PDA

צפייה בגרסה מלאה : השכרת רכבים לטיול 4X4

שמוליקו
22-04-14, 11:31
האם יש מישהו שמשכיר רכבי שטח שניתן גם לטייל בהם בשטח?

כן אני יודע שהיו כאן שרשורים קודמים.
קראתי אותם.
לא המשכתי אותם היות ולדעתי כמה דברים משמעותיית ביותר השתנו בשנה שנתיים האחרונות.

לאחרונה הפכתי לג'יפלס לצערי.
הסיבות שמורות עימי וכנראה שלשנים הקרובות זה יהיה המצב.
ההחלטה נלקחה לאחר שחושבו כמעט כל הפרמטרים האפשריים.

אחד מהפרמטרים היה (בהסתמך על נסיון העבר) שניתן להשכיר רכב שטח ממוגן לטיול.
בכמה מהטיולים אותם הוצאתי, היה בחור שהגיע עם פטרול שכור, קינג שכור ועוד רכב , לא זוכר כרגע את הדגם.
כולם היו ממוגנים ועם אפשרות ירידה לשטח.
הרכבים הושכרו דרך אלדן בזמנו.

לקראת טיול פסח השנה התברר לי שכללי המשחק השתנו :(
הרכבים היחידים 4X4 שיש בחברות ההשכרה הם טנדרים, לא ממוגנים ובלי אישור לירידה לשטח.
אין ביטוח בכל ירידה מכביש סלול..... (אז למה משכירים 4X4 ? ? ).

מצאתי מקום אחד בכפר סבא שהסכים להשכיר לי טנדר מזדה ישן, 2004 4X4 וגם אישר לי לרדת איתה לשטח.
בטוב לי הרמתי טיול של תישעה רכבים, אני מוביל (מסתמך על כך ששיריינתי לעצמי רכב כחודש + לפני מועד הטיול).
לדאבוני, יום לפני הטיול בעודי בדרכי לכפר סבא לקחת את הרכב, מתקבל טלפון ובו נאמר - הלכה משאבת סולר ברכב, לא ניתן להשכיר את הרכב, אולי יהיה מוכן ב 22:00 או 23:00.
לא נראה לי להתחיל להעמיס את הרכב בחצות (יקח זמן עד שאגיע חזרה מכפר סבא, וכל זאת בסימן שאלה של אם בכלל יהיה הרכב מוכן).

סוף מעשה ,שאלתי מגיסי את ריכבו.
בכל זאת הטיול הוכן ,הקניות בוצעו ,אנשים חיכו.
נכון יכולתי גם להצטרף ולפזר את הכבודה שלי בין המשתתפים.

זה היה סיפור הטיול האחרון שלי (אגב אם הייתי יודע שזה המצב עם השכרת רכבים, לא הייתי מוכר את שלי !)

אשמח לדעת אם אתם מכירים אופציה לשכירת רכב שטח לטיול.
זה מאוד חשוב לי.

תודה

opl
22-04-14, 12:33
אנחנו משכירים טנדרים מהחברות השונות. אני יודע שאנחנו משלמים אקסטרא כך שאנחנו לא אחראיים כספית לשום נזק גם לא לצמיגים. ברר אם האפצייה פתוחה גם ללקוחות פרטיים, החברה שכיום אנו משכירים ממנה היא שלמה סיקס, הרכב הוא דימקס

Redoren
22-04-14, 13:59
לי יצא לשכור כמה פעמים.
מקל אוטו ניסן וינר ידני
מאלבר או אוויס מזדה החדש.
וגם אני עשיתי איתם שטח בינוני.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

שמוליקו
22-04-14, 14:35
אלירן, שאלתי גם אותם והם אמרו לי שאין אישור לרדת לשטח.
אולי ענתה לי מישהי שלא מבינה...
אשמח ליותר פרטים, אולי אוכל לפנות אליה ב - אני יודע שיש כאלה דברים, לדוגמא...

אורן האדום Redoren , קל אוטו אמרו לי בפירוש שאין ביטוח אם אני יורד לשטח.
היה מאוד עוזר לי להשכיר מהם, לא הייתי צריך לנסוע עד כ"ס.
אתה בטוח שהיה לך ביטוח?
גם אלבר וגם אויס אמרו בפירוש (וגם כתבו) שאסור לרדת מכביש סלול.
מתי שכרת מהם?
אולי אני מפספס משהו?

Redoren
22-04-14, 15:07
שמע, את שני הרכבים שכרתי לעבודה, לא לטיול. רצה הגורל (יותר נכון אני רציתי) וירדתי לשטח.
עם הרכב של אוויס נתתי יומיים עבודה בגבעות גורל בשטח טכני סביר לא עבירויות מטורפות.
עכשיו כשאתה אומר את זה, אולי הביטוח לא כיסה את זה, אבל מכיוון שהיה מדובר ברכב מהעבודה דהיינו, לא על הכרטיס שלי, פחות היה אכפת לי..

שני דברים.
1. בין חברות ההשכרה יש תחרות מטורפת. אם תגיד לחברה אחת שבחברה השניה קיבלת אישור יש סיכוי סביר שזה יעבוד.
2. תבדוק מה ההשתתפות העצמית שלך, אולי שווה לך לקחת את הסיכון שמשהו יקרה חו״ח. כמובן אני מדבר על פגיעה ברכוש ולא בנפש.

ואם כל זה לא עובד..

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

נמרוד
23-04-14, 14:43
לדעתי - אל תשאל שאלות. תקרא מה כתוב בחוזה, וכמו שנאמר, תוודא שסכום ההשתתפות העצמית מוגבל. ואז תיסע לטייל, בזהירות, ואם בכל זאת קרה משהו - אז אכלת אותה בהשתתפות העצמית.

-->