PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי כבל של המושב בפאגרו קצר תמונות מצורפות

cgp
23-04-14, 14:50
לא יודע אם זה ספציפי לפאגרו אז שואל פה
בפאגרו קצר המושב מתקפל, וגם זז קדימה במשיכה אחת
הוא זז קדימה אחורה ולא מתקפל
לאחר שפירקתי אלה הממצאים הקצה המסומן קרוע
איך אפשר להחליף, איפה קונים כבל והאם יש מישהו שמתעסק עם זה ולא קורע במחיר?
86634866358663686637
ירון

opl
23-04-14, 16:29
קשה לזהות בנייד אבל זה נראה ממש דומה לכבל ברקס של אופניים. אולי אפשר לאלתר משהו...

cgp
23-04-14, 19:04
קשה לזהות בנייד אבל זה נראה ממש דומה לכבל ברקס של אופניים. אולי אפשר לאלתר משהו...

תודה

גם אני חשבתי ,אבל זה יותר עבה ,אם תראה במחשב תוכל לראות

יש עוד הצעות?

opl
23-04-14, 19:26
בהצלחה. הכבל הבא בעובי שאני יכול לחשוב עליו הוא כבל קלאטש של אופנוע, לדוגמא:

http://www.ebay.com/itm/Clutch-Cable-B-for-Piaggio-Vespa-PX-Lusso-200-E-GS-Grandsport-E-Year-85-98-/390669864367?pt=AU_Motorcycle_Parts_Acce ssories&hash=item5af5bd0daf&vxp=mtr

הוא אמור להיות עבה יותר אבל מאחר ואין נתונים אפשר רק לנחש. העומס שאתה מפעיל על הכבל הוא לא גדול בכלל. הייתי בכל זאת שוקל לנסות עם של אופניים אם לא יהיה רעיון/פתרון טוב יותר. 10 ש"ח בכל חנות אופניים שכונתית.

cgp
23-04-14, 20:25
העומס אכן לא גדול הכבל לא נקרע
פשוט נשבר הצ'ופציק הזה בסוף , לא יודע איך קוראים לו, הבעיה ניסיתי לדחוף את הכבל החוצה, לכיוון למעלה( לא בתמונה מתחת למושב)
שם אפשר למשוך, אבל לדחוף החוצה אי אפשר, פיספסתי משהו?

וזה לא עניין המחיר, פשוט לא בא לי להתעסק פעמיים, אם צריך כבל יותר עבה נשים כבר בהתחלה
יש רעיון גם איך לנעול אותם, במקורי זה יצוק

איל מ
23-04-14, 20:30
ניתן לקנות סופית חליפית בחנויות לציוד אופנועים (למשל מוטודיפו). או לאלתר סופית בעזרת החלק הפנימי (המתכתי) של לוסטרה (עדיף כמה שיותר גדולה).
בנוסף,( לא הצלחתי כ"כ להבין מה קורה בתמונות אז נותן פתרון כללי), ניתן לחבר את קצה הכבל עם "שלה", נעל כבל, או פלומבה, לחפץ שאליו הוא אמור להתחבר.

נ.ב.
לגבי כבל קלאץ' של אופנוע,
תהיו מופתעים לגלות כמה זה עלול להיות כואב בכיס בארץ...

opl
23-04-14, 20:35
אני מול המחשב אבל עדיין לא מבין את החיבור לידית. אם יש בידית חור אז אפשר אולי לסגור לולאה עם
http://www.bowzmart.com/contents/media/1772.gif

אם אין והידית ממתכת אולי אפשר לתת נגיעה של ריתוך - הלחמה כנראה לא תחזיק. או לקדוח חור בחלק.

cgp
23-04-14, 21:22
בוא נניח שזה סדר התמונות
1 2
3 4

הכבל אמור לצאת מאיפה שרואים בתמונה 1 ו 2
לא הצלחתי לחלץ אותו מתוך השרוול, כנראה צריך לפרק אותו לגמריי, אם אני אצליח אז זה פתרון לשים סופית

בתמונה 3 ו 4 הכבל משוך לכיוון השני (אלינו בתמונה) הכוונה שלא הצלחתי לדחוף אותו פנימה.

opl
23-04-14, 21:51
אני מניח שאתה לא צליח לדחוף החוצה כי הכבל נפרם והגידים לא מוכנים שתדחוף אלא רק תמשוך

cgp
23-04-14, 21:58
אני אפרק את כולו נראה לי ואז נראה מה לעשות
אני יעדכן
תודה בינתיים

זיף
23-04-14, 23:01
לא חייבים רק של אופניים או של קלאצ' של אופנוע.
תמדוד עם קליבר את הקוטר של הכבל או גש עם הדוגמא לחנויות אספקה הטכניות הגדולות (אני קניתי כבלים לפי מידת קוטר לכל מיני יישומים בבורג המפרץ , צ' קרית אתא). אתה קונה לפי מטר. אם אתה רוצה ללכת על משהו יותר קשוח ישנם גם כבלים מנירוסטה.
סופית תייצר מהחלק הפנימי של לוסטר קלמרה כמו שנאמר מעלי, לא יותר מדי גדולה. שווה גם לנעול את התבריג עם לוקטייט אם זה מקום בעייתי להגעה.

cgp
24-04-14, 16:24
עדכון:

נרכש כבל באותו העובי ( לקחתי אותו איתי) ב10 שקלים כבל ברקס של שימנו(אופניים)
אגב כבל קלאטצ היה עבה מידי.

הוחלף ב5 דקות , אבל
עדיין המושב לא זז קדימה ,הוא רק יורד שלוחצים על ה"כפתור המהיר)
יש לציין שהוא זז קדימה באופן הרגיל
פירקתי צד שני ביביל להשוות שיניתי מתח על הכבל , התעסקות של שעה בערך ללא הצלחה.
נראה לי יש כיוונים למושב שצריך לעשות, כמובן בדקתי שכל הקפיצים וכו במקום.
מישהו מכיר את הסיפור?

-->