PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מכון בדיקה לפני קנייה בתל אביב, יש עצות?

OzNitzan
11-07-14, 14:32
שלום רב,

אני מחפש מכון בדיקה לפני קנייה לרכבי שטח באזור תל אביב .
מחפש מקום אמין שמבין ברכבי שטח ויוכל לתת לי
חוות דעת מקצועית על הרכב ,בעיקר כי זה יהיה רכב השטח הראשון שלי.
תדה על העזרה,

ניצן

erezgur
11-07-14, 15:19
ניצן,

בד"כ תמצא כאן את הדיעה שיש לבדוק את הרכב במוסכים המכירים טוב רכבים מסוג כזה. מכוני בדיקה זה בד"כ מקום הדואג לכיסוי ת$ת ומתאים למטרות של מיקוח על מחיר עם המוכר (עשוי לתת תמונת מצב שחורה שתאפשר עמדת מיקוח טובה יותר לקונה).

בכל מקרה משהו מוזר בעיני בהודעה שלך - זוהי הודעה שלישית שלך בפורום, ביקשת בעבר מקום לבדיקת הרכב בירושליים ובהודעה אחרת כנ"ל באזור הדרום. קצת תמוה ...

ארז גור

OzNitzan
11-07-14, 15:27
היי ארז,

אני מחפש רכב שטח ולצערי ההצע באזור המגורים שלי ( חיפה ) הוא לא גבוה.
באזור שלי אני יודע לאן ללכת לבדוק אך באזורים אחרים בארץ אליהם אני נוסע בשביל לבחון רכב לצערי אני
לא יודע היכן כדאי ומשתלם לבדוק את הרכב.
מכיוון שכאן יש קהל רב מכל רחבי הארץ אז אני סומך על הדעת שלכם.
בנוסף זה הולך להיות רכב השטח הראשון שלי ואני מעוניין ללמוד מאחרים ולשמוע מחכמים ממני.
עדין לא מצאתי רכב טוב וכפי שאתה שם לב אכן אני מחפש בכל הארץ.

אז אמקד את השאלה, אני מעוניין לרכוש מיצובישי פאגרו קצר שנת 2001 ואני מחפש מוסך שמכיר רכב זה טוב לצורך בדיקה.
האם יש המלצות? כמובן שוב באזור תל אביב

erezgur
13-07-14, 11:38
ניצן,

כפי שהסברתי בהודעה פרטית - אני מצטער שחשדתי שיש כוונה נסתרת בהודעות שלך. יש תקדימים לאנשים החדשים בפורום אשר מנסים לקדם עניינים מסחריים כאלו או אחרים

איני מכיר פאג'רו ולא יכול לסייע ספציפית לשאלה שלך אבל מספר טיפים:

1. כותרת ההודעה - חשוב לציין את דגם הרכב הרלוונטי, כך אולי תמשוך אנשים שיכולים לסייע. כותרת כמו "היכן כדאי לבדוק פאגרו Q לפני קנייה באזור המרכז" הייתה יכולה להיות יעילה יותר.

2. תמיד מומלץ לחפש בפורום הודעות שכבר דנו בהן על הנושא שלך. בעזרת החיפוש אתה יכול לחפש הודעות העוסקות בבדיקה לפני קניה, מכון בדיקה, מוסך פאג'רו ולמצוא אולי חומר מעניין או לפחות נקודות התחלה מעניינות להמשיך מהן.

אם לא תמצא משהו טוב יותר - מוסך לוגיסטיקה 4X4, באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה, הוא מוסך לא גדול המטפל גם ברכבי שטח מסוגים שונים (אני מטפל שם דווקא בפרייבט הישן שלי) - מושיק הבעלים הוא אמין ואולי יוכל לסייע.

בהצלחה,
ארז גור

OzNitzan
13-07-14, 12:06
תודה רבה ארז,
אכן להבא אמקד טוב יותר את השאלות שלי.
אני מודה לך .
במידה ולמישהו אחר יש הצעות נוספות בשבילי אשמח לשמוע.

-->