PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה על בן אדם ענק !!! - ההודעה הזאת מוקדשת ליריב קלר ברוך.

tripuli5
29-05-14, 20:57
שלום חברים ,

אנחנו הישראלים בעיקר יודעים להתלונן (לא כולם , אבל בהחלט חלק גדול...)
אבל מה לעשות ? לפעמים גם צריך לדעת לזרוק איזה מילה חמה וטובה ולפרגן..

כל הודעת התודה והערכה הזו מוקדשת לאדם יקר - יריב קלר ברוך.

אני רון , בעלים של רוביקון 2012 , רכב שמאד יקר לליבי , וכל גרוש שנשמר בצד למותרות , מושקע ישירות עליו - (אני בטוח שרבים כאן מזדהים עם זה).

לפני יותר מחצי שנה הגבהתי את הרכב שלי ל 3.5" ולאחר ההגבהה החלטתי למכור את החלקים המקוריים (קפיצים , בולמים וכו'...) , יצר איתי קשר בחור מאד נחמד , (אותו בחור שהפוסט הזה מוקדש לו), ואמר לי שהוא מעוניין להגיע ולרכוש הכל.. , נקצר את הסיפור ונאמר שלאחר המכירה , נשאר לשנינו טעם טוב , והרגשה של עסקה נעימה , ובהחלט ניתן לומר שנעשה הכרות בין שני אנשים איכותיים.

חלפו להם מס' חודשים ושוב החלטתי שהגיע הזמן לשפר את הג'יפ עוד קצת....... סיפור מוכר...
החלטתי מה אני רוצה לעשות , מה אני רוצה לשפר ולהוסיף, ויאללה הגיע הזמן להתחיל ליפנות להצעות מחיר מספקים שונים, ולעבודה...
כמו שאתם בטח מבינים השיפורים והתוספות עלו לא מעט כסף והמון המון זמן יקר.
במהלך כל המגעים עם ספקים כאלו ואחרים (רבים מהם פשוט איבדו צלם אנוש - לא נפרט כאן) , נתקלתי בבעיות רבות , בעיות אספקה , בעיות טכניות , שאלות טכניות , וכו'...
לפתע נזכרתי באותו בחור נחמד שרכש ממני את בעבר חלקים לג'יפ... והחלטתי להתקשר להתייעץ איתו ...
התייעצות קטנה הפכה לשאלות רבות , פניות רבות , והתייעצויות אין סופיות מצידי...
אבל הנה ההפתעה.... לבן אדם סבלנות ברזל , ונכונות לעזור ולסייע בצורה כזו שעוד לא נתקלתי !!! (הכל ללא תמורה).
היום סיימתי את כל הפרוייקט שלי על הג'יפ , ואפשר לומר , ואפילו צריך לומר , ש 90% בזכותו !

יריב , תודה רבה לך על הכל !! , כן ירבו אנשים כמוך , והלוואי וקהילת הג'יפאים שלנו וכלל אזרחי מדינת ישראל יהיו לכאלה !!

ח"ח !!

בכבוד רב ,
רון.

רכס חיים
29-05-14, 21:24
וואלה ? כייף לשמוע. קבל ח''ח.

foxy
29-05-14, 21:37
אין ספק איש יקר וחבר משכמו ומעלה

אביעד פ.
29-05-14, 21:43
כל הכבוד על הפירגון!
וכל הכבוד ליריב על הסבלנות...

יונימוג אדום
29-05-14, 21:51
אכן איש יקר וחבר אמיתי .
בעת טיול סיקסים בדרום , אחד החברים שבר קפיץ , לאחר שיחה קצרה עם יריב לברר האם יש לו במקרה קפיץ כזה זמין , הבחור פשוט נכנס לרכבו והגיע לחניון הלילה על מנת להביא זוג קפיצים . המרחק של החניון מביתו הוא 150 ק"מ לכיוון .
וזאת איננה הפעם היחידה , אני זוכר עוד מספר פעמים נוספות שיריב קם באמצע הלילה לחלץ חברים גם בצידה השני של המדינה .

אילן

snirjeepdreamer
30-05-14, 01:30
אני גם מצטרף לתשבוחות.
מי שעוקב אחרי הפוסטים של יריב רואה שהוא חי את התחביב בכל רמ"ח אבריו,
אבל מה שחשוב לא פחות הוא שמי שקצת הספיק להכיר את יריב יודע שיריב חי גם את האנשים בתחום !! כל מי ש"גיליונו חלק" וחלילה לא
בעל יצר נצלני, אופרטוניסטי או רמאי מתקבל בסמפטיה רבה ובזרועות פתוחות. ייעוץ, הדרכה, הזמנה לטיול.. הכל הולך !!

יישר כח !!

יריב קלר ברוך
30-05-14, 19:14
תודה חברים על הפרגון אבא שלי אומר איך שאתה רוצה שהתייחסו אילך כך תתייחס לאחרים.
ורון את קבלת הפנים של אמא שלך שבאתי לקנות את הדברים לא אשכח הרגשתי בבית ! אז התפוח לא נפל רחוק מהעץ
ומועדון הסי גי בנוי כמועדון חברים וכך ראוי להתיחס לחבר בצרה = לעזור בכל דרך
ואני קיבלתי יחס זהה בשעת הצורך כך שיחס גורר יחס
בקיצור טוב יוצר טוב רע יוצר רע ואני מכוון לצד הטוב ומשתדל לא לתת לרע המכוער שיש בי לקפוץ {בדרך כלל אלים}

דרור ברלי
31-05-14, 00:24
כל מילה אמת. ואני מכיר את יריב כבר כמה שנים.

משוגע במובן החיובי ביותר. הלוואי שהיו עוד הרבה כמוך ידידי.

errellk
31-05-14, 01:56
חוצמזה, גם מפרק דרייב שאפטים מיקצועי בשעות ליליות במעלות ניסתרים...

six-86
01-06-14, 15:59
איש מיוחד וחבר יקר !!!!!!

Orang
01-06-14, 20:32
הרחובותיים, יש בהם טוב לב שכזה...לא סתם הפקדתי את ילדי בידיה הנאמנות של אמא שלו...

יריב קלר ברוך
02-06-14, 08:17
תודה חברים וגם את ילדי הפקדתי בגן של אמא שלי

-->