PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעש מהביצה האחורית - דנה 44 (מוסו אוטומטי)

elibaba
13-07-14, 11:40
ככל שהרכב אצלי (ונהנים מאד בשטח ממנו!) אני מתחיל לשים לב לרעש כמו של מיסב דפוק שנשמע ממהירות 70 בערך, גם בניוטרל.

היום העלתי את האוטו על ליפט במוסך שלי ועם סטטוסקופ נשמע בבירור הרעש מהביצה. מרעיש הרבה פחות אם מחזיקים גלגל אחד שלא יסתובב.

יש לי קייס עם נעילת בולסטר אז אני מניח שהוא פתוח וסטנדרטי כמו בסיקס וסופה. החלפתי שמן בדיפ׳ - עזר קצת אבל הרעש עדיין מציק...

לא התעסקתי עם סרנים ואני לא יודע לאבחן ולכוון backlash וכו׳. למי מומלץ לפנות ?

האם לא פשוט יותר להחליף על בלנקו לביצה מסופה (זה אפשרי?) ולהעביר את הנעילה?

יש ספרות/pdf שיעזור לי להבין איך לעבוד לבד?

מוני אורבך
13-07-14, 13:51
נעילת בולסטר מחליפה את הבית סטליטים ועל כן אתה לא יכול להחליף "בלנקו" את הביצה (אלא אם כן אתה רוצה לוותר על הנעילה)
רעש של מיסב גם בניוטרל נשמע יותר כמו מיסב גלגל בעיתי.
האם בדקת חופשים בגלגל ?
פירוק והרכבה של דנה 44 יש בספר רכב של סיקס (ואני חושב גם של הסופה) ניתן להוריד את הספרים מהאתר הזה (מדור ספריה)
סך הכל לפרק מכסה ביצה לא בעיתי (ענין של 10 דקות עבודה) השאלה אם יש לך את הניסיון לזהות את הבעיה?

- - - Updated - - -

נעילת בולסטר מחליפה את הבית סטליטים ועל כן אתה לא יכול להחליף "בלנקו" את הביצה (אלא אם כן אתה רוצה לוותר על הנעילה)
רעש של מיסב גם בניוטרל נשמע יותר כמו מיסב גלגל בעיתי.
האם בדקת חופשים בגלגל ?
פירוק והרכבה של דנה 44 יש בספר רכב של סיקס (ואני חושב גם של הסופה) ניתן להוריד את הספרים מהאתר הזה (מדור ספריה)
סך הכל לפרק מכסה ביצה לא בעיתי (ענין של 10 דקות עבודה) השאלה אם יש לך את הניסיון לזהות את הבעיה?

elibaba
13-07-14, 14:07
תודה מוני, זה בוודאות לא מיסב גלגל וגם אין חופשים בגלגלים בכלל. אני אחפש את הספר שהזכרת ואראה מה אני יכול לעשות - כפי שכתבתי אין לי את הנסיון לזהות בעיות בדיפרנציאלים מעבר לדברים ברורים כמו שיניים שבורות או אכולות.

ד ו ר ו ן
13-07-14, 14:14
בדקת מה יצא בהחלפת שמן?

Slowly..

elibaba
13-07-14, 14:49
כן, לא היו שבבים חשודים

-->