PDA

צפייה בגרסה מלאה : דלימה : צמיג רחב 235/75/15 או צמיג דק וגבוה לדוגמא 205/16

ששון
05-08-05, 19:15
אחרי מלחמות וחיפושים אישרתי את המידה 235/75/15 ברישיון אבל מאז התחילו הרבה תקלות ובעיות כתוצאה מי נסיעה עם צמיגים כולכך גדולים (יחסית) לא מי זמן טיילתי עם בן אדם שטוען שעדיף צמיג גבוה וצר שיחדור את האדמה (טוב לכול חוץ מי חול ים) מאשר צמיג רחב שישב מעל הקרקע ואז הוא נתן לי דוגמא למה דיפנדרים מגעים רק עם צמיגים דקים שדיפנדר הוא כלי מוצהר נטו שטח וזה גרם לי לחשוב שאולי עדיף לי לשים צמיג קטן יותר שיעשה חיים ארבה יותר קלים לגיפ שלי וגם יתן לי עבירות מספיקה לכול דבר שהחפוץ

חברה אני בדלימה וזקוק לעזרתכם המלומדת ?????

סמוראי 94 עם יחסי העברה נמוכים ונעילה אחורית

אלון_ק
05-08-05, 21:22
ג'אנט 16 זה מכה, אתה לא רוצה כזה. אין מבחר של צמיגים, המחירים שערורייתיים, פחות אוויר לקוטר נתון. מעל הכל, אין לך ג'אנט כזה נורמלי וזה אומר לך תחפש פתרונות לבעייה קשה מאוד של BackSpacing של 4 אינץ (!!). אין לך למה לחשוב על זה אם אין לך 1500-4000 ש"ח רק לג'אנטים (1500 זה אם השגת אותם חינם...).

הרבה תקלות ובעיות כתוצאה מי נסיעה עם צמיגים כולכך גדולים (יחסית)
הצחקתני. המערכות המקוריות של הסמוראי עומדות מאוד בכבוד בעומסי צמיג 29'', אם משהו מת לך הוא היה בדרך וזה רק הואץ בגלל הצמיג (או אולי בגלל אופסט מטורף בג'אנט?).

יתן לי עבירות מספיקה לכול דבר שאחפוץ
רד ל215, שים נעילה קדמית. אני לא הייתי טורח לרדת בכלל, אבל מצד שני כולנו יודעים איפה אני עומד במבחן השפיות.

asafk
06-08-05, 01:50
235 זה יופי לסמוראי. אם כבר יש לך ברשיון- תישאר עם המידה הזו. בשביל למנוע נזקים, תישאר עם אופסט נכון. אם הבעיה באופסט נכון היא כנפיים- תחתוך.
צר וגבוה- זה אומר קוטר יותר גדול, וזה אומר יותר מאמצים ויותר משקל- אז לא ברור לי מה התועלת.
במידה 235 יש מבחר של צמיגי שטח. ב205R16 אין.

אסף.

ששון
06-08-05, 16:17
סליחה על הבורות אבל מזה אופסט

סולי
06-08-05, 17:45
חיפוש היה מועיל, חייל טוב מגדיל ראש. :twisted:

מילון מושגים,
http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=449

-->