PDA

צפייה בגרסה מלאה : סט מתלים Old Man EMU- בייבוא אישי

oferziv1
13-05-14, 11:07
היי,

ראיתי לא מעט שירשורים בנושא הסט מתלים והייבוא שלהם.

אז בעוד מספר חודשים אני יהיה בארה"ב, ואנ מעוניין לקנות שם סט מתלים עבור הפראדו 2002 הקצר שלי.
את תהליך ההרכבה אבצע עם המוסכניק שלי

כמובן שאקח איתי מק"ט מדויק של כל חלק (לצורך רכישת החלקים).

אשמח לקבל כל מידע\ השלכות של ייבוא עצמי של הסט (אחריות, חוקיות וכל מה שצריך)
ואם אפשר גם את המק"ט המדויק של הסט מתלים שאני צריך להביא + המלצה לחנות לרכישה בארה"ב.

המון תודה,

עופר זיו

נ.ב - חיפשתי בפורום מידע לגבי זה אך לא ממש מצאתי תשובות.

tzagi
14-05-14, 08:00
אין פראדו בארה'ב וגם אין קיטים להגבהה.
חפש אם הפראדו שלך משתף פלטפורמה עם מודל אמריקאי מקביל ולך משם.
עוד משהו. במידה אם תמצא שמה שאתה צריך זה קיט לX, אין לך מה לחפש בחנויות, אף אחד לא מחזיק מלאי וBACKORDER של 30 יום לא חריג.
תזמין ברשת מראש, לפחות חודש מראש (רמז- אם אתה רואה מוצר בחנות ורטואלית זה לא במלאי(אצלהם) ויש מצב שיקח חודש או יותר לפני שהמוצר ישלח, קורה כול הזמן.
בנוסף, אנצל את ההזדמנות להסביר איך השוק עובד:
כמה דברים שצריך להבין על חנויות ורטואליות: אלה אתרים בלבד, אתה מזמין מהם והם מזמינים בשימך מהמכסן-יבואן-יצרן, זה נקרא DROP SHIP
לפעמים...המלאי אצל המכסן-יבואן-יצרן אזל והם מחכים לסחורה כדי לספק לך, זה נקרא BACK ORDER וזה גם יכול לקחת חודשים, משהו שכמובן לא ידוע לך בזמן ההזמנה ובדרך כלל גם לא ידוע לבעל-מנהל האתר שהזמנת ממנו.
חנות פיזית BRICK AND MORTAR, מלאי זה מילה גסה, מלאי עולה כסף, הרבה כסף. לכן, לא מחזיקים מלאי(הם חייבים להיות תחרותיים או לא תקנה מהם), נגיד שמצאתה חנות ובאתה לקנות מוצר X, אתה תשלם על המוצר +מס קנייה ואז תצתרך לחזור עוד 3-4 ימים ולאסוף אותו במידה שהוא קיים במחסן המרכזי
וכול זה מוביל אותנו להבין מדוע המחירים אצל חנויות שמחזיקות מלאי (יאנוביץ' סתם לדוגמה) כול כך גבוהים (כאילו יש לו ברירה...איזה לקוח יחכה חודשיים לחלק?) אז זה ההסבר.

-->