PDA

צפייה בגרסה מלאה : צופר תקוע ב Q

אדם בר זיו
22-07-14, 15:52
משהו נתקל בבעיה לפתע פתאום נתפס הצופר מבדיקה שעשיתי מדובר בגלגל ההגה משהו שיפץ את זה פעם

opl
22-07-14, 15:55
גם אצלי ככה ועדיין לא התעסקתי עם זה... במקום המפסק בהגה חיווטתי מספק דוושה לרגל-תענוג.

cgp
22-07-14, 15:58
אם הרכב 98 ומעלה, אכן יש בעיה עם המפסקים על ההגה, כולם מחווטים מחדש ושמים מתגים חדשים, לא סיפור בכלל.

opl
22-07-14, 16:01
איפה קונים מפסק?

שולץ האיום
22-07-14, 17:13
קטע
גם לי אותה תופעה הופיעה החודש
מישהו בפורום הצהוב כתב איך פותרים את זה , תכף אמצא ואביא את הלינק.
עוד לא ביצעתי, בינתיים ניתקתי את הפיוז
אני לא מעוניין במפסק חיצוני, זה נראה לי "ערבי"...

- - - Updated - - -

http://wwwl.jeeptrip.co.il/start/forum/start.asp?p=1&id=930257

בן שמעון
23-07-14, 18:43
שלום לכולם רכשתי מיציבושי פיגרו שנת 2002 ארוך דיזל בעלים קודמים ניתק את צופר הרכב בגלל שהצופר היה פעם עובד ופעם תקוע .אני לא מצאתי קישור באייביי כיצד נקרא החלק שיושב מאחריי כרית האוויר בגלגל ההגה.יש למישהו ידע בנושא ? ראיתי ביוטיוב איזה בחור שפירק את כרית האוויר והגיע לסליל צופר ושיפץ אותו .יש כאן מישהו שיודע על שיפוץ ?או חלק חדש .כמה עולה או איפו אפשר לקנות .??

שולץ האיום
23-07-14, 19:32
שלום לכולם רכשתי מיציבושי פיגרו שנת 2002 ארוך דיזל בעלים קודמים ניתק את צופר הרכב בגלל שהצופר היה פעם עובד ופעם תקוע .אני לא מצאתי קישור באייביי כיצד נקרא החלק שיושב מאחריי כרית האוויר בגלגל ההגה.יש למישהו ידע בנושא ? ראיתי ביוטיוב איזה בחור שפירק את כרית האוויר והגיע לסליל צופר ושיפץ אותו .יש כאן מישהו שיודע על שיפוץ ?או חלק חדש .כמה עולה או איפו אפשר לקנות .??

לי יש פאגרו q ולא קינג, והקישור שהעלתי מתאים לq
קצת סבלנות ואולי יענו לך
בכל מקרה, אם אתה לא בטוח ואין לך נסיון אני מציע לך ללכת לחשמלאי או למוסך ולא להתעסק לבד מאחר ומדובר בחלק בטיחותי - כרית אויר.

Saar
23-07-14, 21:59
בן,

בחו״ל טוענים שאין פתרון מלבד החלפת הכרית (או הוספת מפסק).
גם אצלי יש את הבעיה הזו, אני מקווה להתפנות לזה בעוד שבוע/שבועיים.
במידת האפשר אעדכן.
סער.

בן שמעון
23-07-14, 23:10
תודה חברים !השבוע התפנה לפירוק כרית אוויר (מגלגל ההגה)והתחיל בשיפוץ סליל צופר.עם הניתוח יצליח העלה תמונות לאתר .עד אז ימים שקטים ואהבה גדולה לחייליי צה"ל ששומרים על כולנו .

בן שמעון
23-07-14, 23:58
חברים יקרים מצאתי משהו ביוטיוב השמח לשתף שיפוץ סליל צופר גלגל הגה http://youtu.be/3ZMoCRcmZBs השמח לתגובות !

שולץ האיום
24-07-14, 07:27
אחלה סרטון!
אבל אם חשבתי לבצע לבד אני כנראה יורד מזה
בעיקר בגלל האקדח ניטים.

אולי בכל זאת אחבר מפסק חיצוני?

opl
24-07-14, 07:47
עזוב... זה "ערבי"...

שולץ האיום
24-07-14, 07:50
לא ככה?

opl
24-07-14, 08:27
תאמת שאני ממש אוהב את הצופר דוושה ששמתי. ראיתי את פתרונות המפסקים אצל אחרים וזה נראה טוב.

שולץ האיום
24-07-14, 09:55
מה זה צופר דוושה?
כנראה שפיספסתי, חשבתי שהוספת מפסק ליד ההגה.

צופר דוושה?

opl
24-07-14, 10:16
ממש ככה. שמתי מפסק דוושה מעל הדוושה המתה
(הרכב אוטומט)
משהו בסגנון של זו
http://m.alibaba.com/product/234273513/product.html

שולץ האיום
27-07-14, 20:36
בן,

בחו״ל טוענים שאין פתרון מלבד החלפת הכרית (או הוספת מפסק).
גם אצלי יש את הבעיה הזו, אני מקווה להתפנות לזה בעוד שבוע/שבועיים.
במידת האפשר אעדכן.
סער.

אתה לא מפחד להתעסק עם הכרית אויר?
מצאתי מישהו בדרום תל אביב שמתקן את העניין הזה ב 150 שח, כנראה שמשהו בסגנון הסרטון שצורף.
העניין הוא שאני מפחד שמישהו יתעסק לי עם הכרית אויר, לעולם זה לא ייסגר בדיוק אותו דבר.
אני מתחיל לחשוב בכיוון של המפסקים המכוערים, העיקר שלא ייגעו לי בכרית.

opl
27-07-14, 20:41
זאת בערך המסקנה שכולנו הגענו אליה...

Saar
28-07-14, 00:18
לא אפרק משהו שיראה לי בעייתי/בטיחותי.
אחרי הפירוק הראשוני אהיה חכם יותר.
אם זה אפשרי זה יבוצע ואם לא, ישאר מפסק ירוק.

שמוליקו
28-07-14, 07:55
רק למען הדיון,
בפאגרו שהיתה לי פתרתי את הבעיה כמו בסרטון (פירוק כרית האויר ופסי הפרדה בין המגעים של הצופר).
זה החזיק שנתיים, ואז הוספתי כפתור ליד ההגה.

סהר, אם תרצה עזרה תוכל לקפוץ אלי.

Saar
28-07-14, 09:14
תודה

opl
28-07-14, 09:23
בq ובקינג זה בנוי אותו הדבר?

בן שמעון
28-07-14, 10:59
סער שלום .אין מה לפחד לרק את כרית האויר עם אתה מעוניין לשמוע צור קשר .תשלח לי את הנייד שלך והסביר לך הכל.

- - - Updated - - -

סער איפו מצאת מי שמסדר את הצופר בדרום תל אביב ?צור קשר .תשלח לי את מספר הנייד שלך והסביר לך הכל .

ukiuki
28-07-14, 12:49
לא מבין אתכם
נרשם פה בדיר-בלאק שהניטים אותם אתם קודחים מיוחדים ומתוכננים לכוח קריעה מסויים בעת תאונה.
ניטים אחרים או שלא יפתחו בתאונה ולא תהיה הגנת כרית אויר או שיפתחו לא כשצריך ויסבו נזק לא פחות.
כל בוחן תאונה שישים לב לניתוח הזה גם ישלול את זכאותכם לפיצוי ויותר גרוע יכול לסבך אתכם בפלילים במקרה של נפגעים בנפש.

וכל זה כדי שחס וחלילה שלא תצטרכו לצפור מכפתור חלופי ?
עד כמה החאפריות ותרבות ה"יהיה בסדר" תשלוט?

שולץ האיום
28-07-14, 15:55
לא מבין אתכם
נרשם פה בדיר-בלאק שהניטים אותם אתם קודחים מיוחדים ומתוכננים לכוח קריעה מסויים בעת תאונה.
ניטים אחרים או שלא יפתחו בתאונה ולא תהיה הגנת כרית אויר או שיפתחו לא כשצריך ויסבו נזק לא פחות.
כל בוחן תאונה שישים לב לניתוח הזה גם ישלול את זכאותכם לפיצוי ויותר גרוע יכול לסבך אתכם בפלילים במקרה של נפגעים בנפש.

וכל זה כדי שחס וחלילה שלא תצטרכו לצפור מכפתור חלופי ?
עד כמה החאפריות ותרבות ה"יהיה בסדר" תשלוט?

הגזמת קצת חביבי
ממש לא חאפריות, אנשים משתפים, חושבים ובסוף כל אחד מקבל החלטה, וכבר נרשם שכנראה הרוב בוחרים בפתרון של המפסק.
עצם ההתלבטות והחשיבה יפה לכשעצמה וזה ממש לא תרבות יהיה בסדר או חפיף.

קצת אופטימיות לא תזיק
אני מבטיח לך שבלי קשר לכרית אויר הגיפ שלך ממש לא בטיחותי יחסית לכלי רכב מודרניים של אנשים בלי השריטה.

ukiuki
28-07-14, 19:22
אני מבטיח לך שבלי קשר לכרית אויר הגיפ שלך ממש לא בטיחותי יחסית לכלי רכב מודרניים של אנשים בלי השריטה.

מסכים לחלוטין. הוא אפילו לא בטיחותי יחסית לג'יפים דומים לו ולא כל המערכות שלו עובדות באופן מושלם.
אם בויכוח וירטואלי עסקינן, אין לי בעיה כמובן, תמיד ניתן לעשות ריסט.
אבל במציאות, עדיין לעניות דעתי ולשיטתי זו לא עיסקה משתלמת ולמען אילו (הרוב) שהחליט ויחליט להימנע מהניתוח תגובתי זו הובאה.

Saar
28-07-14, 23:45
חפאריות זה ממש לא הכיוון.
מה שאמרתי זה שאחרי שאפרק את אדע אם אני רוצה לבצע את זה.
אם יהיה חשש או חשד לבטיחות מן הסתם זה לא יבוצע

kruvi
30-07-14, 20:03
חפאריות זה ממש לא הכיוון.
מה שאמרתי זה שאחרי שאפרק את אדע אם אני רוצה לבצע את זה.
אם יהיה חשש או חשד לבטיחות מן הסתם זה לא יבוצע

אני מחכה להוראות שלך על תיקון הבעיה :) :)

Saar
19-08-14, 22:31
השד לא כזה נורא.
לא ראיתי משהו מיוחד בניטים ולעניות דעתי, הניטים לא אמורים להיקרע אלא הגומי/פלסטיק שמחזיק את הכרית במקומה.
אלו ניטים של 4.8ממ.
בקיצור, מצאתי מדריך באתר זר, מחר אשתדל לתרגם ולהעלות לכאן (בת׳רד חדש)

בן שמעון
29-10-14, 20:51
שלום סער !יצאה לי אתמול זמן פנויי לתקן את צופר ההגה.ורציתי לעדכן אותך שאין בעיה בכלל לקח לי בסביבות שעה וחצי וסדרתי בהצלחה מעולה את הצופר בהגה .רציתי לעלות תמונות אבל אני לא יודע איך .השמח לעזור בנושא זה !

-->