PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה עולה כיסוי לגלגל ספייר?

elad-cj6
03-08-05, 21:56
שלום לכולם :D

כמו שכתוב בכותרת , כמה עולה כיסוי לגלגל ספייר?
אבל לא סתם כיסוי ,אלה כיסוי עם כיתוב או סמל או מה שזה לא יהיה אבל שקשור למועדוןCJ המחודש
אפשר להיתארגן כולנו וליקנות כיסוים ביחד/בכמות כך שזה יצא יותר זול
(זה יהיה גם משהוא שמיחד אותנו משאר הג'יפים,זה שלנו יש מועדון ולהם לא! :lol: )

(אם זה דבר יקר אז לא נורא זה לא משהוא חובה :wink: )

נ.ב
לפני כמה זמן שאלתי כמה עולה כבל ספידומטר.....
הסגתי ספידומתר מקורי(זה אם המד דלק והשעון חום ,שעולה 900 :shock: ש"ח אצל ינוביץ')
ואין לי כבל אז אם יש למישהוא כבל זרוק ללא שימוש ומוכן ליתרום אותו שיצור איתי קשר :wink:

תודה מראש

אלעד CJ6 שנת 65 מנוע הוריקן 2.2 ליטר 8)

נמרוד
03-08-05, 22:24
(זה יהיה גם משהוא שמיחד אותנו משאר הג'יפים,זה שלנו יש מועדון ולהם לא! )

להיפך אלעד, מה שמיחד אותנו זה שאין לנו מועדון - לכל שאר ה"לא ג'יפים" יש... סע בשישי שבת להר חורשן או לדרך הבשמים ותראה שיירות-שיירות של אקווריומים זהים - קאיה, מיצובישי, לנדרובר3, לנד-קרוזרים חדשים (ואחד ישן אמיתי של מדריך הטיול). הם עוצרים מתחת לאותם העצים בדיוק בשעה הנכונה, ויוצאים מהאוטו (אם לא חם מדי) לאכול ---- סנדוויצי'ים!!! בחיי :lol:

ועכשיו ברצינות - מועדון הג'יפים, או יותר נכון עמותת הג'יפים, היתה מועדון רציני ביותר ומפואר, שפעל בצורה רציפה עד לפני 4-5 שנים. אינני יודע מה הסטטוס של העמותה היום, אבל פעילה היא לא.

מה שהחליף אותה, זה האינטרנט, הפורומים, שבתחום ה4X4 , משום מה, היו ועודם איכותיים ביותר - ג'יפטריפ, המרכז הישראלי לסיור, והדפים האלו שאתה קורא עכשיו. היעוד של מועדוני רכב - החלפת מידע, עזרה הדדית, החלפת חלקים, וארגון מפגשים וטיולים, שפעם נענו על ידי מכתבים תקופתיים, מתבצעים בצורה יעילה ביותר בפורומים. תפקיד מזכיר המועדון, שכולם מתקשרים אליו כדי להרשם לטיול של עוד חודשיים - בטל. זו דוגמא לאיך שטכנולוגיה משנה תרבות.

ועדיין יש משהו בהשתייכות למועדון... בשביל זה נרשמתי :wink:

asafk
03-08-05, 23:42
בקיצור נמרוד... מה שהבחור רוצה זה כיסוי גלגל של ג'יפולוג. אהמ... ולאור הצלחת המדבקות שהודפסו לבקשת הגולשים (יש לי עדיין איזה 30)- אני ממליץ להתרכז במה שאנחנו טובים בו- ומרצ'נדייז של מועדון או אתר- זה לא חלק מהדברים האלה.

אסף.

elad-cj6
04-08-05, 00:43
שלום
כשאמרתי שלנו יש מועדון היתכוונתי למועדון של CJאים :!: לא כל מיני גיפים אחרים(קאיה, לנר-קרוזר, מיצובישי......)
(אפילו שאני לא יודעה אולי יש עוד מועדון)

אבל לא משנה כנראה שאתם צודקים וזה לא דבר נחוץ כרגע :wink:

אבל בכל זאת יש למישהוא מושג כמה עולה כיסוי עם הדפסה אישית?
אלעדCJ6 שנת 65 מנוע הוריקן 2.2 ליטר 8)

six 4 life
04-08-05, 01:43
ככל שתזמין יותר יעלה פחות.

שכן בעל חברת טיולים הזמין 40 חתיכות מבד מיוחד (לא דמוי עור) עם הדפסה של הלוגו והציור שלו במחיר של 60 ש"ח ליחידה.

-ארז 8) -

elad-cj6
04-08-05, 01:58
תודה :lol:
אני אברר כמה יעלה לי בודדים ויעדכן, אולי מישהוא בכל זאת ירצה ליקנות כיסוי

תודה מראש
אלעד CJ6 שנת 65 מנוע הוריקן 2.2 ליטר 8)

-->