23-04-14, 15:16
ממה ששמעתי, השילוט אינו חוקי כלל והוצב בניגוד לחוק, כנראה על ידי איזה שהוא גוף פרטי. אם אני זוכר נכון, אין על השלטים סימון של הגוף שהציב את השלטים, דבר שמרמז שאכן אלה שלטים פרטיים ולא חוקיים.
זה כמובן לא המלצה או אישור להכנס למקום, אני יכול להגיד לך שאני לעולם לא נתקלתי באכיפה של אף גוף ואני מבלה שם כמעט כל שישי בצהרים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

דרור ברלי
23-04-14, 15:56
נושא השטח הזה עלה לכותרות אחרי שנוכחות הג'יפאים שם עצבנה כמה ירוקים מיליטנטיים פלצניים עם עיניים קטנות ורעות, שרצו להפוך אותו לשמורה.
בעקבות הרעש בתקשורת, מישהו טרח ותקע שם שלטים. כנראה כדי לכסת"ח את עצמו ולהשקיט את אותם ירוקים.
מאז עבר זמן. השטח אינו שמורה וגם לא יהיה. הוא מיועד לבנייה/פיתוח לאחר שיוסדר מעמדו המשפטי, תהליך שמתגלגל כבר שנים ארוכות ולבטח ימשיך להתגלגל עוד שנים ארוכות... בינתיים השלטים עדיין שם, אבל אין אכיפה.

איל מ
23-04-14, 16:01
עד כמה שאני יודע, מי שקיבל שם דוחות היו כאלה שירדו יותר מדי לכיוון הים.
מצד שני אני נוסע בדיסקו במודע אז אולי לא כדאי לסמוך על הידע שלי...;)

-->