PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריענון \ הוספת ספוגים למושבים קיימים או מושבים חדשים?

endurocks
27-08-14, 22:40
מדובר על ג'יפ קצר ( קוראנדו), המושבים המקוריים מאוד יפים ומיוחדים (highback) אבל לא ממש נוחים. מישהו יודע אם קיימת אופציה לחדש או להוסיף ספוגים עם הריפוד המקורי שאותו אני דווקא אוהב? אם למישהו סדר גודל של עלות מה טוב.

אופציה נוספת שחשבתי עליה היא להשיג מושבים טובים ורעננים מפירוק ולהרכיב אצלי ( עם התאמה מסויימת במסילות), אבל מכיוון שזה ג'יפ קצר ואני משתמש בקיפול המושבים אני לא כלכך סגור על הפרוצדורה, האם אני חייב למצא מושבים של רכב 2 דלתות עם מנגנון קיפול בלחיצה או שניתן לשמר את המנגנון שלי ולהלביש אותו על המושב החדש?

תודה לעוזרים

4by4
28-08-14, 00:02
חבר שלי קנה כיסוי מרופד מאוד שמתלבש על המושב, הוא במילואים אבל אשאל אותו שיחזור איפה קנה..

ruby
28-08-14, 22:11
מצתרף לשאלה, אצלי בגאלופר המושב גמור
יש אפשרות לקנות את הספוג שעליו יושבים ?.

4by4
29-08-14, 10:52
אני לא יודע אם אלו חדשות טובות או רעות.
אבל חבר שלי אמר שהוא קנה את הכיסוי המרופד בטייבה O.o הוא לא יודע להסביר בדיוק מקום כי אין שם ממש רחובות.
הוא עשה שם טסט לרכב באיזור וראה את הכיסוי והחליט לקנות.
מצטער שאין לי עוד מידע.

אמיר מ
30-08-14, 09:04
אם הכיסוי שלם, פנה לרפד רכב שיעצב מחדש את הכסא. בד"כ מדובר בהוצאה של כמה מאות שקלים בלבד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

endurocks
30-08-14, 10:03
אם הכיסוי שלם, פנה לרפד רכב שיעצב מחדש את הכסא. בד"כ מדובר בהוצאה של כמה מאות שקלים בלבד.

תודה אמיר, אשמח להמלצה לרפד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

אני לא יודע אם אלו חדשות טובות או רעות.
אבל חבר שלי אמר שהוא קנה את הכיסוי המרופד בטייבה O.o הוא לא יודע להסביר בדיוק מקום כי אין שם ממש רחובות.
הוא עשה שם טסט לרכב באיזור וראה את הכיסוי והחליט לקנות.
מצטער שאין לי עוד מידע.

ליאור אחרי חפירה... 99% שמדובר בדגם הזה של הדר רוזן, נקרא טוויד והאמת הוא נראה ממש טוב!
90676

tallevi
31-08-14, 20:36
ליאור אחרי חפירה... 99% שמדובר בדגם הזה של הדר רוזן, נקרא טוויד והאמת הוא נראה ממש טוב!
90676

זה עדיין לא מתקרב לתוצאות שתקבל מעבודת חידוש מושבים על ידי רפד מקצועי.

טל.

ד ו ר ו ן
31-08-14, 20:55
90676
בדקתי את הכיסויים האלו.
זה לא ממש ריפוד, זה פשוט עבה יותר מהכיסויים הסטנדרטיים.

4by4
01-09-14, 00:20
אנדורו - זה דומה אבל זה לא זה, לחבר שלי יש באיזור של הגב כריות שהולכות לאורך, בצורה של השכמות ולמטה עוד כרית לרוחב לגב התחתון.
האיזור ישיבה הוא פשוט כרית אחת גדולה עם מלבנים לרוחב וכמעט כל הריפוד בצבע כחול מזעזע (אבל נוח בטירוף).

- מה שכן יש רפד מאוד טוב שכמעט כל אופנוען מאיזור המרכז, שהיה צריך חידוש, מכיר והלך אליו. הוא נמצא בפלורנטין פינת העליה בדרום תל אביב.
איך שאתה נכנס לרחוב פלורנטין זאת החנות הראשונה או השניה מצד שמאל קוראים לו עמוס.
שווה בדיקה

wonderd
01-09-14, 14:54
ואיפה מוצאים רפד טוב?

4by4
01-09-14, 22:16
:confused:
קרא את הפסקה השניה של ההודעה שלי שנמצאת מעלייך..

wonderd
01-09-14, 22:22
סליחה.. שכחתי להוסיף - בצפון.. ;)

endurocks
02-09-14, 08:03
אנדורו - זה דומה אבל זה לא זה, לחבר שלי יש באיזור של הגב כריות שהולכות לאורך, בצורה של השכמות ולמטה עוד כרית לרוחב לגב התחתון.
האיזור ישיבה הוא פשוט כרית אחת גדולה עם מלבנים לרוחב וכמעט כל הריפוד בצבע כחול מזעזע (אבל נוח בטירוף).

- מה שכן יש רפד מאוד טוב שכמעט כל אופנוען מאיזור המרכז, שהיה צריך חידוש, מכיר והלך אליו. הוא נמצא בפלורנטין פינת העליה בדרום תל אביב.
איך שאתה נכנס לרחוב פלורנטין זאת החנות הראשונה או השניה מצד שמאל קוראים לו עמוס.
שווה בדיקה

אני אבדוק, תודה רבה.

בדקתי את הכיסויים האלו.
זה לא ממש ריפוד, זה פשוט עבה יותר מהכיסויים הסטנדרטיים.

תודה, מזה חששתי... נלך לרפד ונגמור עניין.

-->