PDA

צפייה בגרסה מלאה : רק באמריקה....לך תבין אותם...

KOOKE
28-06-14, 12:22
http://youtu.be/2FFZ435n_Mk

יפה או לא שאלה של טעם....

אבל איזו רמת עבודה והשקעה...מדהים.

אבל את חוסר ההגיון לא מצליח להבין.... הרי ברור שזה לא מיועד תכלס לשטח ( אין אפילו גלגל ספייר) אז למה לעזזל שמו צמיגי שטח....בשביל הפוזה בלבד?

אישית הייתי מאמץ חלק מהדברים - מערכת הסאונד למשל, המדרגות מגיני הסף, הכנפונים והצביעה של הכל בצבע אחיד ( לא זהב).

דרור ברלי
28-06-14, 12:29
כן, בשביל הפוזה.
הלוק והפוזה חשובים מאוד אצל אנשים עם טעם רע והרבה כסף - כל מיני ראפרים וכאלה שרוצים להידמות להם.

six 4 life
28-06-14, 18:19
רק לא הבנתי מה קשור סדנה ורכב קנדיים לאמריקה.

ishc
28-06-14, 19:55
איכס BIG TIME!!!

דרור ברלי
29-06-14, 13:29
רק לא הבנתי מה קשור סדנה ורכב קנדיים לאמריקה.

קנדה וארה"ב זה אותו דבר מבחינתנו. זה בצפון אמריקה.
למרות שיש לנו נטיה לייחס לקנדים קצת יותר איפוק... כנראה אין שום הבדל.
איכות ביצוע מרשימה, אבל העיצוב הוא דוגמה מייצגת לטעם רע.

KOOKE
29-06-14, 16:25
כבר כתבתי שעל טעם וריח אין מה להתווכח.

גם בעיניי התוצאה כפי שהיא לא מוצאת חן. אבל, דמיינו לעצמכם את אותו הרכב בדיוק ואת אותה העבודה בדיוק בצבע חול (סוג של בז׳) אחיד ומט.... המממ... צריך להיות משו משו.

לצערי, ספק רב בעיניי אם יש בארץ סדנא שתעשה כזו עבודה בכזו איכות ובעיקר ככל שמדובר בעבודה בתוך תא הנוסעים ובמערכת הסאונד.

רפאל
29-06-14, 17:31
שלמה .......|

כאחד שמכיר קצת את הנושא ואתה גם קצת מכיר אותי, השאלה שלך היא לא נכונה בכלל !
השאלה הנשאלת הינה ......
האם יהיה לקוח שיהיה מוכן לשלם בארץ את הסכומים הנדרשים לביצוע כזו עבודה בכזו רמה ??

אני מכיר לפחות שני מקומות בארץ שמסוגלים להגיע לרמות האלו !!

רפי

KOOKE
29-06-14, 20:28
רפי

מי כמוך יודע שיש בארץ כמה וכמה לקוחות שיהיו מוכנים לשלם.

אני מכיר כמה רנגלרים בארץ שכבר הושקע בהם סכומים גבוהים מאלו שצויינו בסירטון הזה.

על אף שאני מכיר לא רע את השוק לא מכיר סדנה שתבצע כזו עבודת פנים, מערכת סאונד כזו וכזו עבודת צבע. לגבי שיפורים מיכאניים ושיפורי שטח כן יש כאלו לגבי השאר אני בספק.

רפאל
30-06-14, 08:28
שלמה .....

יש כמה וכמה מקומות בארץ שמסוגלים להגיע לרמה כמו בעיצוב פנים ואלו לא הסדנאות שאתה מכיר.
כיום, במפעל שבו אני מנהל פרוייקטים בטחוניים ישנן מחלקות שעוסקות בעיצוב פנים של כלים כאלו ואחרים, וכן הרמה שם לא רחוקה ממה שרואים כאן.
בסיכומו של דבר שלמה, הכל מתחיל ונגמר בכסף ומי ועל מה מוכן לשלם אותו .......

רפי

-->