PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדרוג אתר 2014- הערות בונות יתקבלו בשמחה

savyon
22-05-14, 10:46
הי,
כפי שניתן לראות האתר עבר שדרוג, מבחינתכם ויזואלי אך החשוב יותר הוא השדרוג המערכתי שאמור להבטיח לנו חווית גלישה טובה, אמינה ויציבה יותר.
האשכול הזה נפתח במטרה לקבל הערות שלכם על האתר, דברים שיש לתקן וכו'
אנחנו מבטיחים לבחון כל דבר שיכתב פה
אנחנו לא מבטיחים לטפל בכל דבר שיכתב פה
אנחנו מבטיחים לטפל, במה שיראה לנו כדרוש טיפול, במהירות הגבוהה ביותר, בהתאם ליכולות שלנו.
אל תפגעו אם לא נטפל בדברים שהצעתם, אל תתעצבנו אם קצב הטיפול לא מספיק מהיר ובטח ובטח אל תצעקו ;)

אנחנו פה מאהבה וכל מי שעושה את הדברים, עושה זאת בהתנדבות.

מוזמנים להעיר,
סביון

shachar
22-05-14, 11:12
נעלם הכפתור סמן את כל ההודעות כנקראו
האתר קצת שחור אבל אני לא רוצה להיגרר לנושא הזה

erezgur
22-05-14, 11:55
כתבתי במקום אחר אבל נוסיף כאן - קישורים צריכים להיות בצבע/פונט קצת שונה כדי שיהיה ברור שהם כאלו (שניתן "ללחוץ" עליהם)

ארז גור

נ.ב.
מסכים שהיה כדאי להוסיף עוד גוון בחלק מהמקומות (אדום?) כדי שלא יהיה שחור מדי...

itay
22-05-14, 16:42
גם אני כתבתי בשרשור אחר :

"הודעות אחרונות בפורומים" יהיה יותר נוח עם יהיה בראש הדף כשהאתר עולה.

איתי.

ukiuki
22-05-14, 17:47
הי
להגדיל את הפונטים, ביחוד בכותרת (למשל : "הודאות חדשות"). אנחנו כבר לא צעירים.

סולי
22-05-14, 23:14
ברוכים השבים! .. העיצוב נחמד ומהיר.
לי אישית השחור מכאיב לעיניים..

Bernard
23-05-14, 02:47
חוזר על עניין הקישורים/לינקים בצבע אחר (כחול עדיף, כמקובל..)
ומוסיף, כפי שהזכירו במקום אחר - היה רצוי שלחיצה על לוגו האתר, יוביל לדף הבית ולא לדף הפורומים.

כל הכבוד.

רכס חיים
23-05-14, 07:04
אני יודע שההצעה שלי תיחשב - כרגיל - לטאבו,אך אני מעלה אותה בכל זאת.

למנהלי הפורומים יש כח מלא מול אפס הכח של חברי הקהילה .ככה זה בכל הקהילות וכאן זה לא שונה.

יחד עם זאת ובכדי לאזן את הכוחות מצד אחד,ולתת לכותבים כאן ערך מסוים לפחות לגבי השרשורים שלהם,יש לתת אופציה לפותח השרשור להחליט ממי הוא לא רוצה לקבל תגובה.כשם שיש לחברי הקהילה רשימת חברים - צריכה להיות להם רשימת ''לא חברים''. בכל שרשור של חבר שציין מישהו כ- ''לא חבר'' - תימנע ממנו האפשרות להגיב בשרשורים של המבקש. זה יכול להיות סמוי אך זה יעשה המון טוב לכל הדיונים כאן - וימנע המון ביטויים מיותרים ומעליבים שגם כאן לעיתים הם מופיעים.

חבר שידע שהוא יכול להיות מנוטרל מהגבה לחבר אחר עקב התבטאות קיצונית יחשוב עשר פעמים לפני שיקליד שטויות. מי שיצבור לו מספיק ניטרולים יתחיל להבין שאין לו מה לעשות כאן.

ברור לי שזה מנוגד לחלוטין לאינטרס בעלי האתר - היות וזה מנוגד לצורך הנשימתי של תנועת כותבים-קוראים . אך אם ההצעה טובה והגיונית - אני בטוח שהם יתגברו על זה.

אני תמיד אופטימי - אך גם ריאלי,ואצטרך להתמודד עם פסילת הצעתי.

boaz avrahami
23-05-14, 07:14
רעיון יפה.
מבוסס על עיקרון פשוט שמיושם בכל דקטטורה קטנה כגדולה.
אומרים רק מה שמתאים לשליט לשמוע.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

boaz avrahami
23-05-14, 07:17
לדעתי זה לא פותר התנגשויות בין שני מגיבים ושרשורים שסטו מהנושא.

הערה לגבי באג-
לא מצליח לבצע עריכה דרך טאפטוק אפילו שניה לאחר סגירת ההודעה המקורית

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

רכס חיים
23-05-14, 07:35
כפי שזה ניראה - המון דמוקרטיה מובילה לאנרכיה - קח דוגמה מהמדינה שלנו.

boaz avrahami
23-05-14, 08:26
כמו תמיד, הכול צריך להיות במידה ועם איזון.
עדיין, מבין החלופות הייתי מעדיף אנרכיה כמו בארץ מאשר סדר כמו למשל ברוסיה או בקיצוניות השניה צפון קוראה,
שם אומרים ועושים רק מה שהשליט מסכים

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

boaz avrahami
23-05-14, 08:30
יאללה דיקטטורה...

סטיהו מהדיון. אפשר למחוק את ההסחפות שלי.

אני חוזר על דיווח הבאג:
* לא ניתן לבצע עריכה של ההודעות לאחר ששלחתי אותן.
אפילו שניה אחרי.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

קדחת השטח
23-05-14, 10:32
חן חן על האתר המשודרג השחור/אפור יפה לי.
בכותרות למעלה בין "ברוך הבא" ל"פרופיל שלי" כתוב "גודעות". מה זה? :)

shachar
23-05-14, 10:40
למנהלי הפורומים יש כח מלא מול אפס הכח של חברי הקהילה .ככה זה בכל הקהילות וכאן זה לא שונה.
יחד עם זאת ובכדי לאזן את הכוחות מצד אחד,ולתת לכותבים כאן ערך מסוים .

אם תהיה אפשרות לדרג את התגובה ב like או unlike,
כל משתתף יוכל להביע את דעתו על התגובה עצמה.
כשמישהו נותן עצה טובה יקבל הרבה like וכאשר מישהו מתבטא לא לעניין החברים יוכלו לתת לו unlike
אנחנו רואים לא אחת בשרשורים +1 זו המשמעות

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

asafk
23-05-14, 11:30
Like זה לא שייך... אם כבר הייתי חושב על כפתור "תודה על התגובה".
לא בטוח שאפשרי, טכנית.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

shachar
23-05-14, 11:39
זו פונקציה שקיימת בטוקבקים.
לדעתי זה עשוי להגביר את ההשתתפות של מי שנמנע מכתיבה של תגובה.
סוג של רייטינג או עידוד למי שכן כותב.
כמובן שאפשר להגביל לצד החיובי like
בוודאי עדיף על חסימה אישית של משתמשים

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Bernard
23-05-14, 16:06

יחד עם זאת ובכדי לאזן את הכוחות מצד אחד,ולתת לכותבים כאן ערך מסוים לפחות לגבי השרשורים שלהם,יש לתת אופציה לפותח השרשור להחליט ממי הוא לא רוצה לקבל תגובה.כשם שיש לחברי הקהילה רשימת חברים - צריכה להיות להם רשימת ''לא חברים''. בכל שרשור של חבר שציין מישהו כ- ''לא חבר'' - תימנע ממנו האפשרות להגיב בשרשורים של המבקש. זה יכול להיות סמוי אך זה יעשה המון טוב לכל הדיונים כאן - וימנע המון ביטויים מיותרים ומעליבים שגם כאן לעיתים הם מופיעים.

חבר שידע שהוא יכול להיות מנוטרל מהגבה לחבר אחר עקב התבטאות קיצונית יחשוב עשר פעמים לפני שיקליד שטויות. מי שיצבור לו מספיק ניטרולים יתחיל להבין שאין לו מה לעשות כאן.

ברור לי שזה מנוגד לחלוטין לאינטרס בעלי האתר - היות וזה מנוגד לצורך הנשימתי של תנועת כותבים-קוראים . אך אם ההצעה טובה והגיונית - אני בטוח שהם יתגברו על זה.

אני תמיד אופטימי - אך גם ריאלי,ואצטרך להתמודד עם פסילת הצעתי.

תגיד חיים, אתה בטוח שהמוצא שלך תימני?
יותר נראה לי מזרח ארופאי
או...
שאת הדברים הרעים,אתה לומד מהר..
יש פתרון מצויין ל"בעייה" שאתה מעלה - במקום להעלות רעיונות בפורום הכללי, שלח ל"חברים שלך" הודעות פרטיות וכך תוכל לנהל איתם דיונים איכותיים, ללא כל הפרעה..

ולעניין ה"לייק".
יש, בכל מיני פורומים, אופציה לחלונית, שבה מופיעים שמות חברים שאהבו את התגובה - משהו בסיגנון "רכס חיים אהב את התגובה"...
דווקא יכול לחסוך כלמיני תגובות של "1+" וכאלה.

עוד משהו שעלה בדעתי, בהקשר זה, הוספה של אייקונים, שיכולים לבוא במקום ה-1+ הזה ותגובות מילוליות, כמו בוהן למעלה וכו'.

ודבר אחרון.. מבטיח.
אם מוסיפים אופציה של אייקוני "הבעה", לבטל את ההגבלה של מינימום 3 תוים לתגובה...

יקיר גרין
23-05-14, 16:54
אני דוקא חושב שזה לגיטימי שאדם יוכל להחליט שבדיון שהוא פתח אדם אחר לא יוכל להגיב.. זה לא מונע מאף אחד לפתוח דיון משלו ולהגיד את מה שיש לו.
אבל יותר מידי פעמים דיונים נחטפים לנושא אחר, או מתמלאים בתגובות לא לעניין.
רוב השרשורים שחיים פותח יכולים (וצריכים לדעתי) לעבור דיאטה ולאבד 80% מההערות בלי לפגוע בכלום בנושא הדיון.
אני לא רואה קשר לדיקטטורה, ובכל מקרה יש לנו חבורה של מנהלים שהם הדיקטטורים בכל מקרה. כך צריך להיות כדי שיהיה שווה להכנס לפה.

shmil
23-05-14, 17:21
אני דוקא חושב שזה לגיטימי שאדם יוכל להחליט שבדיון שהוא פתח אדם אחר לא יוכל להגיב.. זה לא מונע מאף אחד לפתוח דיון משלו ולהגיד את מה שיש לו.
אבל יותר מידי פעמים דיונים נחטפים לנושא אחר, או מתמלאים בתגובות לא לעניין.
רוב השרשורים שחיים פותח יכולים (וצריכים לדעתי) לעבור דיאטה ולאבד 80% מההערות בלי לפגוע בכלום בנושא הדיון.
אני לא רואה קשר לדיקטטורה, ובכל מקרה יש לנו חבורה של מנהלים שהם הדיקטטורים בכל מקרה. כך צריך להיות כדי שיהיה שווה להכנס לפה.
סלח לי, יקיר, שאני משתמש בתגובתך דווקא, אבל:
מה נושא השרשור?
איך נושא השרשור קשור לתגובתך?

המקום הראשון לדיאטה, הוא באצבעות.
המקום הראשון לתגובות לעניין הוא בקריאת נושא השרשור ורצונו של הפותח.

כמעט אף לא אחד כאן מגביל את עצמו באמת בתגובותיו,
ולמנהלים יש בדרך כלל גם עיסוקים נוספים פרט למשטור ומחיקות :)

אז בבקשה חברים - חזרה לנושא השרשור.
כן, חסר כפתור "סמן הודעות כנקראו".

sgill
24-05-14, 23:17
בהרבה שירשורים יש משום מה יותר 'תגובות' מ: 'צפיות'. קצת לא הגיוני...
ברוב המקרים מספר הצפיות הוא - 0 ומספר התגובות גדול מ- 0.

רכס חיים
25-05-14, 03:43
מה קשור אתר קהילתי שנועד למתן מידע - שבמקרה הזה טכנולוגי - לכל הנאמר כאן למעלה.

כשאני רוצה ייעוץ ופותח שרשור עיניני לצורך זה ,מענינות אותי התשובות שיכולות לעזור לי בפתרון הבעיה ,שאולי היא בעיה של רבים בקהילה.ברגע שאחד החברים כאן מסיט את הדיון למחוזות שלא מביאים לפתרון או מתלהם על בסיס אישי - זכותי הטבעית כפותח השרשור, למנוע מכאלה להגיב בו. זו בדיוק הזכות של כל אחד מאיתנו ללכת לעורך דין זה ,ולא ללכת לעורך אחר.

לא יקרה כלום אם חבר בפורום יקבל הודעה שהוא מנוע מלהגיב בשרשור מסוים,לפי בקשת המשרשר - כי חוות דעתו או גיהוקו לא מענינת את האיש.

אני חושב שתקופת ניסיון להצעתי יכולה להיות פתרון נכון - והיא תגרום לרמת דיונים הרבה יותר גבוהה כאשר כל אחד ידע שכתיבתו יכולה לנטרל אותו באם תהיה לא מידתית.

Bernard
25-05-14, 03:59
רעיון אדיר!
אפשרויות בלתי רגילות!
אמנם עברנו את כיתה ג' ומלכת הכיתה כבר לא מי-יודע-מה נראית טוב אבל אפשר גם לתרגל חרם...

אולי, חיים, נתחיל בזה שכלמי שפותח שירשור, ירשום בפתיח (אפשר גם בכותרת) מי לא רצוי כמגיב.. אפשר לרשימה זו כותרת "לוח החרמות".
מי שמופיע ביותר משלושה שירשורים, מוחרם לשבוע... מכל גישה לפורומים...

אני כבר רואה בדמיוני רשימה מובחרת ומצומצמת של... אני ועוד כמה..
אני רק מודיע, שאם ההצעה תתקבל (ואני דורש זכויות יוצרים, בכל מקרה..) ומישהו שם אותי ברשימה כזו, ישר אני תובע אותו על הוצעת דיבה, לשון הרע, פגיעה בזכות יסוד (כבר נמצא משהו) ומוציא צו להסרה של הדומיין (ג'יפולוג) מהעולם הרחה והמרושת (יענו WWW).

- - - Updated - - -

אין אפשרות לעריכה - טעון תיקון!!

הכוונה ל-"מהעולם הרחב והמרושת.. כמובן

eyali0001
25-05-14, 10:19
להעלות את סרגל החיפוש לראש העמוד.

רכס חיים
25-05-14, 10:26
עכשיו שוכנעתי לחלוטין שהצעתי חיונית לשדרוג האתר.

itay
26-05-14, 16:10
עכשיו שוכנעתי לחלוטין שהצעתי חיונית לשדרוג האתר.

+1.

tom1105
26-05-14, 16:28
אין אפשרות לחפש תוכן עם פחות מ 4 תווים (לדוגמה: שמן)

sent from WJ

Tomer Gal
27-05-14, 03:53
דרך הטאפאטוק החיפוש בדרך כלל לא עובד.. לא יודע אם זה קשור אליכם או אם לאפליקציה.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

tom1105
27-05-14, 07:47
דווקא החיפוש באפליקציה עובד פצצה (מעל 4 תווים).

sent from WJ

רון נחמן
29-05-14, 18:46
מצטרף להערה לגבי כפתור "ג'יפולוג" שמוביל לפורומים - הרי יש כפתור פורומים...

חוץ מזה אני חייב לשבח!
האתר נראה טוב ומהיר יותר, הדפדוף מהדף הראשי יותר נח.
בכלל, היה נחמד שהשבתתם אותו בדיוק כשלא היה לי זמן. יוזמה מבורכת.

גילוי נאות: לא ניסיתי לצרף תמונות עדיין :p (יש חדש שם?!)

חנן גולומבק
29-05-14, 19:46
מרוצה מאד מהאתר החדש, תודה.

opl
30-05-14, 00:33
נראה אחלה תודה!

השעון לא מכוון.

יגאל81
30-05-14, 10:11
מה קשור אתר קהילתי שנועד למתן מידע - שבמקרה הזה טכנולוגי - לכל הנאמר כאן למעלה.

חיים - יש אתר שנקרא stack overflow שמיישם דברים דומים למה שאתה אומר. אפשר לפרסם שם שאלה, ואחרי זה אפשר לפרסם רק תשובות או הבהרות.
בלי דיונים, בלי דעות. כל שאלה ותשובה ניתן לדרג. התוצאות לא מופיעות בסדר שפרסמו אותן אלא על פי הדירוג של איכות התשובה.
ויש תשובה אחת בלבד שרק מי ששאל את השאלה יכול לסמן אותה כתשובה הנבחרת - זאת אומרת שעזרה לו לפתור את הבעיה.

זה עובד מצויין לאתר שכל מטרתו הוא לענות על שאלות טכנולוגיות, אני חושב שזה פחות יתפוס באתר שאתה בעצמך קראת "אתר קהילתי".
ודרך אגב, אותו אתר מציין בפירוש שהוא לא פורום - ציטוט מעמוד העזרה שלהם:
This site is all about getting answers. It's not a discussion forum. There's no chit-chat.

אני חושב שיש בג'יפולוג הרבה יותר מסתם לקבל תשובות. אולי אפשר להפריד את הפורומום מחלק אחר שכל מטרתו יהיה שאלות ותשובות.

רכס חיים
30-05-14, 21:09
תודה על הקישור.

erezgur
01-06-14, 17:40
טעות הגהה משעשעת - "מועדפים" ולא "מועפים"

87782

שמוליקו
01-06-14, 17:46
טעות נוספת - גודעות במקום הודעות

lizard
02-06-14, 13:21
זה לדעתי עיוות שנובע מעיצוב. אם מסמנים את המלה אז זה הודעות

Bernard
23-06-14, 18:33
מצער לראות שלא זו בלבד שהצעות בונות ופשוטות לביצוע/תיקון, כלל לא תוקנו/שונו אלא אף לא זכו לכל תגובה/התייחסות מההנהלה (הטכנית), איזו הצעה מקובלת או לא , ישימה או לא, התקדמות כלשהי..
אז למה השירשור הזה בכלל?

אני קורא הודעות/תגובות ולמד מהתוכן, שאיפשהו בגוף ההודעה יש קישור/לינק ואז צריך לעבור עם הסמן עלכל מילה, על מנת למצוא אותו...
צבע הגופנים בלינקים זהה לגופנים האחרים ואין כל סימון שמדובר בלינק..
יש איזשהי סיבה לזה? יש היגיון/צורך/אילוץ טכני/עיצובי/אחר, לאי ההפרדה הצורנית בין גוף ההודעה ללינקים?
יש בעייה (טכנית?) לשנות?

אני נמצא באיזשהו דף באתר ורוצה להגיע לדף הראשי ובאופן אוטומטי לוחץ על הלוגו... אלמנטרי ואינטואיטיבי, להגיע לדף הבית ו... מגיע לפורומים..
לדף הבית צריך "ללכת" לתפריט מימין וללחוץ על "דף הבית"...

דברים פשוטים...

shachar
23-06-14, 18:56
יעקב
זה כמו בדמוקרטיה
יש לך את זכות הדיבור [emoji1]

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

Bernard
23-06-14, 19:09
לא. ברצינות.
לא קשור לדמוקרטיה ולא לזכות לקבוע - שאלו שאלה (ההנהלה) ופתחו שירשור יעודי לרעיונות לשיפור והקלה על שימוש באתר.
זה יפה וזה מועיל וזה מקדם ו... יופי.

עלו רעיונות (האמת - טרוויאליים. לא משהו מהפכני. דברים שיש בכל אתר אחר) בסיסיים ופשוטים לביצוע ושלא פוגעים בעיצוב ושבאמת משפרים וכו' ו... נאדה.

כולה שינויי של שתי שורות בשפת מערכת - עבודה של 1/2 שעה (מקסימום, כולל קפה ועוגייה) של מעצב/בונה אתרים..

נמרוד
23-06-14, 21:46
ברנרד - קוראים הכל, תאמין לי.

התחייבנו לקבל הערות בשמחה, אבל לאו דווקא לבצע כל הערה, ובטח שלא בלוחות זמנים. גם כי לא כל הצעה חייבת להתקבל, וגם כי לפעמים מה שנדמה כקל מאד מהצד, הוא לא כל כך בפועל, ויש רק כך וכך שעות שמוקדשות להיבטים הטכניים של האתר הזה. וגם אלו בהתנדבות של חברים יקרים, שמעדיפים לבזבז את הפנאי על להתקשקש על ג'יפים כי מחשבים יש להם בעבודה כל היום...

אז סבלנות, ובואו נתרכז בעיקר - בזכות החברים היקרים האלו, האתר סוף סוף יציב, מהיר ומאובטח.

קובי-ערד
07-12-14, 08:25
מאחר ורובנו כותבים את התאריך בצורה dd-mm-yy עדיף שגם באתר הוא יוצג כך.
ואם אפשר שהכתבות יוצגו כך שהחדשים בהתחלה ולא בסוף

הדר7
13-05-15, 08:24
בוקר טוב...הוא לא נותן לי לכתוב, הוא רושם לעדכן פרופיל וכבר עדכנתי 10 פעמיים ???

erezgur
13-05-15, 13:02
לא ניתן להוסיף תגובות בפורום של קניה ומכירה. אולי זו הסיבה.

Sent from my Nexus 4

erezgur
13-05-15, 13:03
לא ניתן להוסיף תגובות בפורום של קניה ומכירה למעט אם אתה פותח השרשור. אולי זו הסיבה.

Sent from my Nexus 4

Sent from my Nexus 4

הדר7
13-05-15, 13:03
רצתי לכתוב בפורום בניה וטכנאות

drorbo
26-02-16, 11:08
מה קרה למילון מושגים?

-->