PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות ככלית- מס' שאלות

עודדוש
07-08-05, 08:02
שלום
לאחר פירוק כסאות והשטיחים התגלו לא מעט מקומות של חלודה, רקבונות וחורים בעקר בתחתית הפח ובתפרים בין הפלטות. בהתחלה המחשבה היתה לעשות לבד אולם כיום זה נראה לי גדול עלי.
1) מי מכיר פחח טוב באזור המרכז (עדיפות לאזור רחובות)?
2) אם משהו ביצע עבודת פחחות, אצל פחח, כללית כולל זיפות מוזמן לרשום מחירים כדי שאקבל מושג (אני יודע שכל עבודה זה סיפור שונה).
3) במקרה של פחחות עצמית לדעתי אצטרך לבצע ריתוכים של טלאים לפח, או למלות חורים ע"י ריתוך. באיזו אלקטרודה מומלץ להשתמש 1.5 מ"מ או 2.5 מ"מ כדי לא לצור חורים בפח?
4) כיצד מזפתים לבד ביחוד בתוך הרכב בתחתית איפה שיש זפת בעובי של מס' מ"מ?
תודה רבה
עודד

אלון_ק
07-08-05, 11:53
3. לא משתמשים באלקטרודה. משתמשים בCO, או במקרה ואין בניטים. אלקטרודה מחמצנת את המתכת במקום, זה אומר קורוזיה לפני שתספיק לומר "סמוראי חלוד".

barak4*4
07-08-05, 12:59
מי מכיר פחח טוב באזור המרכז (עדיפות לאזור רחובות)?

באזור התעשיה רכטמן (קריית משה) ברחובות - מוסך אשר.
יש שם פחח בשם דורון, איש מקצוע רציני ובמקרה גם שייך לקהילת הג'יפאים (הייתה לו סופה בעבר והיום טויוטה לנד קרוזר 73).
העבודה שלו יפה מאוד, אבל הוא לא זול (אפילו יקר הייתי אומר).
לדעתי, כשמדובר בפחחות, מוטב לשלם יותר, אפילו הרבה יותר ולקבל עבודה טובה ולא לשלם בזול ואחרי חצי שנה לראות איך כל הכסף שהושקע ירד לטמיון. (מנסיון של אחד שעשה פחחות ל-CJ8 בשטחים :( )
ברק

thegood1
07-08-05, 17:36
תשמע לא שאני כזה רתך גדול אבל אם אתה לא בעל ניסיון גדול בנושא פשוט לא כדי לך להפוך את הרכב שלך לשפן ניסויים לך תתנסה קצת במקומות אחרים ואז תחזור לאוטו אתה עלול לגרום לנזק גדול מהתועלת ריתוך זו מיומנות נרכשת אבל צריך קודם לרכוש אותה ודברים כאלה לא קונים בכסף...
בכל אופן יש לי פחח שני עבדתי איתו והייתי מרוצה ממנו גם פיננסית וגם ויזואלית.
הוא נמצא באזה"ת הישן בנתניה קוראים לו "פח גל פחחות בע"מ" לי היה איתו ניסיון טוב.
09-8619147
:wink:

combina347
16-08-05, 23:09
לכל בעלי הסמוראים
אנא ממכם אל תלכו לפחחים כולם היום יעבדו עליכם בעיניים
מה שהפחח עושה הוא מיישר כמה שאפשר ואז ממלא בחומר ולבסוף צביעה
אם יש חלודות אז משפשף עם מכשיר וצובע על זה לא בדיוק אכפת לו מהחלודה שלכם
אכפת לו רק מהתוצר הסופי הצבע
מה שיכול לעשות פחח יותר טוב ממכם משום שיש לו חדר לצביע זה צבע
אז אני מתחנן אליכם להמנע מפחחם

אלון_ק
17-08-05, 12:37
הגזמת, קובי. אינ מסכים איתך שאפשר ורצוי לעשות את הפחחות לבד ורק את הצבע להשאיר למקצוען, אבל מכאן ועד הכללה על כל הפחחים המרחק גדול. יש גם הגונים בינהם, כאלו שעושים את עבודתם נאמנה. כמו מוסכים, אם לא תשב להם על הראש לא תדע מי מהם הגון ובטח שלא תהיה שם כדי לומר "מה מרק?? תודה רבה, תוציא את האוטו, אני הולך לפחח אחר. שלום!".

סוזי המשתוללת
17-08-05, 16:19
פחחות צריך לסגור הכל מראש ולעמוד על ראש הפחח מהתחלה ועד הסוף כי אתה לא תאמין מה תגלה כעבור שנה או אפילו פחות
הפחחות הכי טובה זה לבד עם עזרה של מישהו שמבין
בסופו של יום שקעים בפח מפלסים על ידי חומר כי אם מישהו יישב לרקע את הפח למצבו הראשוני (כמעט בלתי אפשרי)או קרוב לזה זה יעלה כמו שני סמוראים
מה שכן פחחות זו העבודה הכי קשה ברכב שאפשר לעשות בבית (ותאמין לי כבר עשיתי הכל כולל פחחות )

combina347
18-08-05, 22:41
לאחר ההתהפכות שלי בנובמבר והתנסות הראשונה שלי בפחחות
חשבתי שרק פחח יכול
אך לא להפתעתי ולדאבוני הרב גיליתי שכל האוטו מתפרק עם הטלטול הראשון
אין כמו הידיים שלך בעצמך והמון אהבה
עכשיו אני הולך להכנס לסרט חדש לתקן כנף שנמעך וחור בחלק האחורי של האוטו
כתוצאה מתאונה
רק תבינו עד כמה קשה ועדיין לא הולך לפחח.
והמשפט היפה מכל
"ממני תראו וכך תעשו"

-->