PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור לחץ אוויר לבולם ראנצ'ו היכן?

דידו
16-06-14, 10:12
לא מוצא ברשת..

תודה

סופת המדבר
16-06-14, 17:01
מה ז'תומרת חיבור
איזה חלק אתה צריך

דידו
16-06-14, 18:44
החלק שמתחבר לגוף הבולם ומקשר לצינור הלחץ
הוא בא במקום הבורר הידני

tzagi
18-06-14, 03:26
http://www.gorancho.com/ranchotech_email.php

שלח להם מייל ותגיד להם ככה:
,I got a rancho kit RS99701, one of the adaptors that bolt on to the shock is broken,
how can I get a replacement?

כמו הרבה חברות אחרות בתחום הם ממש גרועים במכירת חלקי חילוף למוצרים שלהם אבל הם מעוניינים בלקוחות מרוצים ולכן הם ישלחו לך את החלפים בדואר חינם אין כסף.

דידו
18-06-14, 07:48
תודה יקירי
אעשה זאת

אם בכל זאת יש למישהו בבוידם מחבר כזה יותר מאשמח..

דידו
19-06-14, 08:08
חזרו אליי מהחברה- אין

כנראה נעבור לייצור עצמי

tzagi
19-06-14, 08:21
אין כזה דבר- אין
תעתיק פה מה כתבו לך

הם מוכרים את הקיט המפגר שלהם ב$1000(שכולל אותם), אז יש.

ofiredri
19-06-14, 08:28
הרצתי חיפוש זריז באינטרנט ונראה שהקיט הזה Discontinued
שם הקיט - Rancho in-cab remote control shock air controller

tzagi
19-06-14, 08:40
לא רלווטי, הם שינו את המק'ט והוסיפו שלט אלחוטי
http://rancho-suspension.blogspot.com/2008/12/click-rancho-myride-wireless-remote-in.html

בכול מקרה, הבולמים עדיין ביצור וגם הקיט לשליטה בלחץ אויר.

נמרוד
19-06-14, 08:44
זה נראה כמו חיבור אויר סטנדרטי שבסטנדרטיים. פרק דוגמא מאחד הבולמים האחרים וגם לחנות שמתעסקת בפנאומטיקה (למשל טכנו צינור ביצחק שדה בתל-אביב). תצא בנזק של כמה שקלים עם מחבר. עניין של הברגה מתאימה מצד אחד וקוטר צינור הניילון השחור מהצד השני.

אם אתה לא ממהר ואוהב לעשות את הכל מהמזגן, אז חפש באיביי -

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=air+fitting+6+mm&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0. Xpush+in+pneumatic+fitting&_nkw=push+in+pneumatic+fitting&_sacat=0

מה הקוטר החיצוני של הצינור? שים לב, מילימטרי או אינצ'י (למשל 6 או 6.35 שזה 1/4 אינץ') ומצד שני, מה קוטר וסוג ההברגה בבולם?

דידו
19-06-14, 11:16
Thank you for contacting Rancho Suspension.

If I'm correct that is a remote kit which we do not carry any longer. They were discontinued awhile back.

For further questions or assistance, please contact technical assistance at 734-384-7804 M - F 8:30am - 5:30pm EST.

Rancho Team Member,
Elizabeth Auer

דידו
19-06-14, 11:22
צריך כזה-88432

Bernard
19-06-14, 19:07
דידו.
אתה צריך להבין את "הראש האמריקאי". הם אמרו לך שהקיט עצמו כבר לא מיוצר - הקיט כולו. לא החלקים. ככה עובד הראש שלהם - מרובע ולא יוצא מהקופסונת.
כמו שג'ו אמר, הקיט הפך למשהו משכולל יותר. עם שלט רחוק אלחוטי ועוד כל מיני חארטות (שעלי עובדות יופי) והחיבורים הפיזיים, לבולם, הם אותם חיבורים.

tzagi
19-06-14, 19:33
עזוב את ברנרד, הוא לא יודע איך לדבר עם אמריקאים

אחרי שיחת טלפון מהירה החלק בדרך אלי, החלק מתאים לצינור שחור, אם הצנרת אצלך אדומה תצתרך להתאים את הצינור מעט, ממש לא מסובך.
ההבדל הוא בקוטר,
אדום- 1/8
שחור-5/32

Bernard
19-06-14, 19:50
אני חייב להגיד לך ג'ו... החברה האמריקאים שלך... לא משהו..

סיפור משילשום.
"הלך" לי המנוע של המשאבה הראשית בבריכה. חיפשתי מנוע "לעכשיו" כמו משוגע, בסביבה שלי.
בסופו של דבר, בבושת פנים, חזרתי הביתה בלי מנוע (אפשר להזמין לעוד 3-4 ימים).

נכנסתי, כ"V" אחרון, לחנות בכ=ריכות ממש לידי ואמרתי מה אני צריך. האחראי תיחקר אותי לגבי סוג הבריכה (INGROUND) והמתח (220V) והתדירות (50-60 הרץ) והסל"ד (בערך 3500) וההספק (1HP) - בבדיקות הפוליגראף התקופתיות לא תיחקרו אותי כך..
אחרי "שעברתי" את התחקיר הודיע לי חגיגית ש... אין.

משהו בפניו, כשבדק במחשב (כמעט ניצחון ומיד אח"כ אכזבה) עודד אותי לשאול מה בכל זאת יש לו ואחרי דין ודברים של דקה או שתיים, התברר שלדביל יש את המנוע שאני צריך בדיוק אבל... 1.5 כ"ס...
משהו יותר חזק ומשוכלל ועמיד יותר אבל ה-1/2 כ"ס יותר, שלא רשום בספציפיקציות של המשאבה (המנוע כולה מסובב אותה. אותה משאבה נמכרת עם מנועים של 3/4 עד 2.5 כ"ס, עם שינוי במספר הקטלוגי, לפי המנוע. המשאבה, אותה משאבה..

מיד עודדתי אותו ש"הכל בסדר" וש"אחד וחצי זה יותר טוב מאחד" ואני מוכן לקחת את זה, למרות שזה לא בדיוק מה שכתוב למק"ט שלי..
בגלל שזה "לא בדיוק מה שחיפשתי" הוא גם עשה לי הנחה ומכר לי את המנוע ב-$180. הכי זול שמצאתי באיביי היה $248 - אותו מנוע בדיוק.

מרובעות זה משהו די מעוגל, יחסית לחבר'ה האלה...

tzagi
19-06-14, 20:10
כרגיל...אתה רגיל לשיטות ישראליות ומשווה תפוחים לתפוזים
המוכר לא הולך להמליץ לך משהו שלא ביקשתה בגלל LIABILITY, סתם נגיד שהמליץ לך על משאבה 1.5HP במקום 1.0
ונגיד שהקופסת חשמל במצב לא יודע מה...הרכבתה את המנוע ומשהו נשרף-פקק קופץ-מה לא
הרי תחזור אליו ותאשים אותו שמכר לך חלק לא נכון-גרם לנזקים, הוא פותח את עצמו לתביעה.
לעומת זאת, אם אתה מתעקש לקנות את החלק"הלא נכון" זה בעיה שלך והמוכר לא אחראי.
אז אין פה כול מרובעות, יש CYA ולא יותר מזה.

דידו
19-06-14, 20:14
ג'ו יקירי, קודם כל תודה, אכן הצנרת אדומה
שנית- איתרתי מספר חלק וביקשתי מהם אותו ספציפית
נראה..

tzagi
19-06-14, 20:28
מק'ט לא יעזור לך כי אין חלקים למכירה, גם לי אמרו שאין ולא מייצרים יותר, אחרי שהסברתי לבחור שזה לא אחראי למכור מערכות יקרות ומסובכות בלי לספק חלקי חילוף הוא פשפש במחסן ומצא אחד.
פנה אלי בפרטי לאופציות משלוח.

Bernard
19-06-14, 22:14
ג'ו.

יפה שאתה מגן על אחיך למדינה המפוארת ביותר בעולם אבל...
התקן ל-220V, למשאבות בריכה הוא 2X20AMP והמשאבות החזקות ביותר צורכות, מקסימום, 13 אמפר.
הוא לא חשב על תביעה או כל דבר אחר, משום שאותה משאבה (יענו הקומפלט מנוע + משאבה) נמכרת בכמה וריאציות של כוחות סוס...

הם פשט מרובעים. זה הכל.
זה "מופיע" בכל דבר - עוד סיפורון:

אני גר 25 דקות מפילדלפיה. יש שם שוק אוכל מעולה, במקום שנקרא תחנת רידינג - מומלץ ביותר לכל מי שעובר באיזור פילדלפיה.
בין היתר יש שם דוכנים/אטליזים שמוכרים בייקון (ויסלחו לי שומרי הכשרות).
הבייקון נמכר (בד"כ) בארה"ב כשהו פרוס לפרוסות דקיקות, לצורך טיגון במחבת/פלנצ'ה בארוחות הבוקר נוטפות השומן, שאוהבים פה.
אני רציתי לקנות חתיכה - לא פרוסות אלא חתיכה בעובי שלי 7-10 סמ' (לחתוך לבד לקוביות, לצורך תבשיל כלשהו)... טעות איומה!!!

הבחורה בדוכן לא הבינה למה אני לא רוצה פרוס וקראה למנהל שחקר אותי למה ומה בדיוק אני רוצה לעשות עם החתיכה ולוודא שאני מודע לכך שהפריסה לפרוסות לא תעלה לי גרוש...
לקח לי 25 דקות (על השעון) לשכנע אותם שימכרו לי לא פרוס, שעובדים אחרים באים לראות את "זה שרוצה לקנות חתיכה לא פרוסה"...

ועוד לא סיפרתי על הנגר שנסע לקנות מטר, אחרי ששכח את שלו ולא יכל להסתדר עם שלי, שיש בו גם אינצ'ים וגם סנטימטרים...

ויש עוד דוגמאות, שרק "זר" שם לב אליהם...

tzagi
19-06-14, 22:42
ועוד לא סיפרתי על הנגר שנסע לקנות מטר, אחרי ששכח את שלו ולא יכל להסתדר עם שלי, שיש בו גם אינצ'ים וגם סנטימטרים...

ויש עוד דוגמאות, שרק "זר" שם לב אליהם...

חחחח
יש לי את אותו סיפור אבל בדיוק!!!!
נגר שסירב להשתמש במטר אינצ'י-מטרי....עם הבדל יחיד, הנגר היה ישראלי ולא אמריקאי. (דרש מטר מטרי בלבד)

דידו
24-06-14, 15:36
רשת של חברים-
מחבר יגיע ב"ה (ג'ו) מארץ האפשרויות הבלתי

מחבר נוסף כבר הגיע מאילת מרועי דרך השטח לסמי , מסמי בתיווך אגד למיכה ממיכה אליי

אין כמו חברים

sam1g
26-06-14, 11:01
הגיע ?
מתאים ??
הורכב ???
עובד ????